Event Dni Morza

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Chris, 3 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. JJoanna

    JJoanna Książę forum

    A mnie się udało no prawie :p bo :
    Gorgonii poszły w niepamięć , sól morska teraz też o dziwo w niepamięć Tralala mam w nadmiarze bo 37 szt.
    Morszczynu jeszcze mi zostało 700 sztuk i KONIEC EWENTU DNI MORZA Ufffff

    Jutro odkrywamy Tajemnicze zagrody Lira - i zobaczę co będzie i mam nadzieję , że się nie rozczaruję , jutro się okaże .

    Leśna Polana już wróciła do poprzedniego stanu , dzika łąka wróci do poprzedniego stanu jutro , a na głównej łące nic nie zmieniałam bo mam tam pole oraz gdzieniegdzie drzewa i 10 zagród :p;)

    I jutro ewent Dni morza przejdzie do historii i będzie koniec bajki Dni Morza ole :music:
     
  2. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Z TS-ów najbardziej cieszę się z 2 kolejnych kiwi :D [​IMG]
    Reszta poszła do paska (wilki, koty, myszy, bobry XXL i jakieś żółtki).

    Z drzew kowhai, 2 tarniny, 2 japońskie drzewa wiśniowe i reszta XXL: cytryny, jodły, bzy, morele, klony itp :)

    Na wyspie gorszy wynik. Większość drzew XXL na poziomie bananowców. Warte uwagi są tylko 3 drzewka: kokkoloba gronowa XXL :D, mombin XXL i kaki XXL :)
     
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Też swoje "skarby"odkryłam ;) ale hurtem,te z kukułek,które w pasku były też.A więc zagrody:żółte ryby,3 x bobry ++,krety,2 x myszy,koty,pomarańczowe indyki,pomarańczowe koi,gołębie,żółte kaczki,żółte farby i dziobaki. Drzewka farma:2 x klon cukrowy XXL,grusza XXL,cytryna XXL,migdałowiec XXL,2 x czarny bez XXL,daktylowiec XXL,bukXXL,pigwa XXL,klon cukrowy XL,morela XL,brzoskwinia XL,3 x czarny bez XL,nieśplik japoński,tarnina.Drzewka wyspa:XXL-2 x pistacja,2 x orzesznica,2 x granatowiec,awokado,pitaja,ostrokrzew paragwajski. Xl-awokado,kakaowiec,kaki,granatowiec.I zwykłe-wianowłostka,2 x papugowiec,karob.No to,jak czytam,chyba nie jest źle.Tyle,że mi to wcale nie potrzebne na co dzień :p Ale,że darowanemu koniowi...itd.to się cieszę ;)xD
     
  4. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Legenda głosi, że w eventowych TS-ach są kiwi, dziobaki, kowhai i amherstie. Niestety, dla mnie pozostaje to w sferze legendxD
    Najlepsze co trafiłam to kokkoloba gronowa xxl. Reszta - niewarta wspomnienia, choć na pewno warta irytacji:p
     
  5. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    Ja tez nie narzekam,moze nie dostałam co chciałam ale mogło byc gorzej hihihi.2 kiwaczki,2 amherstie,2 kowhai i pare xxl na wyspie to te wazniejsze:)
     
    AgiFarm83 lubi to.
  6. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Wuitam o poranku:) Event ukończony w całości-myślałam że będzie gorzej ale.........xD
    Ts-y wystawię jak wrócę z pracy - powodzenia tym co jeszcze się męczą:)
     
    juliuszka, 0olimpia0 oraz oset53 lubią to.
  7. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    dobry

    ja dziś skończę siać roślinkę eventową, potem pozostanie tylko zbieranie nieszczęsnej soli
    a brakuje jej jeszcze duuuużżżżooooooo :cry:
     
    eliza9070 i elwira17 lubią to.
  8. stokrotka0209

    stokrotka0209 Aktywny autor

    Witam, eventu chyba nie uda się skończyć. Brakuje mi 7 000 roślinki, 400 soli i 155 "zwierzątka". Pasza cała jest zrobiona. Będę walczyła do końca, ale jeśli ktoś będzie miał wolną sól w prezentach to mój nick w grze stokrotka0209, proszę o wsparcie solą.
     
  9. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    No to wypadły ostatnie sztuki soli i koniec eventu :)

    A jeszcze dodam, że dzisiaj z jednego pola cebuli wypadło 57 sztuk soli. Szok.
     
