Event Dni Morza

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Chris, 3 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. evva85

    evva85 Okazjonalny autor

    O matko rzuciłam okiem ile brakuje mi soli, choc obiecałam sobie, że nie będę się stresowac i będzie co ma byc, brakuje mi jej multuum. Zrobione tylko srebrne, 1 i 4 w całości. Mam jeszcze w odwodzie uszlachetnioną cebulę, ale tylko 270 SN, więc może nie starczyc :( No nic, stwierdziłam, że w razie czego odpuszczam zadanie 2 (kupony -:cry:)
    Życzę dużo soli dla walczących
    Gratki dla tych co skończyli - zazdraszczam xD
     
  2. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz

    Jestem dokładnie na tym samym etapie, w kupie siła, damy radęxD
     
    eliza9070 lubi to.
  3. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Morszczyn rośnie na całej dzikiej i leśnej polanie,same pola na tych łąkach mam. Na głównej jeszcze por i polny mak.
    Roślinki eventowej brakuje 5392 natomiast soli 274-ale dojdzie trochę jeszcze sztuk mam nadzieję dziś ze zbioru dłuższych roślin z głównej łąki. O sól nie mam się co martwić,sąsiedzi jeszcze dorzucą. Z roślinką skończę pewnie jutro dopiero,czyli i tak będzie tak jak planowałam ukończyć event. Zawsze jest u mnie prawie odwrotnie, pierwsze mam roślinki eventowe a brakuje wypadajek, w tym evencie będzie inaczej. I tak cieszę się,że wykonam ten event i mam cichą nadzieję na udane tajemniczości drzewkowe i zagrodowe:)
     
    eliza9070 lubi to.
  4. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Witam :)
    Ewentu na pewno nie skończę, więc zrobię- klasycznie z resztą- tylko to, co mnie interesuje najbardziej :p. Czyli zadania 3 i 4. A jak starczy roślinek to i 2. Ale takie jest życie i już :D
     
    .Robaczek., eliza9070 oraz elwira17 lubią to.
  5. gosia_73

    gosia_73 Zaawansowany

    Załamka...
    wróciłam po długim weekendzie, gdzie internet trzeba było w wiaderku sobie nosić ;) bo inaczej w ogóle nie miałabym go i szok...
    Potrzebuję jeszcze
    morszczyn 4825 szt
    sól 454 szt Boże....
    gorgonie 105 szt
    chyba nie podołam :(
     
    .Robaczek. i eliza9070 lubią to.
  6. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam:)
    Do końca eventu zabrakło już tylko 32 szt soli a więc pewnie dzisiaj ukończę.
    Nareszcie wyrósł mi Tamaryndowiec:inlove: jeden ale to już coś:)
    a na farmie oprócz zwykłych xl i xxl- takich jak jabłonka czy śliwka
    3x tarnina i 2 japońskie drzewa wiśni.
    Tym co event mają już za sobą gratuluję a za pozostałych trzymam kciuki co by się udało:)
    Dobrego dnia wszystkim:)życzę.
     
  7. betty10

    betty10 Zaawansowany

    wlasnie zakonczylam ewencik :inlove:
     
  8. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    utknęłam przez gorgonie i sól głównie- za mało basenów wystawiłam z początkiem eventu jeszcze się pomęczę -.- sól to jakoś poleci myślę ale te gorgonie :wuerg: już normalnie nurkować zaczynam w tych basenach xDaa no i morszczyn też nadal rośnie
     
    Ostatnie edytowanie: 8 czerwca 2015
  9. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Witajcie [​IMG] w ten roboczy poranek!
    Niektórzy zakończyli długi weekend, niektórym się spodobał i jeszcze go ciągną.

    Przez tego wczorajszego grilla, [​IMG] to mi się wszystko posypało, teraz ostro muszę nadganiać!

    Dlatego napisali, że event jest trudny. Trudno przełknąć te nagrody! [​IMG]
    Gdybym był bogaty [​IMG] to bym sobie też SN podlewał, a tak zostaje mi tylko samo N.


    Jedno duże pole 1 sól, cztery małe - też jedna, ale czasami się zdarzy więcej. Małe pole + cmj to więcej zbiorów. Wybór należy do Ciebie.

    Zdecydowana zaleta, że długo rosną, bo nie trzeba cały czas przy kompie siedzieć. No chyba, że ktoś jest mobilny. Na SP, tylko z wodą i nawozem czas rośnięcia to 23 godziny, czyli raz na dobę trzy zbiory. Siejąc na zwykłych polach, też więcej nie obrobisz. A poza tym zasada jest taka, że im roślina krócej rośnie, tym trzeba jej więcej zebrać.
    Inna sprawa z wypadajkami.

