Event Dni Morza

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Chris, 3 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    I błąd jest w 3 zadaniu w kampani złotej, inni podają, że potrzeba 55 gorgoni, nie 45
     
  2. christoph29

    christoph29 Zaawansowany

    Baseny tylko na bahamie, a tam siać eventowej nie możesz...
     
  3. eszkudlarek

    eszkudlarek Czeladnik forum

    Agata 00775 bardzo dziękuję za informację.
     
  4. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Lubię takie eventy..aż mi się micha cieszy :)
    Nagrody całkiem dobre a roślinka urośnie i sól wypadnie..
     
  5. Nelaa50

    Nelaa50 Naśladowca mistrzów

    Na pnączu tym razem mi nie zależy :) Będę się starała zdobyć tajemniczości, ale że planów na długi weekend tak dużo, to nie wiem czy się uda zgarnąć wszystkie :)
     
  6. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    No właśnie...nie zgadzają się ilości gorgonii, u nas jest 480, a u innych 490.
    Evencik do zrobienia ;) :)
    Będzie zajęcie na farmie..... podoba mi się to:)
    Tylko tak sobie myślę ..... jeżeli plotki o 5xPD z drzew się potwierdzą, to taki event jak te Dni Morza niejednym popsuje szyki, o ile zechcą ten event robić.

    Powodzenia wszystkim życzę :)
     
  7. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No ja na wyspie i dzikiej nie zbieram drzewek, ale jutro będę musiała niestety to zrobić.

    Narzędzi powinno mi starczyć na 41 fabryczek.
     
  8. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    najprawdopodobniej tak :)
    czas bedzie wynosil wtedy z wodo okolo 1:30
    jednak to tylko przypuszczenia, nie bylo takiej informacji.
    pasza poprawiona- dzieki:)
    a tabelke zbiorcza do pasze mi umknela,przepraszam bardzo, zrobie wieczorem, mobilnie tego nie ogarne ;)
     
  9. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Tak, tak... właśnie to zauważyłam później:)

    Nic nie blokujesz, bo roślinkę będzie można siać wszędzie bez wyspy a baseniki tylko z kolei na wyspie:)
     
  10. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam:D
    ile w końcu tego wszystkiego potrzeba,bo się pogubiłam?:oops:
    akurat dziś musiałam zrezygnować z pracy,to będę miała czas na event.............
     
  11. Alairë

    Alairë Generał forum

    Hejka wszystkim,
    czeka nas nie lada wyzwanie ;), teraz chyba nikt nie będzie marudził, że za łatwo :music:
    Smycz do komputera gwarantowana xD

    No właśnie :oops:...
    Zostawiłam sobie dziką z drzewkami, nie wchodzę tam już od jakiegoś czasu, bo pojawiły się informacje w ZZ, że niebawem ten event będzie. Wymagana ilość roślin budzi respekt ;), a zatem będąc posiadaczem przeciętnej ilości super nawozu (brak baobabów), to raczej trzeba mieć puste 3 łąki, żeby zdążyć to wszystko wysiać.
    No i nie wiem co teraz, czy machnąć ręką na 5XPD z drzew, czy próbować poradzić sobie bez tej łąki. Jeszcze to przemyślę.
    Dobrze chociaż, że tych fabryczek będzie można więcej zbudować, bo z jedną to byłoby chyba nie do przejścia. Jest taka śliczna, że z przykrością przeczytałam, że po evencie ją stracimy :oops:...
     
  12. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    17 300 morszczyna
    1450 soli
    490 gorgoni
     
  13. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Dopiero zauważyłam, że rośliny nie można siać na wyspie o_O
    To jednak "letko" nie będzie
     
  14. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    dzięki;*:*:*
     
    kotwbutach. i eliza9070 lubią to.
  15. myszamm

    myszamm Wielki mistrz forum

    Witam w południe :)
    faktycznie nie sposób się z Tobą mój Andrzeju nie zgodzić - skoro Ty połowę zrobisz to ja może jakąś 1/4 :(
    idę zobaczyć ile SN uzbierałam z baobabów, czy wystarczy na połowę wypadajek...

    pnącze faktycznie nie powala - znacznie lepiej ten CHMJ wyglądałby w tym pnączu niż w farmerskich gryzmołach...
     
  16. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Wyliczylam, ze siejac na 3 lakach trzeba wykonac 10 zasiewow morszczyna.
    Najwieksza zagwozdka jest ten majaczacy 5xPD z drzew (sciagac, nie sciagac), no i wypadajki.
     
  17. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Poprawka: morszczyn 18.670, soli 1.440 - trzeba doliczyć do wyprodukowania 480 szt. paszy do zagród. Gorgonia 480
     
  18. Tygrysek901

    Tygrysek901 Naśladowca mistrzów

    Oj no i znowu te narzędzia potrzebne... Jak ja ich właściwie nie mam... A na Wyspie mogę postawić max 29 zagród... Czarno to widzę, chociaż będę próbować, bo tajemniczości mnie kuszą, oj kuszą... :D
    Ale ilości wszystkiego są rzeczywiście porażające. W końcu nie mogą robić eventów tylko dla takich jak ja, co to grają od miesiąca :D Gąski były dla mnie w sam raz ;)
     
  19. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Źle liczysz, na zadania potrzeba 13 870.

    Na 1 sztukę paszy trzeba 7 sztuk morszczyny, czyli 490 (bo tyle ich trzeba) x 7 =3430

    I teraz 3430 + 13 870 = 17 300

    Soli na zadania trzeba 960
    Do paszy 1 sól potrzebna, czyli dodatkowe 490 sztuk.

    960+ 490 = 1450
     
  20. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    już całkiem zgłupiałam:oops::oops::oops:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.