Event Dni Morza

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Chris, 3 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Keczmer

    Keczmer Aktywny autor

    Ja swoje nakarmiłam... ;)

    Zwierzaki, jak każde inne ;) Bardzo lubią SP ;)
     
    eliza9070 lubi to.
  2. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    dzięki kurczaczku,ciagle się farmer uczy,,;)
     
    Keczmer i amdep lubią to.
  3. Liliowafarma

    Liliowafarma Aktywny autor

    Mam 221 lvl na wyspie. Durna baba ze mnie. Nie doczytałam i szukałam basenów na farmie w zagrodach a one są na wyspie. Wybaczcie zamieszanie. Miłego dnia :)
     
    eliza9070, gosiagosia60 oraz -norbijas- lubią to.
  4. JJoanna

    JJoanna Książę forum

    A ja sobie spokojnie robię ewent Dni morza - Gorgonie karmię super paszą i już paszy dla nich nie muszę produkować w młynie ( bo mam tyle super paszy już ), sól morska fajnie mi wychodzi z pomocą jabłecznika z cukinii , tylko sieję teraz Morszczyn za pomocą wody , nawozu oraz Kerstholu i mam nadzieję , że ten ewent skończę bo się opłaca :)
    P.S.
    Super nawozu tym razem nie kupię bo mam mało florenów , bo wywaliłam na super paszę dla Gorgonii , i jeszcze trochę zostawię florków na morską sól jak nie zdążę uzbierać - żeby skończyć ewent - ale mam nadzieję , że do kupienia tej morskiej soli nie dojdzie bo całkiem nieżle wypada , oby tak dalej .

    P.S.
    Morszczyn mogę sobie siać na polach do końca aż wysieję do końca i o nic nie muszę się martwić , o super .
    Co prawda trzeba było się zrobić cwanym z super paszą i kupić ją ale co tam :p;)
     
  5. Artur_Ko

    Artur_Ko Okazjonalny autor

    Po dobie od startu eventu stan wykonania wygląda następująco:
    - pasza dla gorgonii - wyprodukowane 490 sztuk.
    - gorgonii w stodole - 154, w produkcji - 41
    - morszczynu w stodole - 2550
    - soli morskiej w stodole - 121

    czyli do tej pory łącznie zebrałem 611 soli (490 zużyłem na paszę) i to bez żadnych upraw uszlachetnionych.

    Uprawa morszczynu idzie zgodnie z harmonogramem, a nawet jest małe przyspieszenie, ale to tylko dzięki temu że rano wcześniej niż planowałem w harmonogramie ruszyły dzienne uprawy.
    Gorzej jednak z gorgonią - tu mam poślizg jednej tury względem rozkładu - zajęcia w realu jednak zablokowały możliwość planowej hodowli, ale nic straconego - z założenia miałem skończyć w nocy z soboty na niedzielę, więc ten jeden dzień to mała strata - oby tak dalej wypadała sól to wszystko będzie dobrze....
     
  6. Tygrysek901

    Tygrysek901 Naśladowca mistrzów

    Dzień dobry! Koniec eventu mi się oddala zamiast przybliżać, ale przynajmniej słonko świeci i jest cieplutko :)

    Niestety zrobiłam kilka strasznych błędów na początku, z czego najgorszym chyba było, że zapomniałam wystawić puchary jak zbierałam długorosnące :cry:więc soli prawie nie mam...
    A ponieważ nie mam też SP, to muszę karmić gorgonie jak poradnik przykazał - solonym morszczynem.
    Następny zbiór dopiero o 22.00. Niby fajnie bo pójdę sobie spokojnie na zumbę i na rolki, ale z drugiej strony chciałoby się toto skończyć jak najszybciej :p
    ... zwłaszcza, że cały weekend pracuję...

