Event Dni Morza

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Chris, 3 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Koniec !!!!!!!!!!! xD
    Są dziobaki i amherstia, na dokładkę 2x wiśnia japońska, karob, morela xxl, kakaowiec xxl, nieśplik japoński, tarnina, cedrat x2. Do szczęścia brakuje mi kowhai, tamaryndowca i baobabu. Event pracowity, ale dla mnie udany. Przy dobrych chęciach i "pomyślunku", da się zrobić bez realnej kasy. Pozdrawiam jeszcze walczących. :)
     
  2. yogi16296

    yogi16296 Wyjątkowy talent

    evencik w zapomnienie. powodzonka dla walczących. z TS co ciekawsze: panadus xxl, cedrat x2, amherstia, tamaryndowiec,ostrokrzew xxl, neśplik japoński, kowhai a z zagród wysyp szopów i żółty kurnik na osłodę. dziobaki dalej mnie omijają
     
    ankak106 i Dybilas4 lubią to.
  3. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    ja nie kupuje super nawozu wiec mi nie potrzeba krestol i biała niewinność 8)
     
  4. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    a czy ja napisałam ze kupuje?:sleepy:-robie misje,franek co jakis czas podrzuca 4 sztuki ,oszczedzam;) wiec na kazdy event mam około 120 sztuk:pna tym polega ta gra ze prowadzisz kalkulacje co sie opłaca a co nie:sleepy:
     
  5. _Ola_Z_

    _Ola_Z_ Wielki mistrz forum

    ja też nie kupuję SN - mam z drzewek
    poza tym melduję, że event ukończyłam :)
    wystarczyły orzeszki na dwóch polach i brakującą sól wypadła
    pnące pracuje, za to chciałam odpocząć i się nie da - +100% z kokosa motywuje do siania :)
     
    ankak106 i oset53 lubią to.
  6. Tygrysek901

    Tygrysek901 Naśladowca mistrzów

    Czekam na zbiór lilii za ponad 3 godzinki:sleepy:. Brakuje mi trochę ponad 200 soli i optymistycznie liczę, że 3 zbiory lilijek wystarczą. A tyle to chyba zdążę posiać do końca eventu...
    Reszta już w komplecie, więc czekam tylko na sól. :)
    Melduję, że z tajemniczych drzewek na farmie mam kowhai :inlove: ale... to wszystko. Reszta śliwki i jabłonki XL :p no i jedno japońskie drzewko wiśniowe.
     
    oset53 i MOD_Magiczna lubią to.
  7. czarsa

    czarsa Baron forum

    FINITO...:)) w sumie event mi się podobał ..:)) wprawdzie dziobaków jak nie miałam to nie mam o amherstii i kowhai w dalszym ciągu pomarzę...:))) kiedyś się doczekam...:))

    Powodzenia walczącym ...:)) Gratulacje odpoczywającym.....:):))
     
    .Robaczek. lubi to.
  8. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    żeby ukończyć event to potrzeba mi cudu xD
     
  9. GruGru

    GruGru Wyjątkowy talent

    Do końca jeszcze 29 soli i 70 gorgonii.
    Już uzupełniam zapasy w stodole a na jednej łące orzech na wypadajki - niestety tylko w połowie posypany kupą, bo targ dalej szaleje i poza jednym zakupem 55 sztuk nie udało mi się uzupełnić własnego stanu posiadania -.-
     
  10. Dybilas4

    Dybilas4 Fanatyk forum

    Event zakończony, pnącze odpalone tylko jakoś nie spieszno mi do wystawienia TS-ów, szkoda się denerwowac i tak pewnie wypadną bobry lub koty i cytryny. Poczekam jeszcze trochę i na spokojnie wystawie, może wtedy szczęście się do nie uśmiechnie i wpadną dziobaki lub baobab :oops:;)
     
  11. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    nie martw sie nastepnym razem to ja bede potrzebowac cudu:pale to tylko gra wiec wracam moczyc nozki rekreacyjnie w baseniku(1 zostawiłam co bym miała gdzie je moczyc )pozdrowionka i walcz do koncaxD
     
    eliza9070 lubi to.
  12. Megan

    Megan Komandor forum

    Tajemniczości nie są już tajemniczościami i tak, jeżeli chodzi o zagrody:
    3x bobry, w tym tylko jedne ++, dwa + (można było sobie te bobry odpuścić):oops:
    krety
    bociany
    oczywiście myszy 2x (te też są niezastąpione)
    gołębie
    krety
    szopy
    kotlarnia pomarańczowa
    i dziobaki:inlove: (moje piąte)

    drzewka na farmie:
    4x wiśnia (mam już ich 8)
    nieśplik
    2x morela
    drzewka xxl - bez czarny, buk, migdałowiec, daktylowiec, grusza, pigwa
    kilka xl, nie pamiętam już jakiexD

    wyspa
    xxl - kiwi, bananowiec, granatowiec,orzesznica
    xl awokado
    papaja i awokado zwykła

    więcej nie odkrywam, zostawię na później jak odkryję więcej nowych posągów, bo sporo drzewek mi jeszcze pozostało.
    Niedawno odkryłam papaje i awokado i dziś trafiły się:)

    imprezówki też niech czekają na lepsze czasy:)

    Gratuluję kończącym event i powodzenia życzę pracującym:)
     
  13. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dodaj jeszcze koło, zwykłe codzienne próby, które dość hojnie sn daje, a i w misjach róznych całkiem sporo do zebrania, nie wspomnę o drzewach, ale te nie wszyscy mają i jajku gołębia- też niestety troszke dawno było do zdobycia.
    Event dość wymagający był, ale do zrobienia bez wydawania real kasy:)
    soli 828 na plus mimo bieżącego kręcenia paszy dla cudaków, jeszcze ich 30 sobie stoi i się robi;)
     
    Megan lubi to.
  14. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    nie dziękuje by nie zapeszyć ;)
     
  15. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    badz człowiek i jedne ,jedyne dziobaki przewal przez płot do mnie plisss:cry:
     
  16. 1beata

    1beata Forumowy żółtodziób

    Wyprodukowałam 80 paszy dla gorgonii, ale gdy wchodzę żeby ukończyć jakieś zadanie pokazuje mi zero??? Nie mogę zrobić żadnego zadania :(
     
  17. AsiaPelasiax

    AsiaPelasiax Wielki mistrz forum

    A ja robię tylko pierwsze zadania żeby przejść do następnego zadania i tylko żeby dostać sadzonki bo o zagrodach mogę pomarzyć :p
     
    eliza9070 lubi to.
  18. Tygrysek901

    Tygrysek901 Naśladowca mistrzów

    A ja nie pomyślałam i postawiłam wszystkie :( A przecież tak mało mam odblokowanych z posągów... Ehh no trudno. Trzeba się będzie uczyć na błędach, jak się na forum nie zdążyło przeczytać :p Za 20 min zobaczę co z sadzonek moich wyspowych wyskoczy.

    PS Gratuluję stadka dziobaków :D
     
  19. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    bo w zadaniu nie masz oddać samej paszy. Paszę masz wrzucić do baseniku, skąd wyjdą gorgonie potrzebne do zadania
     
    eliza9070 lubi to.
  20. Megan

    Megan Komandor forum

    Jak będzie taka możliwość, to czemu nie.....podzielimy się;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.