Event Dni Morza

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Chris, 3 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Brak mi jeszcze 46 sztuk soli, dziś mi raczej już tyle z niczego nie wyleci... tym bardziej że zasiałam ziemniaki xDxD Trzeba poczekać do rana :D:D
     
  2. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Wczoraj wieczorem brakowało mi 280 wypadajek. Wystarczył poranny zbiór mixa: eventówka, krąg kanciasty i imbir oraz wieczorny zbiór mixa: goździk, szpinak, imbir (wszystko okraszone drzewkami), a event przeszedł do historii:)
    Fajnie sypie z małych poletek długorosnących. 1 łąka goździka (172 poletka) dała 55 wypadajek. Normalnie szok. Sypie lepiej niż z baobabów (zajmujących po 4 poletka). Z nich wyciągnęłabym max 44 wypadajki na łąkę. Już wiem jak się będę przygotowywać do kolejnego, obfitującego w wypadajki eventu:)
     
  3. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Jeszcze 2847 morszczynu, to będą jakieś 2 zasiewy :p
     
  4. Lunari78

    Lunari78 Stary wyjadacz

    ja to wogóle nie zalicze nawet z bonusem chatney :(
     
    brydzia175, hiacynta oraz niebo016 lubią to.
  5. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Męczarnie zakończone , kolejne 8h w takiej ilości poważnie przemyślę 8).
    Z TS-ów klasycznie (bez fajerwerków).
    Na polu zostaną tarniny z drzew na farmę , na Baha nie wystawiałem kolejny raz , już ponad 20 siedzi w pasku z nagród eventowych.
    Mam focha za wiadomy błąd , kiedyś zasadzę.
    Do tego wysyp boberów (4 sztuczki w tym jedna XL dla odmiany) , reszta to żółcieńce , jakaś pomarańcz , kogut , kret , czy inna mysz.
    Bywało lepiej ... kiedyś xDxDxD.

    Bry wilgotne.
     
  6. Pan_Plusz

    Pan_Plusz Koneser forum

    Agi, ja zwykle też sam wlewam. Zależało mi, żeby szybko wyjechać ;) Hehh, faktycznie szybko wyjechałem, ale niestety nie zajechałem daleko...

    Trasę możesz wybrać, no problemo siniorita :inlove:

    Dużo nagród w evencie faktycznie nie skubnę, ale będą następne ;) Lovv ju
     
  7. lawendowaszafa

    lawendowaszafa Młodszy ekspert

    no gdyby nie ta sól to moze by sie i udalo bo roslinki prawie wszytkie mam ale sól leci jak zawsze wszytkie wypadajki :(
     
  8. Esterka23

    Esterka23 Chodząca legenda forum

    Roślinki już mam i gorgonie tez tylko brak soli morskiej 309 sztuk do zakończenia eventu
     
  9. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :)
    event skończyłam raniutko. z TS-ów farmowych wyrosły:
    wiśnia XXL, 2 drzewka japońskie wiśniowe, morela XXL, 2 czarne bzy XXL, 2 daktylowce XXL, 2 cytryny XXL, klon cukrowy XXL, buk XXL, kowhai, nieśplik japoński, cytryna XL, śliwa XL, orzech XL,

    tajemnicze zagrody wystawię na noc i rano będzie niespodzianka
     
  10. Tygrysek901

    Tygrysek901 Naśladowca mistrzów

    No mi podobnie - rano brakowało około 500 soli, teraz brakuje około 400. Liczę i liczę i nie mogę się doliczyć tych wypadajek. Ale raczej marne szanse, żebym skończyła, bo nie mam SN i nie mam czego siać żeby wypadało szybko i dużo :(
    Szkoda, bo roślinki mam już komplecik a gorgoni zostało ze 20 do wyhodowania raptem.
     
