Event Dni Morza

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Chris, 3 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. aneta1304

    aneta1304 Okazjonalny autor

    mi basenów zostało jeszcze 33 do zrobienia z 490 ,roślina pewnie będzie do południa wszystka,a potem goździk albo różyczka do wieczora by trochę brakującej soli wpadło i oczekiwanie na 5x pd z drzewxDxDxD
     
    feniks1414 i eliza9070 lubią to.
  2. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Kulki serowe:)
    Jeszcze 11 minut czekania:music:
     
  3. madzika2

    madzika2 Mieszkaniec forum

    kulki serowe i pnącze wielkanocne 5% w zagrodach skraca.

    Plan minimum już prawie zrealizowałam czyli 3 i 4 wszystkie, a że do końca brakuje mi tylko 532 soli, to robimy dalej (łącznie z paszą potrzebną dla gorgoni (pnącza kasztanowego nie posiadam, uszlachetnienia też nie te co potrzeba), a jednak jakoś ta sól mimo wszystko wpada.
     
  4. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Produkty , które skracają czas zagród to :

    doniczka walentynkowa 10 % - przez 8h
    kulki serowe 5 % -12 h
    poncz jajeczny 5 % -10 h


    wszystkie zajmują ZŁOTY SLOT , więc trzeba wybrać.... bo mamy tylko 2 złote sloty.

    można wrzucić na nie babeczkę pinky pie ( 30 % dłużej bonusy działają)
    ale to w zależności od cen na targu.......i własnej produkcji, ewentualnie z jaja.....

    U mnie event prawie ukończony.....
    Od rana baobaby już stoją, soli nadwyżka , jedynie jeden zasiew gargulców mi został......
    Kto potrzebuje soli , niech mi pisze sówki .....:)
    Pozdro !
     
    Ostatnie edytowanie: 6 czerwca 2015
    Sekme i toDzasta lubią to.
  5. madzika2

    madzika2 Mieszkaniec forum

    Przy pnączu nie musisz wybierać ;)

    Event: Wielkanoc 2012220Przyspieszenie produkcji w zagrodach (również w kolorowych) o 5% przez 10h, co 16h.
    Czekoladowy kurczak, Czekoladowy zając, Kurczak wielkanocny, Żonkile.
     
    eliza9070 i feniks1414 lubią to.
  6. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Gram od września 2012 ..... więc pnącza tego niestety nie posiadam..... szkoda...:sleepy:
    rybka 24 pytała co jeszcze skraca czas w produkcji zagród ......
    Mój błąd , powinnam zacytować jej post.....
     
    madzika2 lubi to.
  7. madzika2

    madzika2 Mieszkaniec forum

    żaden błąd, każdy z nas chce pomóc.
    To pnącze przy normalnym funkcjonowaniu farmy dla mnie mało przydatne jest. Ale jak można przy evencie skrócić czas to korzystam :)
     
  8. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    I jeszcze jeden rząd w chmurach ,, Niańka,, , co prawda na jeden zasiew .....na dobę....
    ale zawsze !!!:D
    5 % skraca czas produkcji w zagrodach ... przez 30 minut.......co 24 h !
    Nie można nie wykorzystać....:D
     
  9. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    już się załamalam,że nic więcej nie zdziałam w evencie,bo mi nagle zniknął net:mad::mad::mad:
    na szczęście okazało się,że mojemu lapkowi nagle nie spodobała się Netia i ją wywalił,ale córa była na osiedlu i szybko naprawiła:D
     
  10. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Za dwie godzinki u mnie zbiór i po nim braknie jeszcze około 1600 badyla, więc wszystko wskazuje na to, że jutro będę mogła posprzątać na farmie ;) co mnie bardzo cieszy, baobaby bardzo nie lubią siedzieć w pasku :p
     
    eliza9070, feniks1414 oraz toDzasta lubią to.
  11. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Dobry wieczór. Jednak i dzisiaj coś zbiorę:p.2 srebra odkryte. Jutro stopniowo nagradzam się TS-ami, czyli nastawiam się na wzmożoną produkcję gorgoni. Nie liczę soli ani morszczynów, bo akurat na te zadania mi ich nie braknie.
    Generalnie sól i morszczyny to pikuś w porównaniu z moją niezgodą na zamianę Bahamy w "basenowisko". Zatem tylko gorgonie w tym evencie mogą mnie zatrzymać.xD
     
    eliza9070, feniks1414 oraz toDzasta lubią to.
  12. madzika2

    madzika2 Mieszkaniec forum

    Tego to ja nie mam, bo wtedy nie grałam ;) ;) Odwyk od farmy, ale jak widać rezultaty marne przyniósł :)
    Jednak dzieci się przydają :D

    A może to, że dają jedno z większych PD dla wyspy :) I pasek do przodu szybko mknie ;)
    Jak już się uporam z solą to postawię sobie po to, żeby PD dla wyspy podgonić ZB zawsze się przydadzą.
     
    eliza9070 i feniks1414 lubią to.
  13. oleandrowa

    oleandrowa Okazjonalny autor

    Za niecałą godzinkę zbieram zielsko, może trochę soli wleci. ;)

    A jak to komuś pomoże, to mam dżem z dyni do oddania. Ale to po północy, bo na dziś limit prezentów już wyczerpałam;) Także tego... Czekam na sówkę jeśli ktoś chętny. :)
    pozdrowionka, olea.
     
    feniks1414 lubi to.
  14. kheme

    kheme Analityk forum

    2 tajemnicze drzewka, a tam cytryna xl i granatowiec xl :cry::cry::cry::cry::cry:
     
    eliza9070 i feniks1414 lubią to.
  15. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    no pewnie:D
    ale u mnie tylko młodsza córa trochę zna się na komputerach:D
    a w temacie:
    brakuje mi jeszcze:
    68 gorgonii i 7775 zielska
    2 całe zadania zrobione,3 nadgryzione,zabrakło zielska,ale będzie dopiero rano,bo w nocy to ja śpię:D
     
    feniks1414 lubi to.
  16. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Choć na TPD mi zależy to "basenowisko" mi nie leżyxD. Choć nie wiem czy jutro się nie poddam, ale.... drzewka i tak zostawię.
     
    feniks1414 i eliza9070 lubią to.
  17. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Dlatego aż się boję swoje postawić.
     
    feniks1414 i eliza9070 lubią to.
  18. piegu1

    piegu1 Stały bywalec

    wszystko powoli sie kreci tylko brak soli tylko lub aż więc jeśli masz sól to bardzo..... bardzo potrzebuje
     
    feniks1414 lubi to.
  19. oleandrowa

    oleandrowa Okazjonalny autor

    Jak to u nas mawiają - kto nie ryzykuje, ten w Rawiczu nie siedzi :p
    U mnie póki co daktylowiec xl, japońskie drzewo wiśniowe i tarnina. Jest ok!
     
  20. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Jakoś pójdzie, uwierz, sól jednym leci innym mniej, wyślij sówkę :)
     
    0olimpia0, feniks1414 oraz kybek93 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.