Event Dni Morza

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Chris, 3 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    roslina dlugo rosnie, wiec z ladna pogoda da sie pogodzic;)
     
  2. hp25

    hp25 Forum Pro

    Dzięki, ale wyjeżdżam za granicę, a tam różnie może być z internetem. Ale nie przejmuję się zbytnio, bo real ważniejszy.
     
    eliza9070 lubi to.
  3. barbarasz84

    barbarasz84 Czeladnik forum

    Super event?. Przeciez on wymaga siedzenia na farmie non-stop. A REAL?. Piekna pogoda, event raczej dla emerytow, rencistow, dla tych co siedza w domach.
     
  4. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Tak , ale dasz radę ..za granicą wszędzie net jest za darmochę ;)..powodzenia i miłej podróży ..:)

    oj tam ..roślina z wodą rośnie ponad 6 godzin ..można na wycieczkę jechać i wrócić ..rośliny 3 godzinne "wymagają " siedzenia przy kompie ..ja i tak wybywam jak posieję ...:)
     
  5. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    I to właśnie może być fajne:
    1. Tankując paliwo - "przepraszam, czy możecie mi podać hasło do WiFi ?"
    2. W drodze nad morze / w góry - "Gospodarzu ! Macie może Internet ?"
    3. Z granicami - "@#$%^&*" Aero nie działa !
    4. "A w nosie mam weekend ! Nigdzie nie jadę ! Farma ważniejsza !"
    5. Trudno ! Kisiel też jest dobry ! (blazers rulez)
     
  6. michav765

    michav765 Stały bywalec

    Posadziłem goździki i kawę na superpolach.Zobaczymy ile z tego wyleci soli:p.Najwyżej jutro jeszcze raz posadzę goźdzki na Super polach zanim rozmnożę morszczyn.Jeśli każdy zbiór da co najmniej 160 szutuk soli to może jakoś uda się zaliczyć:p.
     
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Myślisz,ze emeryci i renciści z pięknej pogody nie korzystają?o_Oo_Oo_O:pxD Jak się dobrze wszystko zaplanuje,to można farmę z realem pogodzić-jeśli dostęp do internetu się ma oczywiście.
     
  8. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Tak dalej czytam i czytam i mam pytanie.:) Sporo z Was pisze o tych uszlachetnieniach, przeczytałam poradnik do tego już kilka razy ale tyle tego jest że nie ogarniam, poza tym teoria, teoria a praktyka praktyką.:) Nigdy się w to nie bawiłam, żeby zdobyć miłość do super nawozu, bo nawozu mam tyle co zdobędę w grze, nie kupuje, nie mam baobabów. Ale jak są takie eventy jak ten gdzie tej soli trzeba z całego morza martwego to zaczynam myśleć że może warto by postarać się o tą "miłość".:p Tak awaryjnie że jak by miało wypadajek zabraknąć to na jeden taki zasiew może by tego nawozu wystarczyło. Wiem, wiem na ten event już nie zdążę ale tak na przyszłość. Moje pytanie w związku z tym jest takie. Czy żeby trafić w to konkretne uszlachetnienie trzeba wstawiać dużą szklarnie czy może wypaść i z tej małej? I jak po drodze zdobędę kilka innych uszlachetnień np. cebuli to czy trafienie w miłość do super nawozu staje się większe czy częściej nie znajdę żadnego uszlachetnienia? Z góry dziękuję za odpowiedź.

    A w temacie to powoli chowam zagrody stawiam pola bo na noc goździki !!
     
  9. Megan

    Megan Komandor forum

    Uważasz, że emeryt czy rencista nie ma innego życia czy innych zainteresowań tylko siedzenie w domu?
    Mylisz się i to bardzo.

    Jeszcze z roślinką jak cię mogę, lecz te wypadajki, w dodatku trzeba zrobić cały event, żeby pozbierać itemy na pnącze, nie da się nic odpuścić.
     
  10. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Ha...to już wiem, dlaczego wprowadzenie gęsi eventem nazwano...
    Liczę i liczę...i wyszło mi że sporo SN mi pójdzie/ przy ograniczeniach czasowych głównie/. Demolka wyspy też będzie kosztowna dość, bo wyspa w zasadzie stanie na kilka dni i to nawet jak zrobi się 41 zagród...kto tego będzie pilnował??
     
