Event Dni Morza

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Chris, 3 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    dzięki:*
     
  2. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    Normalnie skończę, jeszcze 32 sole ;) i koniec
     
  3. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    mnie jakoś pełnia nie kręci:oops:
     
  4. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Też nie jestem w skowronkach po odkryciu tego całego "wsadu do pociągu",
    na otarcie łez dostałam Tamaryndowca, ale i tak uważam, że za taki sam wkład pracy
    nagrody powinny być też mniej więcej porównywalne, a nie tak diametralnie różne.
    Po prostu ręce opadają i człowiek się zastanawia czy w następnym podobnym
    evencie wziąć udział.
    W temacie to event zakończony a sól (nadmiar) zachowam na zimowe ślizgawice.
    Teraz czekam na Pełnię bo chyba zapowiada się dobra zabawa.
    Zmagającym się jeszcze ze zbieraniem soli powodzenia życzę:)
     
    eliza9070 lubi to.
  5. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Witajcie Farmery ;)
    Ja event robię sobie po cichu i czytam was zza krzaczka, bo strasznie zabiegane mam ostatnie dni.

    Cały czwartek spędzony w samochodzie, na szczęście okazało się, że telefon mojego chłopa daje radę z farmą xD, więc mobilnie starałam się rozsiewać eventówkę, szło całkiem nieźle, dopóki nie wjechaliśmy w pagórkowate lasy xD:cry:. Ale walczyłam dalej łapiąc zasięg raz na jakiś czas przy okazji jakiejś polany :D. Kolejne dni z doskoku, ale na tyle dobrze, że aktualnie mam komplet tego czegoś z basenów, komplet eventowego badyla i 95 wypadajek do zebrania, które spokojnie sobie wylecą.

    Zabrałam się więc za eksperymenty i sadzę po kolei wszystkie roslinki 1 rodzaj na 1 łąkę i obserwuje co wypada xDxD
    Jakby ktoś był zainteresowany, to do tej pory leciało tak: sałata 0 xD, pszenica 0, marchew 2 (tu mnie zaskoczyli), siano 0, owies 1, słonecznik 2, proso 2, jeżyna 4 (szaaał), kukurydza 4, seler 3, ziemniaki 1 xD Oczywiście wiadomo, że to nie oddaje prawdy, bo leśna jednak mniejsza jest, ale tak z czystej ciekawości i z nudów.. :p
     
  6. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    ja na otarcie łez dostałam dziobaczki,na które m.inn.polowałam:D
    a to z zapasem soli dobry pomysł:D
     
  7. .Farmerkaa.

    .Farmerkaa. Koneser forum

    Na Bahamie dostałam: 2 liczi xl, 3 granatowce xl, bananowiec xl, mango xl, guawa xl, pandanus xxl, orzesznica xl, guawa xxl, wianowłostka, 2 amherstie, 1 karob, pistacja xxl, granatowiec xxl :)
    Muszę powiedzieć, że jestem usatysfakcjonowana. Tylko nie wiem, co będzie na farmie. Dowiem się za 45 minut 8)
     
    NASTKA.BURAN lubi to.
  8. -mariola99-

    -mariola99- Naśladowca mistrzów

    jeszcze tylko 153 soli ufff chyba dam radę - cebulka posiana - zbiór wieczorny i na rano cebulka i powinno styknąc

    z sadzonek tylko tarnina, reszta nieciekawie
    postawiłam TS -y dziś się opłaca bo podwójna ilość pd - to zamiast 400 będzie 800 Pd - tylko ciekawe co się za zwierzątka wyklują - ale to dopiero za 5 h
    no i na basce tez postawiałam hurtowo - zobaczymy co tam nowego bedzie
     
  9. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Na bahamie z TSów pojawiła się amherstia, cedrat, wianowłoska, papugowiec, no i mniej ciekawe xxl i xl. Wszystko miałam, ale przyda się na GT. Zaskakujące dla mnie jest to, że dawniej kupowałam TSy i nie miałam wszystkiego, a od dłuższego czasu nie kupuje, a udaje się kompletować xD

    Jeszcze 90 sztuk soli

    Edit:
    Na farmie wysyp cytryn, czarnych bzów i japońskich wiśniowych (ale je kocham i ich nigdy za wiele). Jedno Kowhai i jeden Japoński Nieśplik z ciekawszych.
     
