Event Dni Morza

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Chris, 3 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BasiuniaXDjoł

    BasiuniaXDjoł Czeladnik forum

    to po grzyba ja mam te małexDxDgdzieś kiedyś przeczytałam że na nich coś sie bardziej opłaca i tak stoją
     
    eliza9070 lubi to.
  2. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Własnie zebrałam nieuszlachetnionego karczocha z małych poletek podlanego wodą i wypadło....182 sztuki soli.
    Soli na plus 1220 szt.
    Powodzenia tym co jeszcze nie ukończyli.
    TS-ów nie wystawiam, bo mi się nie chce. Może kiedyś..
     
    toDzasta i ankak106 lubią to.
  3. Tygrysek901

    Tygrysek901 Naśladowca mistrzów

    Moje krety właśnie skończyły pić kawę i udawać, że coś robią i wybudowały mi:

    pomarańczową królikarnię!! - juuuhuu!! to dopiero ósma... ;)
    pomarańczowe kozy
    pomarańczowe krowy...
    pomarańczowe ryby... ...
    pomarańczowe pszczoły... ... ...?

    żółte dla odmiany guano :D

    gołębie - tych też mam TYLKO 8
    szopy (oset53 mi wykrakała :p )

    żabki i kiwi

    No i niestety nadal nie mam żadnych bobrów :( ------ xD

    EDIT: ani kogutów... ani jeży... ani wiewiórek...
     
    Ostatnie edytowanie: 9 czerwca 2015
  4. brydzia175

    brydzia175 Wyjątkowy talent

    Event zakonczylam dzisiaj z rana przed pojsciem do pracy, pnacze odkryte a teraz chwila prawdy, odkryte zdobycze:
    WYSPA:
    -Granatowiec XLx2
    -Granatowiec XXLx2
    -Papugowiec x1
    -Krab x3
    -Pistacja XXL x3
    -Wianowlosa krolewska x1
    -LicziXXL x1
    -Mango XL x1
    -Cedrat x1
    -Amherstia x2

    FARMA DRZEWA:

    -Neśplik japoński x2
    -Orzech wloski XXL x1 -Orzech wloski XL x1
    -Jodla XXL x1
    -Buk XL x1
    -Wisnia XXL x1
    -Japonskie drzewo wisniowe x1
    -Dab XXl x1
    -Migdalowiec XXL x1
    -Daktylowiec XXL x2
    -Cytryna XL x4
    -Cytryna XXL x1

    FARMA ZAGRODY:
    -
    Myszy x2
    -Jez x1
    -Zagroda pomaranczowa strusi x1
    -Wytwornia farb I zolta x1
    -Koty x1
    -Szopy x1
    -Bobry x1 - cud malina i oczywiscie super wygrana
    -DZIOBAKI SZT. 1
     
  5. zygmunt59

    zygmunt59 Okazjonalny autor

    brak mozliwosci zakupu nawozu dzis ---- jakas rekompensata czasowa w zamian bo uwazam ze jezeli bym mial tak jak zawsze zapas nawozu nie mialbym problemow a tak opoznienia w zbiorach
     
  6. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    Ewent skończony wczoraj, ale baseny dla gorgonii dalej pracują pełną parą.
    Dziś nawet jeszcze 100% wydajniej (prezent kokosowy).
    Szkoda przepuścić taką okazję na szybkie zdobywanie punktów na wyspie.
    Dzięki forumowicze!
     
    toDzasta i GruGru lubią to.
  7. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    To zależy do czego mają służyć. Na nich opłaca się siać z cmj, bo jest większy plon. Na dużym siejesz jedno ziarnko, zbierasz pięć z cmj-em 7- zysk cztery lub 6. Na czterech małych (ta sama powierzchnia) siejesz cztery ziarnka, zbierasz z cmj-em 16, zysk 12. Tu jest ta różnica.
    Wypadajki kierują się innymi prawami.
     
  8. WilczyKierz

    WilczyKierz Stały bywalec

    Zgadza się.
    Jednak napisałeś też :
    "Lepiej, nie lepiej, ale na pewno z jednego dużego wylatuje jedna wypadajka, z czterech malutkich na pewno nie wylecą cztery, zwłaszcza eventowe."

