Event Dni Morza

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Chris, 3 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    zejdzie, bez turbo niecale 12 i pol godziny, da sie przezyc
     
    brydzia175 lubi to.
  2. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Myślę że jednak kurek z wypadajkami będzie trochę podkręcony i będą lecieć lepiej niż zwykle. Przynajmniej mam taką nadzieję, roślina eventowa z wodą rośnie 6:23 więc przy dobrych wiatrach może uda mi się czasem zebrać 3 razy dziennie co pozostawi więcej czasu na uzupełnienie soli. Też się martwię wypadajkami nie mam uszlachetnień ani morza super nawozu. Ale zauważyłam że jak w eventach potrzeba większą ilośc wypadajek to lecą one lepiej, mam nadzieję że i teraz tak będzie-.-
     
    brydzia175, kybek93 oraz zagma lubią to.
  3. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No można, ale ja wolę zawsze w całości potrzebną ilość paszy zrobić i mieć z głowy już to.

    No i trzeba liczyć, że trzeba zebrać odpowiednią ilość roślinki i soli morskiej.
     
    brydzia175, Bilonge oraz zagma lubią to.
  4. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Turbo młyna nie mam. Ten event to dla mnie wyzwanie, chciałabym go wykonać w całości. Szczególnie na SP mi zależy jak zawsze,potem imprezowe i zagadki do odkrycia:)

    To jest myśl,dzięki za jej podsunięcie;):)xD
     
    brydzia175 i eliza9070 lubią to.
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Wiesz na i tak najpierw musisz posiać tą roślinkę, zanim paszę nastawisz, bo bez niej nie zrobisz jej :p
     
  6. GruGru

    GruGru Wyjątkowy talent

    Event wyjątkowo strategiczny 8)
    Niby samo sianie i zbieranie, ale ilości duże i ludziki się szykują na długi weekend... 8)
    Już z kartką i kalkulatorem siedzę :)

    U mnie niestety będzie trochę wolniej - brak odkrytej 4 części bahy -.- czyli -54 małe pola. Nie wiem jak to wpłynie na ustawienie dużych - będę musiała pokombinować i od razu wychodzą przynajmniej 3 wizyty dziennie na baha.
    490 gorgonii / 6 dni = 81,66(6) dziennie do zdobycia, ALE dzień pierwszy event dopiero od 14 i trza zielska pierw nasadzić na karmę, ostatni dzień też tylko do 14, więc właściwie 490/5 = 98 gorgonii na dzień. Sporo.
    Warsztatów (na oko) mogę wstawić 29 czyli dziennie trzy wizyty nie wystarczą. W piątek jestem na wyjeździe - kilka wizyt w plecy i trzeba to odrobić w inne dni, ale za to zielsko wyląduje na superpolach z dopalaczami bez białej i kerststola (9h i 12 min do zbioru powinno wystarczyć do mojego powrotu).

    Na szczęście desek już się prawie 400 uzbierało, więc narzędzia mnie nie zatrzymają. :)

    A nad moją kartką z liczbami jeszcze trochę posiedzę :sleepy:
     
  7. michav765

    michav765 Stały bywalec

    Jeśli każde drzewo rosnące 20 godz będzie dawało wypadajkę to wyspa załatwi sprawę;).Jeden zbiór drzew na wyspie da 188 sztuk.Ale nie wiem czy aż odkręcą kurek:p
     
    .Robaczek. lubi to.
  8. zonaania2122

    zonaania2122 Wyjątkowy talent

    Coś nie chce mi się w to wierzyć.
     
  9. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    jak bedziesz z nich mial 30 wypadajek to bedzie sukces
     
  10. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Nie wiem jak u Ciebie , ale u mnie drzewa się nie sprawdzają . Ostatnio na start eventu miałam wszędzie drzewa ( łącznie z nawozowymi) i wypadło mi o ok 50 wypadajek mniej , niż z roślin na super polach ..dlatego już posiałam goździki na super polach ..jedynie na wyspie stoją drzewa ( nie chce mi się ich "ścinać ", jutro to zrobię..:p)..
     