  10. niesamowitusia

    niesamowitusia Książę forum

    Moje tsy eventowe - zwierzęta nic ciekawego, drzewa farma najlepsze dwa klony xxl, bahama moringa xxl - tyle z dobrych rzeczy. Event ze względu na problem z targiem moim zdaniem powinni przedłużyć.
     
  11. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Oj, cieniutko będzie z gorgoniami:). Udało się dzisiaj całe dwa razy zebrać, ale "nic to..". Kolejne szare pnącze mi nie przeszkadza,a SP i BobKret Budowniczy piechotą nie chodzą.:eek:
    Zostało mi do posadzenia 8 sadzonek na Bahamie, ale to co się wykluło z ostatniej:p:p:p czwórki to same łabędzie: Moringa XXL:inlove:,Amherstia:inlove:/ moja pierwsza /,Orzesznica XXL i Kakaowiec XXL. Miodzio:music::inlove::music:
     
    NASTKA.BURAN i -norbijas- lubią to.
  12. 1beata

    1beata Forumowy żółtodziób

    Dziękuję bardzo za odpowiedź :)
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    BP - zostawcie nam baseniki xD Tak łatwo się dzięki nim przechodzi poziomy xD !

    Co do eventu - brakuje tylko soli.
     
  14. dorriss

    dorriss Okazjonalny autor

    Melduję zakończenie eventu.
    Z TS zagrodowych wpadły oczywista bobry++ x2, do tego myszy x2, strusie pomarańczowe, ryby czerwone, żaby, koguty i na osłodę kiwi i dziobaczki:)
    Z TS drzewkowych bez szału - na farmie przewaga XL, kilka XXL i niesplik. Na Bahamie tamaryndowiec, karob, cedrat, papugowiec, wianowłostka, awokado XXL, reszta XL, więc bez szału.
    Powodzenia tym, którzy jeszcze walczą!
     
  15. stokrotka0209

    stokrotka0209 Aktywny autor

    I koniec, na wyspie dostałam pandamusa xxl i tylko z tego się cieszę, wypadł też karob i cedrat i wianowłostka i papugowiec. Szkoda, że nie znalazł się baobab, tamaryndowiec czy amherstia, bo mam tylko po jednej sztuce. Może innym razem. Teraz czekam co krety wybudują. Liczę na kiwi, ale niepewność jest. Pozdrawiam wszystkich!
     
  16. oleandrowa

    oleandrowa Okazjonalny autor

    Nie, wyłącznie te kontretne itemy
     
    lawendowaszafa lubi to.
  17. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    brakuje mi jeszcze 14 soli by skończyć diamentowe zadanie z sadzonkami, kto podrzuci?? :inlove:

    i plan miminum będzie osiągnięty

    posiane róże i może wieczorem się uda dostać te brakujące wypadajki, a brakuje jeszcze 300 :p
    zatem całego eventu nie ukończę, ale może jeszcze chociaż z jedno zadanie z 1 lub 2 misji uda się dorobić

    a teraz uciekam by kończyć kłaść kostkę w altanie
     
  18. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    ja chyba skończę 1 z 4 zadania bo całego na bank nie zrobię i gdzie tu sprawiedliwość w tej grze >:(
     
    Owieczka311 lubi to.
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    brak soli(nie zdradzę ile). Posiany jęczmień z wodą.
     
  20. ena0307

    ena0307 Fanatyk forum

    Jeszcze 85 soli i bedzie koniec,czekam na zbior rozyczek i cebulki,do jutra na 100% skoncze,dziekuje za pomoc Wszystkim ktorzy podarowali mi sol .:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.