Event Dni Morza

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Chris, 3 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. piegu1

    piegu1 Stały bywalec

    po ostanich obliczeniach brakuje 190 szt solii 2000 rosliny hej pomocy z ta solą
     
    eliza9070 lubi to.
  2. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    U mnie soli brakuje 260 sztuk, chyba dam radę, posiałam cebulę, rano ją zbiorę
    Z pierwszych drzewek wyskoczył mi Tamaryndowiec i 2 Amherstia, granatowiec XXL i 2 liczi, teraz czekam na następne co się wykluje z tych 12 sztuk
    To na wyspie, na farmie później posadzę, szkoda mi teraz pól
    Ps. zapomniałam o papugowcu że też go dostałam ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 8 czerwca 2015
    elajj i eliza9070 lubią to.
  3. jarbar

    jarbar Czeladnik forum

    ogólnie nie udzielam się na forum bo lubię sobie tylko poczytać ale dziś muszę komuś to powiedzieć bo moja druga połowa mnie nie rozumie DZIOBAKI mam :inlove:xD:p:inlove:
    warto było się pomęczyć
     
  4. brydzia175

    brydzia175 Wyjątkowy talent

    Przepraszam wiekszosc moich sasiadow dzisiaj obdzielilam moimi prezentami innych potrzebujacych, jutro sie poprawie.
    Event w trakcie ciezkiem pracy, oczywiscie sa braki ale mam nadzieje, ze zdaze, tyram w pocie czola poza praca, popoludniami, ostanie wone dni pomogly w podgonieniu tego eventu, pozdrawiam walczacych i tych, ktorzy skonczyli.
     
  5. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Działam. Plan 100% zrealizowany. Wszystkie sadzonki zdobyte. Na wyspie na razie odkryte: wianowłostka, papugowiec, granatowiec XXL i 2 pistacje XXL. Na farmie po buku XL na razie nie mam ochoty sprawdzać:p.
    Plan na dzisiaj - zdobyć część Sp.
    Acha..., nie przewiduję, że braknie mi soli. W końcu nie tylko morszczyn u mnie rośnie.
     
    brydzia175, eliza9070 oraz elajj lubią to.
  6. asia1106

    asia1106 Wyjątkowy talent

    Jeszcze tylko 90 soli,26 szt gorgonii i 1700 terrorbadyla i uda mi się ukończyć evencik,a myślałam ,że się nie udaxDtesy wystawię dopiero jutro rano jak wrócę z pracy to będę miała wielkie suprais ha ha ha,czyli bobry i inne badziew;)
     
    .Robaczek. i eliza9070 lubią to.
  7. jabolka

    jabolka Młodszy ekspert

    ewent już na końcówce ... :)..brak tylko 11 sztuk soli ...ale to pikuś .....z drzewek godne uwagi to tarnina ( mam już trzy ) amherstia ( mam dwie ) kowhai ( mam pięć ) i karob ( mam cztery ) no i odkryłam cztery TS - a z nich żaby ( mam ich już 4 ) strusie pomarańczowe ( mam ich od groma ) oczywiście bobrzyki :) no i rarytas pełną gębą KURNIK CZERWONY...:) no myślałam że padnę z wrażenia :(...w mordę jeża :(:(
     
  8. elajj

    elajj Młodszy ekspert

    witam wszystkich event skończyłam wczoraj z ts-ów godne uwagi bo wcześniej nie miałam to 2 amherstie i 1 dziobaki (kiwi dalej mnie omija)
     
  9. lazurowa76

    lazurowa76 Aktywny autor

    Gratulacje xD u mnie na wyspie z tajemniczycg sadzonek pandanus xxl :inlove: teraz zabawa na finiszu,brakowalo mi 37 szt soli,postawilam jaska cytryne na lesnej polanie(woda za friko) i z kazdego zasiewu marchewki z woda co 7 minut jedna wypadajka :)jeszcze 9 szt i koniec
     
  10. Pan_Plusz

    Pan_Plusz Koneser forum

    Hej! :D
    Niedawno wróciłem z wojaży i dopiero event zaczynam ;)
    Wypadajek mam ok. 300, roślinki jeszcze mało, dopiero na noc obsieję małe poletka. Hmm... Właściwie od razu mogłem sobie odpuścić, ale chociaż trochę ruszę, a co mi tam.