    No więc prostuję, że nie z każdego dużego pola wylatuje jednak wypadajka :)
     
    eliza9070 lubi to.
  9. dziubekjack

    dziubekjack Mieszkaniec forum

    u mnie z ts: wianowłostka, papugowiec x3, kololomba xxl, bananowiwc xxl, mandarynka xxl x2, granatowiec xxl x2, cedrat, tamarynowiec, pozostałe to xl, na farmie: kowhai x2, niesplik japoński x2, buk xxl, klon xxl x2, migdał xxl x2, daktyl xxl, grusz xxl, reszta xl, z zagrodami totalna klapa: żółty kurnik, żółte świnie, szopy, kot, wilk x2, bobry++, gołąb, mysz x2.
    Z tych wszystkich tajemniczości najbardziej ciesz mnie tamarynowiec i kowhai, bo tych drzewek wcale nie miałam:D
     
    toDzasta i ankak106 lubią to.
  10. Rysia

    Rysia Mieszkaniec forum

    Jestem z siebie dumna właśnie zakończyłam event xD Dwa dni byłam w plecy i już całkowicie pogodziłam się z myślą, że nie ukończę eventu. A tu taka miła niespodzianka. Event bardzo fajny oby więcej takich :)
     
  11. iza_79

    iza_79 Książę forum

    xD chciałam tylko powiedzieć, że uda się całość zrobić, brakuje już tylko 70 soli i 1000 morszczyna, ale w ruch poszły zapasy sn i uszlachetnione kiedyś tam róże, a rano zbiorę morszczyna i ten trudny ewent przejdzie do historii
     
    .Robaczek. i ankak106 lubią to.
  12. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    No nagrody to mnie nie powaliły......
    żółty kurnik xD bobry x2 ,żaby x2, kret, mysza, ul żółty, stajnia pomarańczowa schronisko dla wron żółte
    a drzewka 6 Japońskich drzewek, 2 orzechy włoskie XL, cytryna XL, migdałowiec XXL, morela XL, brzoskwinia XL, daktylowiec XL, 2 nieśplik japoński, kowhai :inlove: i ..... jabłoń XL xD
     
  13. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Masz rację! Źle się wyraziłem, przez przypadek wprowadzając w błąd. To był taki bardzo duży skrót myślowy, zamiast "na pewno"
    miało być "z bardzo dużym prawdopodobieństwem". ;)
     
  14. BasiuniaXDjoł

    BasiuniaXDjoł Czeladnik forum

    to kochani jak jest z tymi wypadajkami bo u mnie zawsze lipa totalna:)jak mają być wypadajki to przechodzicie na duże??
     
    eliza9070 lubi to.
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    dodalbym jeszcze z roslin dlugorosnacych i wtedy bedzie ok
     
  16. -mariola99-

    -mariola99- Naśladowca mistrzów

    jeszcze 46 wypadajek - oby rano z cebuli wyleciały
    a z stajennych - oczywiście bobry i wilki 2 x krety i jakies indyki rózowe - nic z nowości
    drzewka tez nie powaliły ale i tak fajny event - na basce przeskoczyłam o 2 poziomy :)
     
  17. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    -norbijas- to jest clou wypadajek [​IMG]. Dzięki!
     
    brydzia175 lubi to.
  18. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    No wiesz, punkt widzenia zależy bardziej od zadowolenia i ... punktu widzenia;). Mnie jest fajnie jak nie jest po równo. Mogę czegoś docelowo poszukać lub oddać. Jestem zadowolona jak inni dostają nowości,a mnie one omijają. Nie lubię hazardu,ale lubię na coś poczekać. I tak to dostanę. Tak jak teraz amherstię. Na baobaba i tamarynowca cierpliwie poczekam. Zresztą kto wie? Nie wszystkie sadzonki posadziłam. Fajnie jest poczekać.;)
    Choć nie fajnie czekać na te gorgonie. To akurat jest nużące, ale skoro mam sól i badyla na całe 2 zadanie to uznałam, że
    warto się ponudzić dla tych 3 kuponów,ale...nie będę tego robić tylko po to by pnącze działało. Poczekam cierpliwe do G&T. Będę miała czego szukać. Lecę odebrać kolejne gorgonie. Ależ to .... nużącexD
     
    toDzasta, brydzia175 oraz eliza9070 lubią to.
  19. gruszeczka65

    gruszeczka65 Okazjonalny autor

    Droga Aniu12355
    jeśli masz na zbyciu sól to ja się chętnie zaopiekuję.
    Brakuje mi ok.120 szt., ja nie mam szczęścia do wypadajek, najwięcej miałam 26
    pozdrawiam :)
     
  20. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Jedna, niepisana zasada, im dłużej roślinka/ zagroda, w podstawowym czasie, rośnie, tym większa szansa na eventową wypadajkę. Skracanie czasu rośnięcia dopalaczami i uszlachetniaczami nie ma na to wpływu, pozwala jednak na szybszy zbiór, co skutkuje większą ilością wypadajek w określonym czasie.
    Jak coś nie tak napisałem, poprawcie/uzupełnijcie mnie.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.