Event Dni Morza

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Chris, 3 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    zgadzam sie w pełnym wymiarze z czego ma taka ilosc wypadajek wypaść ????????????????:cry:
     
  2. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Hejka,
    biorąc pod uwagę czas, czyli dni wolne, to trudny ten event.... no i zdemolować Bahame będę musiała.
    Jak dla mnie to ciut za dużo tych gorgonii i fakt, za dużo wypadajek..
     
  3. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Dlatego taki a nie inny stopień trudności.
    Tym bardziej, że długi weekend raczej nie nadaje się do ciągłego siedzenia na farmie.
     
  4. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    to lepiej te goździki na dużych czy małych posiać? :p SP nie wchodzą w grę :p
     
  5. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Tak czytam FAQ do eventu i jakoś niekumata jestem ..:eek::oops:..czy ta pasza się robi 1 godz. i 30 min ..??? bo na obrazku to widać jako 1 min 30 sek ..kurcze chyba za bardzo na głowę mi świeciło słońce ..???:oops: ( jak ponad godzinę to szok :wuerg:)
     
  6. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    półtorej minuty ;)
     
  7. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Podstawowy czas produkcji: 1:30 min.

    I to się zgadza, gdyby godzinę trwała to by było 01:30:00
     
  8. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Jak dla mnie event fajny,bo sporo TS i TZ tylko przerażają mnie ilości roślinki tym bardziej,że rośnie 8 godzin i ilość wypadajek. Na szczęście na weekend nigdzie się nie wybieram i będę mogła z mozołem czekać na rosnące rośliny tylko oby wypadajek wypadło tyle ile trzeba.

    Nie długo będziemy siać chyba po ponad 20 tys roślin, trochę z tymi ilościami przesadzają:wuerg:
     
  9. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    och dzięki Agatko , jesteś niezastąpiona :), normalnie mam takie zawirowania w realu ze nie myślę ..:oops:..to bardzo dobrze że tak krótko ..duży +++++..:)


    chrumcia91 również dziękuję :)
     
    eliza9070, chrumcia91 oraz zonaania2122 lubią to.
  10. RAFIX23

    RAFIX23 Moguł forum

    Cóż mam powiedzieć ,długi weekend ,pogoda ma być extra do końca tygodnia a tu event ale zrobię tyle ile będę mieć czasu wolnego,denerwuje mnie to ,że od jakiegoś czasu wypadajki dodawane są do produkcji w młynie różnych badziewi potrzebnych do eventu i przez to ich liczba wzrasta . Jeśli te będą wypadać tj. w poprzednim evencie to ja BP dziękuje za taką zabawę xD do nagród nie mam zastrzeżenia ;)
     
  11. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    No nareszcie jakieś wyzwanie . Dla mnie jeszcze większe bo będę siać na 2 łąkach ;). Zagród też postawię tylko kilka , nie będę rujnować całej wyspy8):p. Nagrody dość bogate a pnącze średnie ;)
     
  12. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    No poprawiono tabelkę do eventu..... że też nigdy nie może się obejść bez błędów....:eek:
    Event zapowiada się męcząco, roślina 8 godz, pilnowanie mlyna i zagród na wyspie, no i te wypadajki, czy będą dobrze wypadać?
    Dobrze, ze mam wszystkie ulepszenia, ale trochę szkoda mi SN, dużo pójdzie.....ale czego się nie robi dla takich nagród?
    Gorzej, jak z tych darowanych drzewek i zagród wyjdzie byle co, ale i to przygarnę, od przybytku głowa nie boli xD
     
  13. zonaania2122

    zonaania2122 Wyjątkowy talent

    Jeśli chodzi o wypadajki to podobno jest bez znaczenia czy duże pola czy małe.Nigdy jakoś nie sprawdzałem.A druga sprawa jest taka że za każdym zbiorem tej samej rośliny mam inną ilość wypadajek.
     
    Ostatnie edytowanie: 3 czerwca 2015
  14. Megan

    Megan Komandor forum

    Tyle wypadek, dla mnie ta ilość nie do ogarnięcia a szkoda :(
    Koszyków nie mam zamiaru kupować, chyba że będą dużo lepiej wypadać niż do tej pory.
     
  15. hp25

    hp25 Forum Pro

    Masz rację. Dużo TS-ów, których nie za bardzo jest szansa zdobyć, bo krótki czas i na dodatek długi weekend.
    Ja muszę chyba wybrać. Albo pnącze albo TS - y bo obu na pewno nie dam rady. 490 gongoli, to jest ponad 12 pełnych nastawień na bahamie, czyli 12 *3h12', to daje blisko 40h, a mam na tylko 2 dni.
    Dzisiejsze posunięcia BP uważam za żenujące. W szczególności te z kalendarzem. Jeden dzień bez farmy i po pnączu. Żal.
    Ale mówi się trudno i żyje się dalej. Powodzenia walczącym z eventem.
     
  16. piotrwan70

    piotrwan70 Chodząca legenda forum

    Cudownie.....:) uwielbiam takie eventy,ten zapowiada się super ,no i co by tu nie powiedzieć,nagrody też nie gorszą;) dużo siania,ale do tego już jestem przyzwyczajony.Nie narzekamy:) cieszmy się z dni morza.Pozdrawiam wszystkich "siaczy i zbieraczy",oraz łowców nagród
    a jeszcze nie dodałem,jakie ekscytujące będzie otwieranie orzeszków kokosowych,lubię niespodzianki:)
    Niestety:( moja radość była przedwczesna.Raczej nie uda mi się skończyć tego eventu z prostej przyczyny,brakuje mi soli i to dość dużo,szkoda:(
     
    Ostatnie edytowanie: 9 czerwca 2015
  17. zonaania2122

    zonaania2122 Wyjątkowy talent

    Nie masz za bardzo wyboru bo jeśli chcesz pnącze to musisz zrobić wszystkie zadania.
     
    NASTKA.BURAN, Megan oraz .Robaczek. lubią to.
  18. hp25

    hp25 Forum Pro

    Rzeczywiście. Ale mnie zrobili nie powiem w co. Dziwny event, w szczególności w długi event, ale i tak nie przebiją tych przepadających nagród w tym drugim evencie.
     
    zonaania2122 lubi to.
  19. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Głowa do góry ( nie wiem co jest powodem że nie będziesz mógł / mogła wejść na farmę ??) ..ale są telefony na które można wejść na farmę ( przynajmniej po prezent ) :), można w bibliotece skorzystać z internetu , lub w kafejkach internetowych ..może dasz radę wejść na minutkę aby zabrać kokos- prezent ??? :) powodzenia ..
     
  20. -mariola99-

    -mariola99- Naśladowca mistrzów

    uuuuuhuhuhu ale roboty
    dziś trzeba poodpoczywac a od jutra harówa
    szkoda tylko tej pogody za oknem ale jak trzeba robic to trzeba :p
     
    zagma i gosiagosia60 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.