  11. martynka1428

    martynka1428 Młodszy ekspert

    Za 2h ostatni zbiór morszczyna. Starczy czasu na dwa zasiewy goździków. Czy dzięki temu uzbieram 270 soli? Zobaczymy :D
     
  12. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Dla mnie, to jest aż nie do pomyślenia, że pracownik stacji wywinął taki numer xD:cry:xD Nie pytał się, co ma zatankować? Dlaczego nie patrzysz za co płacisz? ;) Pośpiech pośpiechem, ale bez przesady xD I takie potem są konsekwencje :oops: Zanim zacznę wlewać, to 2 razy patrzę, jakie to paliwo i oprócz tego zawszę patrzę za co płacę :) Niezależnie czy to stacja, sklep... :p


    Masz rację:) Nie ten, to następny... Zgarnij, to co najfajniejsze i zapomnij, że taki event był ;)
     
  13. .elom.

    .elom. Ekspert forum

    Jak widać dzięki temu moczeniu da się ja też kończę ale dodatkowo moczę jeszcze fusekle. Czyli skarpety.
     
  14. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    zasiałam gozdzik na noc na wiekszosci pól ;) jakies gorgonie dojrzewaja ;)
    co do tankowania...tata kiedys wziął ode mnie auto, pojechal zatankować, facet pyta "lać?", a tata "tak". tata poszedl do srodka, zaplacił, wsiadł pojechał z 8 km. dojechał na miejsce i jakos mu dziwnie szarpnął i mysli co jest grane i raptem takie oczy i chwyta za fakture"benzyna 95", a mam diesla xD no coz.... :p
     
  15. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam, mam nadzieję, że się udało event zakończyć, a dziobaki dziobią już robaki, jeśli nie to w dalszym ciągu trzymam kciuki:):)
     
    brydzia175, _Ola_Z_ oraz niebo016 lubią to.
  16. Pan_Plusz

    Pan_Plusz Koneser forum

    Ponoć ten pracownik już drugi raz taki numer wywinął. Dzisiaj rozmawiałem z kierowniczką stacji i z tego co wiem nadal pracuje - nie zostanie obciążony, wszystko z polisy stacji Sh*** idzie. W serwisie powiedzieli, że paliwo już spuścili, ale z resztą roboty czekają na P*U.

    Owszem, pytał co nalać. Odpowiedziałem, że V-Power, nie zwykłą, ale V-Power jest w Dieselu i w benzynie.
    Myślałem, że skoro nie dopytuje, to wszystko jasne. Zresztą napis na korku "D I E S E L" jest dosyć czytelny ;)

    Za 2h30 zbiory, więc chyba na przejażdżkę zdążymy :p To jaka trasa? Przez Leśną Polanę na Główne Pole?
    Zahaczymy o targ? Trochę nawozu kupimy :D

    chrumcia, i tak daleko zajechał, 8km...
    mnie szarpało na 2km już. Tatko nie miał silnika do wymiany?
     
  17. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Gapa jestem, nie najadłam się cjm i sianie się przedłuża, mówi się trudno i orze się dalej. :(
     
  18. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    nie miał ;) ale czyscić trzeba było :p
     
    brydzia175, eliza9070 oraz Pan_Plusz lubią to.
  19. oleandrowa

    oleandrowa Okazjonalny autor

    197 bryłek do końca. posiałam już trochę cebuli, rano zobaczymy czy było warto xD

    serdecznie podziękowania dla wszystkich, którzy wspomagają mnie i innych walczących! :)
     
    brydzia175 i eliza9070 lubią to.
  20. Pan_Plusz

    Pan_Plusz Koneser forum

    Czyszczenie wiadomo, filtr nowy, ale zleciłem serwisowi podłączenie pod komputer, czy się silnik nie zatarł. Na lawetę już nie wjechał, nie chciał odpalić. A qrka przed wyjazdem przegląd robiłem i specjalnie klocki i tarczki wymieniałem. Ehh...

    Żeby było śmieszniej po tej wtopie kierowniczka stacji wrzuciła młodego na kase, żeby już nie lał. Tak się biedny denerwował, że jeszcze dwie butelki whisky strącił ;) Hehh pracownik roku xD



    Trudny ten event, może ze dwa zadania zrobię nie więcej :oops:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.