    Gratulacje!!! [​IMG] [​IMG]

    A ja , na chwilę obecną, mam do wyprodukowania 4092 morszczyna i do zebrania 192 soli. Do zrobienia pozostało pierwsze i drugie zadanie w częściach złotej i diamentowej.
     
    Ostatnie edytowanie: 8 czerwca 2015
  10. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    ja też wystartowałam nieco później ... no bo praca -.-
    do końca brakuje mi jeszcze ok. 9000 morszczynu, 645 sztuk soli i 308 gorgonii
    jak nie dam rady, to skupię się na 3 i 4 zadaniu i też będzie dobrze - no bo te nagrody8)xD
     
    deadwing, .Robaczek. oraz eliza9070 lubią to.
  11. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    O ile morszczyn i gorgonie, to nie problem, to sól trzeba ostro przemyśleć. Bez wspomagaczy się nie obejdzie.

    A co Ci te gorgonie zawiniły? Nie wymagające, dają dużo TPD... (Sól - to rozumiem)
     
    Owieczka311, 0olimpia0 oraz AngelGina lubią to.
  12. nonames33

    nonames33 Naśladowca mistrzów

    niema technicznej możliwości bym uzbierał brakującą sól po prostu niema to nie jest misja dla ludzie pracujacych brakuje 530 soli teraz wyjdę do arbajtu wrócę o 18 jeden zbiór z małych pol + baha potem z dużych znowu powrót na małe z rana kolejny zbiór znowu po 18 duże + małe i 10 walka do 14 +/- 480 szt brakuje 50 szt +/- zabraknie zabraknie zabraknie :(
     
    eliza9070 lubi to.
  13. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Z ostatnich tajmniczości na wyspie kolejna Amherstia, Tamaryndowiec, dwa Cedraty, klika XXL: Pitaja, Mandarynka, Awokado, reszta XL. Jestem zadowolona.

    Teraz czekam na ostatnie 6 toi-toi.
     
    .Robaczek., Anhedrea oraz eliza9070 lubią to.
  14. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Ale przynajmniej dobrze kombinujesz. [​IMG] Jakby nie było, trzeba eventowi poświęcić dużo czasu.
     
  15. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    no niby nic :D ale nie chciałam by miały wyłączność miejsca na całej wyspie xDnie lubię marnotractwa budować tyle basenów by potem je burzyć i gruz trzymać w pasku ale to nic spoko - zrobi się zdążę :)
     
    eliza9070 lubi to.
  16. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Najgorsze z tymi basenami to jest to, że trochę narzędzi na to poszło, a po evencie tak czy siak z tego będzie:


    Za SG narzędzi nie zdobędę...a 3075 TPD też nie wiele da, jak potrzeba mi ponad mln ich.
     
  17. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Brakuje mi tylko 183 soli. Zobaczymy po jutrzejszym dniu. Jak nie wypadnie tyle to włączam uszlachetnione goździki.
     
    0olimpia0 i eliza9070 lubią to.
  18. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    acha no to chociaż nagroda pocieszenia zostanie :) ale coś ostatnio zbyt często potrzebujemy coraz więcej narzędzi nie ma miejsca na sianie a co dopiero na ciągłe budowanie na farmie :) dobrze że sobie zabiorą te baseny
    przede mną 3 i 4 zadania złote i diamentowe
     
    eliza9070 lubi to.
  19. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    zmykam popracować:D
    wpadnę potem:D
     
    eliza9070 lubi to.
  20. Kaja889

    Kaja889 Stały bywalec

    Witam event skończony
    Z tajemniczości cuda nie wyszły:
    Zagrody: Gołębie,wilki,koty,kameleony pomarańczowe,wytwórnia farb pomarańczowa,bobry++,kiwi,bociany, strusie żółte,trufle żółte
    TS farma: 3c bez XXL, 1x bez XL, migdałowiec XXL,japońskie drzewo wiśniowe, 2 x daktylowiec XXL,3x cytryna XXL,jodła XXL,nesplik japoński,2x morela XXL,2x morela XL
    TS wyspa: 4x wianowłoska , papugowiec, kiwi XXL,orzesznica XL, 4x granat XXL,1 granat XL,2x amherstia,pistacja XXL,liczi XXL, bananowiec XL
    Życzę powodzenia pozostałym
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.