  10. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    no to i u mnie prawie koniec jeszcze 50 sztuk soli ostatnie tajemnicze drzewka wystawiłam zobaczę co tam z nich wyrośnie miłego dzionka Wam życzę
     
    eliza9070 lubi to.
  11. karolamba

    karolamba Książę forum

    tsy z eventow jak zwykle u mnie kicha na farmie nic nowego sama wisniowe japońskie niespliki japońskie plus kilka cytryn xxl i bzów zero nowosci ;/ na bahamie podobnie tyle tylko ze wpadła moringa xxl,kaki xxl i mombin xxl a to jest jakies pocieszenie :)))
     
    eliza9070 lubi to.
  12. Pracuś57

    Pracuś57 Mieszkaniec forum

    U mnie dzisiaj rano ze wszystkich pól wypadło 215 szt soli!!!Także ludziska nie martwcie się wypadajkami,ja też jeszcze wczoraj biadoliłam na wypadajki, a dzisiaj jeszcze 115 szt i ta dam:music:xD
     
    Anhedrea i eliza9070 lubią to.
  13. skorpionek2007

    skorpionek2007 Hrabia forum

    5 papuzich ,2 wianowloski i kokolamba czy cos tam xxl
    na wyspie 2 japonski niespielik ,2 cytryny xxl i inne takie ale za to dostalam Dziobaka :inlove:
     
  14. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam:D
    po porannych zbiorach zabrakło 150 zielska,rośnie więc dalej,a część przeznaczyłam na papu dla zwierzątek,bo nie zdejmowałam jeszcze basenów:D
    z drzewek na wyspie wyrosły:D
    wianowłostka królewska
    papugowiec
    figowiec XL
    guawa XL
    guawa XXL
    orzesznica brazylijska XL
    orzesznica brazylijska XXL
    granatowiec XXL
    pistacja XXL
    kiwi XXL x 2
    niby powinnam się cieszyć,bo mogło być gorzej,ale marzyłam o chociaż 1 amarestii:cry::cry::cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 8 czerwca 2015
  15. chomcio40

    chomcio40 Zaawansowany

    Z tajemniczości jedną jedyną godną odnotowania zdobyczą jest mango XXL, resztę przemilczę ;) Gdybym wydała na TS floreny, to pewnie bym się wkurzyła, a tak to szkoda trochę, ale miałam sporo zabawy. Event mi się podobał :)
     
    Pracuś57, 0olimpia0 oraz .Robaczek. lubią to.
  16. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Raport:
    gorgonie ostatni raz nastawione w 39 basenach.
    soli 2 sztuki brakuje
    morszczyn 5697

    Dzisiaj popołudniu zbiorę morszczyn, wieczorem chyba nie zdążę zebrać, to jutro jak z pracy wrócę zbiorę, jeszcze raz posieje i chyba jutro skończę ten event.
     
  17. kiara-kowu

    kiara-kowu Ekspert forum

    Moje sadzonki z farmy:
    tarnina :inlove: - moja pierwsza
    japońskie drzewo wiśniowe-2x
    czarny bez xxl
    czarny bez xl
    buk xl -3x
    cytryna xxl -3x
    pomarańcza xxl
    jodła xxl
    morela xl
    daktylowiec xl
    orzech włoski xl
    dąb xl

    Sadzonki z bahamy:
    papugowiec -2x:inlove:- moje pierwsze
    karob
    wianowłostka królewska
    pistacja xxl -3x
    pistacja xl
    granatowiec xl
    mango xxl
    mango xl
    liczi xl-2x
    papaja xxl
    mandarynka xl
    kokos xl
    guawa xl
     
    Ostatnie edytowanie: 8 czerwca 2015
    0olimpia0, Anhedrea oraz eliza9070 lubią to.
  18. etanus

    etanus Forum Pro

    A u mnie końca eventu nie widać:cry::cry::cry:Soli brakuje duuuużo! może skocze po kilogram do biedronki???:D:D
     
    oleandrowa i carlain21 lubią to.
  19. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Witam.
    Mi brakuje jeszcze ok 320 sztuk soli...:sleepy:
    Moje tajemniczości trochę mnie tym razem zawiodły.. -.- Na razie 4 zagrody to jeże:) koty:) osły pomarańczowe, i owczarnia żółta o_Oo_O. Drzewka z farmy: Czarny bez xxl,3 x cytryna xxl, jabłoń xxl, jodła xxl, morwa xxl, 2x migdałowiec xxl oraz w wersji xl 2xmorela, orzech włoski, 2xbuk, cytryna, klon cukrowy,pigwa... wyspa: granatowiec xxl, papaja xxl, mandarynka xxl, pitaja xxl, figowiec, xxl, mango xxl, kakaowiec xxl, avokado xxl, 2x karob, cedrat, papugowiec i drzewka xl: granatowiec, kiwi, bananowiec,,avokado...
    wyspowy skład nawet mi się podoba choć mogło by się trafić coś z nowszych drzew ale sporo XXL a to mnie zawsze cieszy :p:p
     
    eliza9070 i Esterka23 lubią to.
  20. Esterka23

    Esterka23 Chodząca legenda forum

    do zakończenia eventu brakuje mi
    gorgonie- 185 dzisiaj do kończe robienie ich
    soli -420
    morszczyn -5400
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.