Event Dni Morza

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Chris, 3 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. coolmajka

    coolmajka Forumowy żółtodziób

    słuchajcie nie wiem co robić minęła już prawie doba od rozpoczęcia eventu a ja nadal nie mogę wybudować basenu dla gorgoni, czy ktoś może mi pomóc? coś źle robię, czy nadal jest błąd. straciłam już duzo na braku tego basenu. Ciekawe czy ktoś nam zrekompensuje brak. W takim przypadku może być niemożliwe ukończenie eventu
     
    kotwbutach. lubi to.
  2. Liliowafarma

    Liliowafarma Aktywny autor

    W OO pisze, że problem z basenem jest znany i nie należy pisać do PT. Tylko ciekawe kiedy go rozwiążą ?
     
    Keczmer i kotwbutach. lubią to.
  3. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    a masz 14 poziom na wyspie???????????
    bo jeden gracz też nie mógł budować basenów,ale miał 12 poziom na wyspie,kiedy dobił do 14 poziomu może budować baseny................
     
    kotwbutach., eliza9070 oraz toDzasta lubią to.
  4. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Wchodź do warsztatu i buduj. Przecież nie potrzeba tutaj nic specjalnego.
     
  5. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    ale okazuje się,że trzeba mieć 14 poziom na wyspie....................
     
    kotwbutach. lubi to.
  6. kotwbutach.

    kotwbutach. Aktywny autor

    Nie wiem, co mam teraz robić, czy robić event dalej w takiej formie jak dotychczas, czy go po prostu
    przerwać ? A odnośnie gorgonii to będzie mi potrzeba 5 do 6 dni do ukończenia podejrzewam źe ze
    wstawaniem w nocy. Życzę Wszystkim ukończenia eventu - jest naprawdę świetny,
    Pozdrowionka...
     
    myszulka i eliza9070 lubią to.
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Który masz poziom na Bahamie?
    kotwbutach-sowę odbierz
     
    Ostatnie edytowanie: 5 czerwca 2015
    kotwbutach. lubi to.
  8. michav765

    michav765 Stały bywalec

    Na chwilę obecna mam już 505 soli:).Szansa na zaliczenie eventu jest coraz większa:p.
     
    kotwbutach. lubi to.
  9. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    U mnie event spokojnie idzie, pasze całą juz ukreciłam,39 basenow stoi od wczoraj i produkuje,gorgoni juz 195 w stodole lezy.Wypadajki lecą w ilościach wystarczających,mogłabym uzyc uszlachetniaczy i super nawozu ale po co jak nie widac zagrożenia.Nigdy jeszcze nie musiałam się tak wspomagac wiec mysle ze teraz tez nie trza będzie:)))Szkoda tracić SN jak nie trzeba,niech się zbiera na inne czasy bo różne sytuacje mogą być,dzięki oszczędnośći mam już ponad 5tys.Dzięki tym co kiedys wymyślili drzewa z nawozami,szkoda że teraz nie ma by i inni mogli je zdobyć.Zycze innym spokojnego eventu,pogoda jest piękna,morze na wyciągnięcie ręki,piasek cieplutki,ech jak pomyślę jakie fajne chłopaki niedługo będą sie opalali,człowiek chociaż popatrzy na stare lata hihihihi
     
  10. dziunia49

    dziunia49 Stary wyjadacz

    ja mam 96 lev i tez mialam problem z pobudowaniem basenu na szczescie juz mam to za soba
     
    kotwbutach. i Keczmer lubią to.
  11. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Przecież TUTAJ o tym jest napisane...
     
    kotwbutach. lubi to.
  12. miska17031

    miska17031 Okazjonalny autor

    skąd ma wziąć GEORGONIE ?????
     
    kotwbutach. lubi to.
  13. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Wybuduj w Warsztacie w mieście Basen dla Gorgonii, musisz mieć jednak co najmniej 14 poziom na wyspie. PORADNIK
     
    kotwbutach. i eliza9070 lubią to.
  14. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Gorgonie hodujesz w basenach na wyspie. Baseny trzeba zbudować w warsztacie, a karmisz je paszą wyprodukowana we młynie na wyspie. Morszczyn rośnie, za 20 minut zbiór kolejnych gorgonii i będzie koniec srebrnych zadań. Tylko sól kiepsko leci:)
     
    kotwbutach. i eliza9070 lubią to.
  15. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    Jestem u rodzinki :) z zegarkiem w ręku latam do kompa, robię co się da ale jak wyjdzie zobaczymy na koniec. Będzie tak xD czy tak :cry:
     
  16. -Wiewiora-

    -Wiewiora- Weteran forum

    Jutro powinnam zakończyć event, pod warunkiem że wyprodukuję wystarczającą liczbę gorgoni;) Nie lubię farmy, kiedy mam na niej totalny bałagan;)
     
  17. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    I cała Wiewiórka:)ekspresowo i w temacie...a smerfy powolne chłopaki pracują w pocie czoła, ale mają wrażenie, że wszystkiego nie zrobią tym razem...a Tobie kochana bardzo gratuluję:)
     
  18. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam wszystkich pracujących w pocie czoła na swoich farmach ;)
    Przynajmniej mam paszę dla gorgonii w komplecie, to już coś. Teraz sieję
    terror-badyle do misji, Gorgonie się hodują i zbieram sól morską-chyba powinnam udać się w tym celu
    nad Morze Martwe:p, byłoby szybciejxD.
    Okaże się za kilka dni co z tego wyniknie.
    Mnóstwa soli wszystkim życzę:)
     
  19. Keczmer

    Keczmer Aktywny autor

    U mnie na tę chwilę jest 311 sztuk soli. :(

    Do hodowli gorgonii oczywiście SP a nie jakaś ich pasza zużywająca eventówki.

    Z całą pewnością nie zrobię tego eventu, nie mam ani jednego drzewa dającego SN.

    Ale nie ma czego żałować specjalnie... kalendarz lepszy. :p Byle nie opuścić ani dnia...

    W poprzednich kalendarzach była możliwość "kupienia" opuszczonego dnia, nie wiem czemu teraz nie ma. :(
     
    eliza9070, oset53 oraz kotwbutach. lubią to.
  20. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    można te gorgonie karmić tylko SP,??nie sprawdzałam,
     
    Keczmer lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.