  11. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    hehehe nie uwierzysz , jak kiedyś był event ( już go kończyłam ), net mi nawalił ..chodziłam do biblioteki , sąsiadów , córki aby zebrać roślinki ...co oni sobie pomyśleli - nie obchodzi mnie :D..przy okazji "zaraziłam " parę osób farmeramą ..:pxDxD
     
  12. 1Ninjok1

    1Ninjok1 Wyjątkowy talent

    178 900 TPD
    67 000 SG
    85 SN
    100 SNZ
    72 SP
    3 kupony x 3h
    7 x imprezowa wejściówka
    17 x tropikalne zagadkowe drzewo Korsyka
    17 x zagadkowe drzewo Rio
    10 x zagadkowa zagroda Lira
    i pnączę dające 3500TPD co 9 h

    Całkiem dobre nagrody, co prawda zajecia tez wiecej niz zwykle ale nie az tak dużo. Tylko wypadajki musza dobrze lecieć bo ich akurat to dośc sporo jest...
     
  13. amdep

    amdep Moguł forum

    Event "Dni Morza" opisano jako trudny....

    Do zdobycia pnącze, owszem, fajne, ale trochę już mam dość tej jednostajności...
    W stałych misjach pnącze, w eventach pnącze, niedługo praca na farmie będzie polegała na obsłudze pnącza...

    A do tego gorąco... laptop grzeje... i jeszcze do tego tyle siania a na domiar złego myślenia. :p

    Tu zbieraj, tu rób paszę, tu hoduj... oj za dużo jak na gorące lato!

    Pewnie nie wytrzymam, żeby nie zacząć i całkiem odpuścić - ale jak "sól morska" będzie leciała tak, jak flamastry, to przy tej ilości jaka jest potrzebna, nie mam szans na ukończenie. :(

    Ostatnio u mnie z wypadajkami jest jeszcze gorzej niż było. :(
     
    0olimpia0, bari06 oraz .Robaczek. lubią to.
  14. 1Ninjok1

    1Ninjok1 Wyjątkowy talent

    A na baharamie zmieści się 41 zagród bo ja to ustawiam 40...
     
  15. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Ewencik super, nagrody też , tylko będę musiała usunąć wszystkie drzewka z pól żeby nasiać roślinek :oops: . A i na bahamie nigdy nie usuwałam drzewek a teraz to trzeba zrobić :cry: , żeby wyhodować gorgonie . Jak usunę wszystkie drzewka to z czego będą wypadać wypadajki :wuerg: a trzeba ich teraz dużo 1450 . W każdym razie ewent będę robić .:)

    Życzę powodzenia wszystkim z wypadajkami :).
     
    Ostatnie edytowanie: 3 czerwca 2015
  16. hp25

    hp25 Forum Pro

    Tylko nie weim, czy zabierać lapka ze sobą, bo szkoda miejsca w bagażu, ale jak nie zrobie, to trudno świat na farmie się nie kończy.
     
    renia111979, NASTKA.BURAN oraz amber♥ lubią to.
  17. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Mi wychodzi że super nawozu jest 135 sztuk, a tu już drugi raz widzę że tylko 85, jest w całym pierwszym zadaniu 85 sztuk i 50 w srebrnej i złotej w zadaniu czwartym.
     
    1Ninjok1 i NASTKA.BURAN lubią to.
  18. zonaania2122

    zonaania2122 Wyjątkowy talent

    Czyli zrobiłaś dobry uczynek:DNiech ci BP w wypadajkach wynagrodzi za nowych graczy:D
     
    NASTKA.BURAN i gosiagosia60 lubią to.
  19. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    łoooooo a co tam wypadajki , ja się czaję na te dziobaki co mnie omijają szerokim łukiem ...BP tak mnie kocha że bociany dopiero "zdobyłam " w czasie G&T, a wilki z eventu ( nigdy w TS-ach nie dostałam ) ...:D..
     
  20. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    [​IMG]
    41 ale kombajn tego nie potrafi

    Tez nie mam i kiwi i dziobaków...bobry dostane pewnie
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.