Event Dni Morza

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Chris, 3 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Mam 41 basenów,to się nie da więcej SP dać...;) A pierwsza partia zwykłej paszy już zrobiona,teraz na zielsko muszę poczekać żeby więcej zrobić.Tyle,że chcę z powrotem na noc garbuski wystawić,coby jakaś sól miała z czego wypadać xD
     
  2. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Nie wiem jak u kogo, ale u mnie z 3 łąk zasianych morszczynem wypadło
    40 szt soli, więc bez siania długo rosnących albo uszlachetnionych roślin
    nie ma co marzyć o zrobieniu tego eventu.
    Teraz już zasiałam na małych polach te badyle, trochę długo rosną:(
     
  3. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Gorgonie nakarmione, czas wzrostu 2,44 h. Ostatni zasiew z SN na dużych polach. A potem małe tylko z wodą. :)
     
    eliza9070 lubi to.
  4. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    szkoda:(
    ale w poprzednich eventach chyba można było..............
     
    zonaania2122 lubi to.
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Tylko poprzednie eventy to chyba były od 2 poziomu, ten od 14.
     
    zonaania2122 i kybek93 lubią to.
  6. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    aaaaaaaa...........możliwe...........
    szkoda:(
     
    zonaania2122 lubi to.
  7. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    41 gorgon już się produkuje xD reszta pól obsiana morszczynem, kolejne 99 paszy nastawione, teraz czekam na zbiór o 23.25 :wuerg:
    jako, że rano do pracy, to posieję morszczyn również na noc :p
     
  8. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witom w Piękny Słoneczny Długi Weekend

    Co Bogatsi śmigają na deskach na Bałtyku, a my Bidota zapierniczamy w polu :(

    Na początek 723 wypadajki czyli nie jest tragicznie :)
     
  9. madzika2

    madzika2 Mieszkaniec forum

    U mnie wpadło 50 szt, ale jakoś nie panikuję normę dzienną mam na dzisiaj wyrobioną (ponad 30 szt, a jeszcze jeden zbiór będzie) ale to już z małych pól.

    Na razie dałam 4 baseny bo i tak jeszcze pieprz rośnie na wyspie:)

    Śliczna ta zagroda i naprawdę szkoda, że nie zostanie.
     
  10. daruciaa

    daruciaa Forum Pro

    no super.. a ja posiałam szpinak.. ewent zacznę z opóźnieniem
     
    eliza9070, toDzasta oraz NASTKA.BURAN lubią to.
  11. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    powiedz skad tyle masz plisso_O:cry:
     
  12. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    cała wyspa w basenach, tylko że paszy mi chyba zabraknie
    ja tam nie widzę w nich nic ładnego...taki tam badziew z promocji- przeceny
     
  13. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Tak sobie wyliczyłam, że siejąc na małych polach z CMJ i regularnie zbierając, tzn. nawet wstawać w nocy żeby zebrać roślinkę to do poniedziałku (bo potem trzeba iść do pracy, więc dam radę tylko zasiać przed pracą i po pracy tj.- 2x dziennie) na styk dałabym radę (na leśnej tylko 120 małych pól). Tylko teraz pytanie: czy to jest normalne ? Logicznie każdy dorosły człowiek wie że nie...:oops: to jest uzależnienie...Mam nadzieję, że nie oszaleję do końca i nie xDbędę wstawać po nocy przez cały długi weekend po to żeby skończyć event. Nawet pnącze nie urywa...uszu, ale jest jakaś taka potrzeba skończyć żeby mieć...satysfakcję ? Na logikę powinno się czerpać satysfakcję z innych, bardziej ambitnych rzeczy....ehhh - co ta farma robi z ludźmi :oops:
    Teraz będę ze sobą walczyć żeby nie robić do końca! Drzewka mi wystarczą przecież, a że się da to każdy wie, bo wystarczy policzyć...
     
  14. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie 30 basenów nakarmione. wystarczyło mi roślinki i nastawiłam jeszcze 10 ;) roslinka na małych zasiana na 3 łakach-same małe pola, żadnego drzewa xD
    wypadajki nawet ładnie wypadają i z eventówki ;) na 21 wychodzę na koncert ze znajomymi do tawerny więc po drodze zbiore baseny na telefonie xD roślinka wpół do 1 w nocy będzie to też zbiorę :) później rano i jakoś to może pójdzie....
     
  15. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam

    Tabelka ładna tylko jest jedno ale. Ten kto pracuje i nie ma dostępu do neta albo nie da rady w pracy wejść na farmę nie zbierze w piątek 3 razy. Druga rzecz to godzina 1:10. Ja siedzę dość długo na farmie ale bez przesady. Czyli jaki z tego wniosek? Ci, którzy mają SN wspomagają się nim a gracze, którzy nie mają SN robią event dłużej aniżeli jest to ujęte w tabelce.
    U mnie morszczyn posiany drugi raz na wszystkich dostępnych polach i zbiór za 5:25 h a na wyspie postawione 41 fabryk.
     
  16. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    A mnie od początku ciekawi czas wzrostu na starcie..... odrzutowe tempo...ja to żółw jestem, jak do 14.30 zdążyłam zebrać, zmienić w slotach, zmienić pola... to sukces...

    rośnie, mnoży się, kręci więc czas do rodziny wrócić...
     
  17. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Wojtku i jeszcze dodałabym do tego, że dzisiaj na noc zaplanowane jest sianie na SP a więc potrzeba kolejne 127 SN.:)
     
  18. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Proszę napiszcie mi ile mam mieć soli morskiej i morszczyna nasiane na całość paszy, aby wyprodukować w młynie?
    Sprawdzałam w poradniku,ale chcę mieć pewność 490 soli i ponad 3 000 roślinki,tak?

    Czytam,że są problemy z budową warsztatu, ja przed chwilą zbudowałam 41 sztuk:) Nie miałam problemu.
     
  19. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    [​IMG]

    To co w nawiasie to na paszę.
     
  20. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    A to taki stary pradziadkowy sposób na wypadajki, super pola, uszlachetniona cebula, SN, doplacze i pnącze Kasztanowe :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.