Event Dni Morza

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Chris, 3 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. fankaromka

    fankaromka Wielki mistrz forum

    xDkoniecxD

    drzewka i zagrody wystawione8)

    a co wylezie.....to się okaże za prawie 5 godzin

    mam nadzieję że oprócz rozczarowań będą też jakieś miłe niespodzianki;)

    myślałam że mi się nie uda bo miałam naprawdę mało czasu na farmę,ale nie poddawajcie się kochani farmerzy:inlove:,jest jeszcze trochę czasu.......życzę powodzenia.....miłego dnia:)
     
    JJoanna lubi to.
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Rząd na Cudownym Pnączu
    [​IMG]

    Z pnącza otrzymamy 3500 TPD co 9 godz.
    Na pnączu ustawiamy itemy zdobyte w evencie "Dni Morza".
     
    eliza9070 i JJoanna lubią to.
  3. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    nie, bo na tym tylko te eventowe można.
     
    eliza9070 i lawendowaszafa lubią to.
  4. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    U mnie też targ nie działa :mad: Chciałam kupić sobie qpę, mocowałam się, próbowałam i nic >:( Dzięki jak nie wiem co :mad:
     
    kheme lubi to.
  5. lawendowaszafa

    lawendowaszafa Młodszy ekspert

    dzieki to nie fer buuuuuuuuu
    bo staram sie zrobic 4 zadanie ale 1 i 2 nie dalam rady
     
  6. _agacik_

    _agacik_ Czeladnik forum

    gratuluję wszystkim którym się udało dokończyć event. Niestety brakuje mi wypadajek, więc walczę chociaż o eventy z tajemniczymi zagrodami. Proszę jak ktoś może wspomóżcie mnie solą morską.
     
    betty10 lubi to.
  7. .Gwiazdka.

    .Gwiazdka. Naśladowca mistrzów

    Możesz próbować podczas G&T zdobyć te itemy.
     
    lawendowaszafa lubi to.
  8. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    w koncu event przeszedl juz do historii.... ufff. te wypadajki to myslalem ze mnie wykoncza bo poczatkowo lecialy jakby z laski.
    farma powrocila juz do pierwotnego wygladu , bo tajemniczosci jeszcze nie wystawiam. moze jutro je wystawie - jesli wytrzymam........;)
     
    JJoanna lubi to.
  9. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    niestety nie ten rzad ma przyp:pisane itemy
     
    lawendowaszafa lubi to.
  10. _miki101-

    _miki101- Czeladnik forum

    na pewno się uda, to nie dużo :) Powodzenia!
     
    iza_79 lubi to.
  11. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    gdyby mi brakowało 110 soli, to bym się nie przejmowała, bo do jutra to one na pewno wylecą xD

    gorzej gdy tak jak mi brakuje 400 wypadajek i szans na wykonanie eventu w 100% nie mam :(
     
  12. WilczyKierz

    WilczyKierz Stały bywalec

    Będę się upierać, że dziwne rzeczy się z tymi wypadajkami dzieją.
    Mam 87 lvl, puchary 29/30, żadnych uszlachetnień się nie dochrapałam, ale wczoraj zdecydowałam się naruszyć żelazny zapas SN, bo zależy mi, żeby skończyć... Na noc posiałam goździki cześć na małych polach - bez SN, część na SP z SN. Na chwilę obecną brakuje mi jeszcze 190 sztuk soli.

    Moja córka ma 84 lvl, też jeszcze nic nie uszlachetniła i puchary ma także nieco słabsze, a w dodatku, któregoś dnia kiedy korzystając z resztek kombajnu siała sałatę i w końcu zostawiła ją na polach na noc, zebrała dopiero rano. SN zuzyła tyle, co na rozsiew - ani grama więcej.
    Sądzicie, że brakuje jej więcej?
    Nic bardziej błędnego... czeka jeszcze tylko na jakieś marne 70 sztuk...

    I jak tu się nie denerwować???!!!

