Event Dni Morza

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Chris, 3 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Brakuje jeszcze 400 szt. morszczynu 156 soli. Ts-y postawione. Trzymajcie kciuki, aby wyszło coś fajnego. Pora na zasłużony odpoczynek. Czas rozpalać grilla :)
     
  2. *emer*

    *emer* Półbóstwo forum

    witajcie niedzielnie. Od pożegnania się z eventem dzieli mnie 4800 szt morszczynu oraz 450 szt soli morskiej. a więc sporo...
    z drzew ts-owych na baharamie nie wykluło się nic,czego bym nie miała, a więc amherstia (czy jakoś tak) nadal poza moim zasięgiem.
    na farmie jeszcze nie usadzone TS-owe niespodzianki, wysieję zielsko i wtedy zobaczymy.

    gratuluję tym,którzy się uporali z eventem i trzymam kciuki za walczących.
    jeśli ktoś ma zbędną sól, może ją spokojnie pokierować w moją stronę, nie pogniewam się ;)
    pozdrawiam!
     
  3. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Z brakującej soli w ilości 455 zrobiło się już tylko 376.
    Za nieco ponad 1,5 godziny dojrzeje kasztanowe, to posiejemy trochę cebuli na handel i będzie sól. :)

    Wszystko pozostałe, czyli morszczyn i gorgonie już jest.

    Na razie wystawiłam tylko 4 stajenne i po 1 sadzonce. Kolejne muszę dopiero zdobyć :)
     
  4. tessao

    tessao Cesarz forum

    oj gdyby nie ta sól.... roslinki da sie wysiac, gorgonie maja zapewniona ilosc paszy...tylko ta sól :cry:
     
    eliza9070, hiacynta oraz niebo016 lubią to.
  5. oleandrowa

    oleandrowa Okazjonalny autor

    aaaa dwie bryłki do 4 złotego zadania :D no ale za godzinkę z hakiem zbiory.
    Trochę przyspieszyło, wypadajki dzisiaj jakby łaskawiej lecą... :D
     
    eliza9070 i hiacynta lubią to.
  6. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Event skończyłam rano a teraz dojrzały mi ts
    żółte schronisko dla wron , gołębie, żółta zagroda dla osła, jeże, boćki, żaby, koty, dziobak, żółty kaczy staw, bobry++o_O
    na farmie : nieśplik jap , 2buk xl, morela xl, 2 klon xxl, czarny bez xxl, wiśnia xxl, migdał xxl, klon xl, 2 kowhai, 2 czarny bez xl,
    dąb xl, 2 japońskie wiśnie :)
    na wyspie : pistacja xxl, 3 korab, cedrat, 2 wianowłostka, 2 granat xxl, 2 papugowiec, 2 amherstia, 2 tamaryndowiec, kiwi xxl,
    mandarynka xxl:)
    prób imprezowych nie kręcę poza eventem "wyprzedaż imprezowych wejściówek na koło"
    Szału nie ma ale mogło być gorzej
     
  7. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Równe 800 szt. roślinki brakuje mi do skończenia eventu. Jedna łąka obsiana, wystarczy :)Gdyby nie nadprodukcja basenów mogłabym już dawno zapomnieć o evencie, a tak koniec dopiero za 5,5h :sleepy:

    Teraz mogę przywrócić farmę do stanu pierwotnego, powystawiać drzewa i TS-y :D
     
  8. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Co teraz mogłabym wysiać na superpolach na bahamach aby dziś ok 23.30 mieć zbiór rośliny? może paprykę, zdążę? może wtedy trochę więcej soli wyleci?
     
  9. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Papryka 6h rośnie normalnie, a na super polach 4x dłużej rośnie. Żeby do tej godziny Ci urosła papryka to SN byś musiała dać tak mi się zdaje.
     
  10. niebo016

    niebo016 Generał forum

    spróbuję wysiać paprykę na super polach, trochę super nawozu mam i zobaczymy ile wypadnie soli:sleepy: faktycznie szalenie trudny ten event....
     
    hiacynta lubi to.
  11. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Agatko:) ....... dobrze Ci się zdaje z tą papryką.

    Czas wzrostu papryki na super polu:
    - runa + woda + qpa = 17,16 godz.
    - runa + woda + qpa + SN + w slocie: kerststol = 6,02 godz.
    - runa + woda + qpq + SN + w slocie: kerststol i biała = 4,19 godz.

    Zapomniało mi się ..... evencik dzisiaj skończony:).... to tak w temacie;)
     
  12. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No właśnie też zaczęłam to wyliczać ile to wyjdzie, ale mnie uprzedziłaśxD:cry::cry:xD

    Gratulacje skonczenia eventu:)
     
    eliza9070, hiacynta oraz est-orka lubią to.
  13. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Runa? to cos z drzewa z lesnej polany????
     
  14. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Tak:)

    A tu masz nazwy run i za ile gwiazdek:
    [​IMG]
    Drzewo mądrości
     
  15. janczurka

    janczurka Stały bywalec

    Czółki Pszczółki

    Nigdy nie narzekam na wypadajki, ale tym razem - uuuu, ciężko; tym bardziej że faktycznie fizycznie oram w polu - festiwal stawimy na trawie:) - i niestety moja zwyczajowa punktualność tym razem mocno zachwiana.. srebrene wszystkie, kończę diament w czwartym, i zamierzam wracać do pierwszego zadania, ale czy się wyrobię - nie wiem:(
    Kasztanowego nie mam (wtedy akurat targi robiłam, i w ogóle na farme nie wchodziłam przez miesiąc) i co ja biedny miś pocznę?
    Nie prosiłam nigdy o pomoc, ale tym razem - jeśli ktoś z Was może pomóc mi z solą - to bardzo proszę.. sąsiadów mam stałych i lojalnych - codziennie sie obdarowujemy - ale to za mało, tym razem:(
     
    hiacynta i niebo016 lubią to.
  16. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum


    fart to by był jakbym ujrzała baobab albo pitombę XXL czy acai XXL :inlove:
     
  17. niebo016

    niebo016 Generał forum

    To wszystkie runy z drzewa mądrości mam odkryte, nawet żywą legendę :), 395 soli mam.
     
    eliza9070, hiacynta oraz Esterka23 lubią to.
  18. multas

    multas Czeladnik forum

    Strasznie trudny ten event. Podziwiam tych co już go skończyli. Siedzę prawie non stop na farmie ale z tymi wypadajkami normalnie masakra :( Jakby ktoś miał w sumie zbędą sól to chętnie przyjmę :)
     
    hiacynta i amdep lubią to.
  19. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Pitomby i acai to chyba długo nie zobaczymy :)

    U mnie na 17 sztuk 3 x granatowiec xxl, 2 x pistacja xxl, orzesznica xxl, kumkwat xxl i mombin xxl. Reszta nie warta pisania:eek:
     
  20. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Trochę cebulki z super pnączem posiałam, zdobyłam wszystkie tajemniczości.
    O godzinie 23 się okaże co zawierały.

    Do zdobycia jeszcze 90 soli na diamentowe w drugim zadaniu i będzie można odpalić nową gałąź pnącza.

    Dzika i Leśna już w stanie normalnym, tzn. sekwoje i specjalne zagrody/warsztaty.
     
    eliza9070 i .Robaczek. lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.