    Chyba się będzie trzeba ograniczyć do planu minimum przez te wypadajki :(
    Powodzenia wszystkim lepiej planującym!! :D
     
  7. Aqqus

    Aqqus Okazjonalny autor

    Czy ktoś widział, czy ktoś wie.. GDZiE jest Qpa..? xDxDxD
     
    elwira17 i dantic3 lubią to.
  8. elaellaela

    elaellaela Czeladnik forum

    czy macie problem z mlynem? mi sie kreci ale czasu nie odlicza,
     
  9. kolobrzeg

    kolobrzeg Analityk forum

    Czy ktoś liczył, czy przy zbiorze 3 razy na dzień uda się skończyć event? Chodzi mi o ilość roślin, bo wiadomo - wypadajki to inna sprawa...
     
  10. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    No to ruszam z kopyta. 24 gorgonie w stodole czyli zaraz 1 zadanie ukończę. Zaraz, bo na razie mi się nie chce. Czyli może koło 19.00.
    Morszczyny, drugi zasiew dzienny, rosną. Soli już nie liczę , bo za gorąco. Jutro nie gram, no chyba, że wieczorem. W niedzielę znowu podziałam i... dam radęxD. Event trwa do środy. Nawet codzienna praca mi nie przeszkodzi;)
    Jestem z tych co SP wykorzystują inaczej, zatem gorgonie musza jeść to co im przypisane, skoro inne moje zwierzaki też jedzą swoja karmę:pxD
     
    eliza9070, dantic3 oraz -norbijas- lubią to.
  11. Tomek_84

    Tomek_84 Forumowy żółtodziób

    Witam,
    ja też nie mam u siebie basenu dla gorgoni ... proszę mi pomóc !! :)
     
    dantic3 lubi to.
  12. Artur_Ko

    Artur_Ko Okazjonalny autor

    Teoretycznie, to spokojnie tak, inna kwestia to sól, bo przy 3 zbiorach dziennie to może jej być trochę mało.
     
    eliza9070, kolobrzeg oraz dantic3 lubią to.
  13. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    U mnie zrobione na razie 1 srebrne i 2 srebrne, do 3 srebrnego zabrakło roślinek. niesamowicie długo rośnie ta roślinka:wuerg:
     
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Który masz poziom na wyspie?Musi być 14 żeby były gorgonie.
     
    eliza9070 i dantic3 lubią to.
  15. Liliowafarma

    Liliowafarma Aktywny autor

    Jeśli zbudowałeś w warsztaciku, masz 14 lvl na wyspie to szukaj w zagrodach na wyspie :)
     
    eliza9070, kotwbutach. oraz dantic3 lubią to.
  16. Tomek_84

    Tomek_84 Forumowy żółtodziób

    Dzięki bardzo! fakt mam jeszcze za niski lvl na bahamie 13 i pół :) zabieram się za expienie :) Pozdrowienia :)
     
    toDzasta lubi to.
  17. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Zdecydowanie znam lepsze zastosowanie dla SP niż podkarmianie 4-godzinnej zagrody;)
    Wypadajek mam póki co 523 szt. Wypadną, czy nie wypadną - oto jest pytaniexD
     
    elwira17, eliza9070 oraz Pracuś57 lubią to.
  18. lucyan100

    lucyan100 Forumowy żółtodziób

    Kurczę, coś jest nie tak. Zeżarło mi prawie wszystkie narzędzia (bo kilka razy klikałam "zbuduj", jak nie reagowało), a zostałam z pustymi rękami. Co z tymi basenami ???
     
    kotwbutach. lubi to.
  19. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Nie masz ich w inwentarzu z zagrodami na wyspie?
     
    eliza9070 lubi to.
  20. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    A szukasz ich na wyspie?



    A u mnie skończenie eventu się coraz bardziej się oddala... Wczoraj posiałam, koło 16 dzisiaj zebrałam, dalej sieje na SP, ale zapomniałam o białej niewinności. Dzisiaj już nie dam rady zebrać, dopiero jutro koło 16 to zrobię...

    Roślinki niewiele mam, bo jeszcze nie uzbierałam na całość paszy.
     
    eliza9070 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.