Event Dni Morza

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Chris, 3 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. myszulka

    myszulka Ambasador forum

    dziekuje Agata, Ty jak zawsze jestes alfa i omega tej gry.
     
  2. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    a jeśli mam 40 poziom,a nie mam odblokowanej dzielnicy?????????
     
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Jak masz 40 poziom,to masz rzemiosło na targu,nawet jak nic nie produkujesz,to możesz kupować.
     
  4. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    na noc pójdą goździki, tradycyjnie nie wiem:lepiej na małych polach czy dużych żeby więcej wypadajek było? (chodzi mi o goździki, bo wiem że rozsiew eventówki 2 razy na dużych potem przejscie na małe :p)
     
  5. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Czytam i czytam aż mnie głowa rozbolała... o_Oo_Onie mam uszlachetnień ani rzędu kasztanowego,:sleepy: pierwsze zasiewy to przy pomocy SN i co najwyżej białej niewinności zrobię ( bo ten kreststol to nie na moją małą kieszeń>:()... czy zdążę.. ehh.. jak nie będzie jakiejś klęski powinnam wysiać ale czy wtedy zdążę wysiać coś na wypadajki ??? -.--.-Mam nadzieje że będą lepiej lecieć niż zazwyczaj bo zazwyczaj ich mniej trzeba. Od kiedy wróciłam do gry zawsze wypadajek było na małym plusie więc mam nadzieje że i teraz będzie. Nie lubię ośmiogodzinnej roślinki bo z nią trudniej podgonić, zdecydowanie wole czterogodzinne, zawsze po pracy na spokojnie dwa zbiory zrobię tu byłby tylko jeden, ale długi weekend w domu będę to może jakoś się uzbiera wymaganą ilość. A po pociągu to ja nigdy desek się nie dorobię co chwila do czegoś potrzeba ... :sleepy::sleepy: A w tym evencie to nie bardzo można coś pominąć jak chce się zdobyć pnącze z kompletem itemów to trzeba zrobić wszystko po kolei zawsze była możliwość rezygnacji z któregoś z zadań... nic jutro punkt 14 gumiaki i do pracy rodacy....xDxD
     
  6. sylwiajj

    sylwiajj Zaawansowany

    ja właśnie się zastanawiam czy nie lepiej posiać dzisiaj goździka na super polach ze wszystkimi nawozami?
     
  7. oleandrowa

    oleandrowa Okazjonalny autor

    oj tak, mocno trzeba będzie pilnować czasu. zadanie zapowiada się idealnie dla osób, które nie mają planów na długi weekend xD
     
  8. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    dzięki słonko:*
     
  9. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    kurka...nie zdąży mi urosnąć a SN nie oddam tyle :( nie mam baobabów....
     
    zonaania2122 lubi to.
  10. zonaania2122

    zonaania2122 Wyjątkowy talent

    W sumie badyl eventowy jest 8 godzinny więc wypadajek trochę z niego poleci.Ale czy taka ilość?
     
    GruGru, .Robaczek. oraz chrumcia91 lubią to.
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ja farmy nie demoluję, sianie na głównej i dzikiej (15 zasiewów - 5 dni), zwierzaki - 21 zagród (5 zbiorów dziennie - też 5 dni). Jestem szczęśliwym posiadaczem Kasztanowego Pnącza i stosownego ulepszenia cebuli, więc brakujące wypadajki podgonię na koniec (będzie to pierwszy raz, gdy wykorzystam działanie pnącza). Jak dla mnie event na spoko, na brak czasu nie narzekam, TS już są moje, a i 7k TPD dziennie, też do przygarnięcia.
     
  12. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    ja już posadziłam goździki na super polach z SN (główna i dzika ), na baha mam drzewa a na polanie warsztaty ..ostatnio wszędzie miałam drzewa i mało wypadajek było - ale tamten event był lajtowy , więc spoko ..:) Teraz wolę dmuchać na zimne ;):p
     
  13. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    Hejo :)
    event fajny, nagrody także - bardzo mi się podobają... ale chyba sobie odpuszczę bo czasu niestety brak....
    a event zapowiada się dla osób z wolnym czasem, niestety.... ale może, może coś wymyślę :D
     
  14. sylwiajj

    sylwiajj Zaawansowany

    ja też nie mam tych baobabów, ale kilka sztuk sn mam :D
     
  15. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Robię od soboty (wcześniej mam wesele z poprawinami , na szczęście nie swoje ;)) dla TS-ów (naprawdę sporo w nagrodach) , puściłem w ogólnych zapytanie odnośnie nowości XXL w Korsyce.
    Zobaczymy , ale stawiam ,że dalej jest błąd -.-.
    Ilość badyla na 3 pola i 8h lekko mnie zniechęca , trzeba będzie uruchomić mały zapas SN , żeby nie zasnąć w oczekiwaniu na zbiory.
    Wg mnie trudność eventu uwarunkowana wyśrubowanymi ilościami długiej rośliny , wypadajek i jakiś dziwactw z zagród to pójście na łatwiznę , no i nuuuuuda 8).

    Bry w pośpiechu.
     
  16. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    oczywiscie ze mozna:p
     
  17. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    dzięki:*
     
  18. michav765

    michav765 Stały bywalec

    Nagrody nie najgorsze ale ilość potrzebnej soli to lekka przesada:eek:.1440o_O do zebrania w 6 dni.Morszczyn rośnie 8 godzin a potrzeba go razem 17230 tys.Będzie ciężko zaliczyć bo czasu na sadzenie goździka nie będzie:eek:.
     
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Event fajny, ale:
    1. w czwartek, piątek i sobotę będę na przymusowym odwyku (brak dostępu do netu),
    2. przy którymś z poprzednich nieskończonych eventów obiecałam sobie, że nie zdemoluje farmy, tzn. drzewa i ulubione zagrody zostają,
    3. u mnie wypadajki bardzo słabo wypadają,
    4. nie mam kasztanowego pnącza, białej niewinności, kreststolu , baobabów i nie mam pucharów na drzewie, itp., itd.
    Podsumowując: szans na zrobienie całości też nie mam. Zobaczymy co mi się uda zrobić.;)
     
  20. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Coś tam na pewno zrobisz ;)..nawet jak mam te "cuda" typu pnącze , dopalacze - zawsze może net nawalić xDxD..a tak na serio nigdy się nie nastawiam ze zrobię całość , a jak się uda to jestem zadowolona ...:) ..a jeśli nie, to świat się i tak nie zawali..
    powodzenia ..:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.