DKFKT - Dyskusyjny Klub Filmowo - Książkowo - Teatralny

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 6 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Bosh i po co ja tu zajrzałam -.-

    Przeszanowny Młody Kolego, a weź se sprawdź to nazwisko 8)
    Ręce opadają xDxDxD
     
    memlak lubi to.
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Poprawione i dziękuję za zwrócenie uwagi:) Tak to jest jak się człowiek spieszy i autokorekta wykorzysta okazję do zrobienia psikusa:p;)
     
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Hmm, a na jakim to sprzęcie "autokorekta" zmienia ci panią Ożogowską w "Ożongową", hę...?
    Wiesz, ja z tych kumatych, także w telefonii, więc mi tu nie ściemniaj xDxDxD

    Swoją drogą masz jakieś przetrwałe młodzieńcze upodobania, Ożogowska pisała dla takich młodszych nastolatków.
    Za to twoje ukochane kreskówki to takie niezupełnie "rosyjskie", na moje oko raczej mocno radzieckie.
    Ale to drobnostka oczywiście xD

    Dobra, over & out czyli z mojej strony koniec wymiany zdań, ten wątek nie dla mnie.
     
    memlak lubi to.
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zdrowych, Radosnych Świąt Wielkiej Nocy pełnych filmów, książek albo spektakli teatralnych albo odpoczynku od nich - co kto woli:)