    >:(:mad:>:(:mad:>:(:mad::cry::cry::cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 9 czerwca 2015
  13. martaaw

    martaaw Okazjonalny autor

    podsumowanie eventu:

    tojtojki:
    2 x dziobaki :inlove: (nie miałam), 2 x kotki, 2 x boćki, pomarańczowe strusie, pomarańczowe schronisko dla wron, królikarnia żółta,
    bobry ++ :p

    drzewka na farmie:
    kowhai - nareszcie! :inlove: nieśplik japoński x 2, japońskie drzewo wiśniowe x 2, xxl: pomarańcza, daktylowiec, 2szt cytrynki, buk, 2 szt pigwy, śliwa, orzech włoski, xl-ki: 2 cytrynki, buk

    na wyspie:
    papugowiec 2szt, wianowłostka 2szt, xxl-ki: 2 papaje, kiwi, guawa, pistacja, liczi, mombin, granatowiec i pandanus :inlove: - cieszy tym bardziej, że wczoraj specjalnie odkryłam go w świątyni, po cichutku licząc na ulepszenie ;), xl-ki: mango, guawa, figowiec, granatowiec

    z wejściówek
    mleczarnia, fabryka jaj żółta, żółta kotlarnia, smotthie z mango i pomarańczy, trzmiel, wiązanka na zielone świątki, rozdymka

    ogólnie jestem baaaaardzo zadowolona z eventu xD
    nadal brakują mi żółwiki, amherstia, jarząb i baobab. ale przecież nie można mieć wszystkiego ;)
    powodzenia jeszcze walczącym :)
     
  14. GruGru

    GruGru Wyjątkowy talent


    Czasem wypadajki mnie zaskakują.
    Dzisiaj wypadło mi więcej z orzecha laskowego niż z bawełny o_O
    Bywa, że w nocy sypią się ładnie a czasem prawie wcale...

    W tym evencie idzie mi dobrze, ale pamiętam sytuację, gdy po zakończeniu jednego eventu w kolejnym wypadło mi 200 wypadajek mniej (to już zauważalna różnica). Potem sytuacja wróciła do normy i takiej różnicy event do evetu już nie widziałam. Mogę co najwyżej życzyć powodzenia.
     
    eliza9070 lubi to.
  15. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    a jak się nie denerwować kiedy jedni z TSów dostają po 2,a nawet 3 nowości,a inni nie mają nawet jednej
    >:(:mad:>:(:mad:>:(:mad::cry::cry::cry:
     
    eliza9070, kheme oraz babydelfi lubią to.
  16. aisunelll

    aisunelll Stały bywalec

    Kupno u mnie rowniez brak mozliwosci,ale dodatkowo zebralem roslinki dlugie i nie wylecialo z nich nic poza PDT.Jest cudnie.Wracam do Mielna.::)))
     
  17. 1Ninjok1

    1Ninjok1 Wyjątkowy talent

    jeszcze jeden zbiór wieczorkiem i po evencie.
    a z drzewek to większość poszło do paska (swoją drogą jak to wszystko na g&t wystawia to nam ten balon pęknie) :D , ale kilka zostało na polach...
     
  18. WilczyKierz

    WilczyKierz Stały bywalec

    Zgadzam się, też bym zgrzytała zębami...
    I nie wiadomo, czy jeszcze nie będę bo jeszcze TS-ow nie odkywałam...

    Ale na plus muszę zaliczyć fakt, że z imprezowych wypadła mi przebrzydła discoróżyczka, na którą bezskutecznie polowałam od dawna i dzięki temu skompletowałam rząd na pnącze.
     
    NASTKA.BURAN i eliza9070 lubią to.
  19. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    życzę Ci żebyś nie zgrzytała zębami:D
    a ja nie mogę upolować łubinu,wyraźnie mnie nie lubi i wypina się na mnie za każdym razem jak się spotykamy na kole:cry::mad::(
    resztę kwiatków mam:D
     
    NASTKA.BURAN lubi to.
  20. WilczyKierz

    WilczyKierz Stały bywalec

    Ja dodatkowego łubinu nie mam, ale moja córcia ma dwa... Pamiętaj o mnie, przy najbliższym GT :)
    A w temacie... cóż... strasznie mi się dłuży czekanie na róże:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.