    Macie pozdrowienia od babuni ;) Staruszka ponad 90tka, ale jest w formie :)
    Gorzej z moim samochodem. Hehh. W dzień wyjazdu tuż przed startem (zeszła środa) pracownik stacji zatankował mi cały zbiornik V-Powera. Nic by w tym dziwnego nie było, gdyby nie to, że mam diesela (jak sugerował napis na korku do wlewu), a gościu podlał zwykłe paliwko! :eek: Po 3km samochód się rozkraczył. Później wiadomo - laweta i zastępcze auto na podróż, 2h obsuwy i do dziś szarpanie się z ubezpieczycielem. Oczywiście stacja ponosi koszty, ale com się umordował to moje ;)

    Oto zastępczy wariat (mój do czasu naprawy mojej kochanej bryczki):

    [​IMG]

    <edit> Agiii! Dawaj na przejażdżkę! xD:p
     
  11. -anna2806-

    -anna2806- Forum Pro

    KONIEC a z ts godne uwagi kiwi i dziobaki ,a z sadzonek tarnina oraz korab reszta do paska
     
  12. dusia63

    dusia63 Okazjonalny autor

    event skończony, czekam na TS-y(xxxx70)
     
    betty10 i juliuszka lubią to.
  13. jarbar

    jarbar Czeladnik forum

    po za szczęściem do jednej jedynej zagrody dziobaków wyskoczyło jeszcze ;królik czerwony, jeż, 2x mysz, wilki, kurnik żółty, krety i 2x kiwi
    drzewa na bahamie: papugowiec, karob, wianowłostka, 2x granat XXL, 2x granat XL, kakaowiec XXL, 3x mandarynkaXL, 2x guawa XL, 2x kaki XXL, banan XL, cedrat
    drzewa na farmie szału nie było: morela XXL i XL, buk XXL, 2x jabłoń XXL, morwa XL, czarny bez XXL i 2x XL, cytryna XXL i 3x XL, dąb XL, pigwa XXL, daktyle XXL i japońskie wisnie
     
    .Robaczek., 0olimpia0 oraz eliza9070 lubią to.
  14. pinkapinka8

    pinkapinka8 Forumowy żółtodziób

    czy ktoś może też ma problem z zakupem qpy na targu?
     
    eliza9070 lubi to.
  15. Pan_Plusz

    Pan_Plusz Koneser forum

    Tak.
     
    .Robaczek. i eliza9070 lubią to.
  16. jaadao

    jaadao Wyjątkowy talent

    A ja żeby podgonić badyle chcę od godziny kupić na targu qpę. Oczywiście marzenie ściętej głowy.
    Ofert jest 1448 (targ 34) a ja nie mogę zrobić zakupów. Albo produkt jest sprzedany,wtedy klikam na różne inne oferty niezliczoną ilość razy i bez żadnego efektu. Jak już się wyświetli okienko z zapytaniem o moje chęci zakupowe to potwierdzam ilość i kwotę transakcji . I wtedy kilkanaście stron ofert znika w mgnieniu oka. A u mnie "0" qpy. Całe szczęście że nie ściąga kasy za te zakupy.
    Czyli wszystko jak dawniej-gra nie działa tak jak powinna. :cry::cry::cry::cry:Byłoby za pięknie?
     
    brydzia175 i eliza9070 lubią to.
  17. pinkapinka8

    pinkapinka8 Forumowy żółtodziób

    ale chyba nikt nie zgłaszał, bo nie widzę info w ogólnych
     
    eliza9070 lubi to.
  18. visa77

    visa77 Komandor forum

    Ja mam tak samo, myslałam że coś z moim serwerem jest nie tak :)
     
    ankak106, brydzia175 oraz eliza9070 lubią to.
  19. lazurowa76

    lazurowa76 Aktywny autor

    rowniez sprawdzilam i jest problem z kupnem nawozu (jeszcze 4 wypadajce :D
     
    eliza9070 lubi to.
  20. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    event zakończyłam:D
    sadzonki na wyspie nie warte wspomnienia:(
    amarestia mnie nienawidzi:cry::cry::cry:
    sadzonki i stajennych na farmie odkryję ok. godz.21................
    na nic nie liczę.................
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.