  11. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    No, no, komuś widać zabrakło wyobraźni i taktu:wuerg:.
    Ja oczywiście event zacznę robić a czy ukończę to się okaże w "praniu":p.
    Zwarta i gotowa czekam do jutra na start;)
     
  12. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Podoba mnie się ten event. Choć ilość pracy jaką trzeba włożyć w jego wykonane jest ogromna. Czy będę go robiła? Nie wiem. Raczej wybiorę korzystanie z uroków pięknej pogody i spotkań z najbliższymi. Ślęczenie przed komputerem nie jest aż tak bardzo atrakcyjne. Dziwna jest strategia w tej naszej grze. Jednego dnia gąski - które można było zakończyć w kilka godzin, a kolejnego event - który przyprawia o zawrót głowy. :)
     
  13. krystduk

    krystduk Czeladnik forum

    bedzie latwo chyba zartujesz ile tych wypadajek to koszmar:)
     
  14. michav765

    michav765 Stały bywalec

    W razie gdyby wypadajki leciały jak krew z nosa to odpuszczę sobie pnącze w 1 i 2 zadaniu zaliczę tylko srebro a 3 i 4 w całości.W takiej sytuacji potrzebne będzie 12050 morszczyna i 1020 soli.Ze zebraniem takich ilości nie powinno być problemu.
     
    Dagulka_1608 lubi to.
  15. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Witajcie!
    Ja tam sobie nie odpuszczam - ewencik dla mnie do zrobienia.
    Z wypadajkami nie będzie kłopotu (szklarnia),41 fabryczek na wyspie też nie stanowi problemu( młotki się znajdą )tylko trochę zejdzie na sianiu ewentówki.
    Najfajniejsze,że są nagrody i trochę emocji przy ich odkrywaniu
    Taki ewent to lubię ...:)
     
  16. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Mając pnącze kasztanowe i odpowiednio ulepszone roślinki ze szklarni (miłość do SN) jest to naprawdę proste.
    Sekundowe dojrzewanie cebuli albo goździków na SuperPolach daje gwarantowane wypadajki (po jednej na pole).
     
  17. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    U mnie kombajn się wycwanił i mimo ustawienia tych u góry, robi dziurę dużą w 2 rzędzie i dostawia do swojego wyliczenia...

    Ja nie kumam po co wam dopalacze do fabryki...sama mam problem z tym kto to zbierze, bo ja co 3,27godz. raczej nie... Szkoda slotu chyba...
    ale z brakami SN to trzeba będzie dotłuc długo rosnącymi niestety...

    Eli oszczędny jest...


    Posty połączyłam, gdyż w wyniku usunięcia innych postów miałaś post pod postem.
    SMOD_Wadera*
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 3 czerwca 2015
    eliza9070 i brydzia175 lubią to.
  18. sylwiajj

    sylwiajj Zaawansowany

    Liczba wypadajek sukcesywnie wzrasta bo gracze się wycwanili sieja 1sekundową cebulę i w 5 min mają prawie komplet wypadajek. tak samo przeciez było po wprowadzeniu cmj dlatego teraz mamy prawie 20 tys rośliny do siania
     
  19. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Bo to chyba kolejny błąd jest. Jak i to, że są tacy, którym zostało 70 tys kupy w zbiorniku...a miało przepaść 16 maja.
    Nawet nie wiedziałam, ze tyle dobra wszelakiego jest w nagrodach....kto wyliczył 85 SN??? bo ja skończyłam liczyć na 200 szt..
     
    kybek93, zonaania2122 oraz eliza9070 lubią to.
  20. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Mi to akurat z drzew jakoś kiepsko lecą poza tym na wyspie trzeba warsztaty postawić więc raczej u mnie wyspa nie załatwi sprawy, zresztą nawet nie mam tylu drzew :):) nic nadzieja umiera ostatnia więc będę walczyć o każdą sól. Już po pierwszym zbiorze będę wiedziała na czym stoję, zazwyczaj z goździków wypada mi między 90 a 115 wypadajek, jeśli i jutro wypadnie tak samo to mam mega problem, w ostatnim evencie trzeba było chyba 600 ja miałam 300 na plusie czyli tylko 900 tu trzeba ponad 1400. -.--.-
     
    eliza9070 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.