DKFKT - Dyskusyjny Klub Filmowo - Książkowo - Teatralny

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 6 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja non stop do niego wracam, ale aktualnie mam przerwę na ,,Tragedię w trzech w aktach'', dramaty i ,,Boską komedię'' by mieć w liceum z głowy:D
     
  2. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    No to czytaj, czytaj. xD
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ale to u babci:D Teraz korzystam z neta póki mogę:D
     
  4. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Mój King ukochany :inlove:
    Jego to w zasadzie mogłabym wszystko polecić.
    Dołączam do Ciebie w uwielbianiu tego gościa xD
     
  5. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Tylko ten Internet... :eek: Książek trochę poczytaj... :eek:
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U babci poczytam i się poruszam jak pogram trochę w jedną grę:p Teraz się cieszę i korzystam, bo w liceum trzeba się uczyćxD Na piąteczki:music: I pilnować żeby się nie spóźnić na Śródmieście xD
     
  7. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    xD
    Piąteczki? :eek:Staraj się na 6. ;) Powiem Ci żart.
    Uczysz się na 5, umiesz na 4, piszesz na 3, spodziewasz się 2, dostajesz 1. xD

    A zmieniając temat, widziałam wczoraj w Biedronce 3 książki podróżnicze. ;) Jednak nie kupiłam, bo nie przeczytałam jeszcze 2 zaległych książek. xD
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jak tam lekturki i innexD ??
     
  9. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Kończę "Kiedy cię poznałam" Cecelii Ahern. :) Zaczynam "Tajemnica Pierścienia z Rubinem". :) Niedługo może pojadę do Biedronki po 2 książki podróżnicze. :p Bo nie będę mieć co czytać nad morzem. xD
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nad morzem to się opalaj, pluskaj, graj w cymbergaja i ciesz się życiemxD
     
  11. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Książki to moje życie. ;)
    A opalanie to opalanie, a co będę robić, jak będę jechać. xD Czasem może na Forum wejdę, ale coś ostatnio z Internetem na komórce mam nie tak, tak więc małe prawdopodobieństwo, może będę miała Neta na laptopie. ;)

    A ty co aktualnie czytasz? :)
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Aktualnie nicxD
     
  13. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Wracając do tematu, w Biedronce widziałam książki, których już nie ma w ofercie. :cry: A szkoda, bo było o Paryżu, Barcelonie i jakimś regionie we Włoszech. :cry:
    Patrząc na stronę Biedronki, może za 9,99 zł kupiłabym sobie biografię Wayne'a Rooneya... albo "Wyścig po miłość" J. Costello. ;)
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    DobraxD Biorę się za Dantego - dramaty mi jakoś lepiej idąxDxDxD
     
  15. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Miłej lekturki życzę. :) Opowiadaj, jak wrażenia. :)
     
  16. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum


    W empiku jest specjalny dział na takie. Różne ciekawe, fabularne, opisowe, regiony znane, nieznane i egzotyczne. Pawlikowska&Cejrowski, polecam.

    Ehh...czy tylko ja kocham chodzić po empiku xd
     
    patrycja9922 lubi to.
  17. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Mnie bardziej kręcą romantyczne. xD

    A pisząc o podróżniczych, miałam na myśli trochę podróżnicze i trochę przygodowe. :) Że np. ktoś musiał się przeprowadzić i zamieszkał tam i opisuje to. ;)

    Po Empiku to zbytnio nie przepadam, lepiej koszyki z książkami w Biedronce. xD

    O, widzę, że ty też mól książkowy. xD
     
  18. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Mól kiedyś, teraz do niego mi daleko. Książki jak już to mam na telefonie i czytam, jak jadę gdzieś autobusem, ale to też zależy, bo nie tylko książki mam, ale też fanficki Pottera, zależy na co mam ochotę to to sobie włączę jak jadę xD.
    Ostatnio mam fazę na Grę o Tron i juz kończę pierwszą część : ).
    Za to lektur nie lubię, kiedyś jescze były znośne, ale teraz już nie. Z tego roku toleruje tylko Króla Edypa i Makbeta, Dziady były zbyt nudne i skomplikowane (III. część ma 100 stron, a ja nadal nie widzę w nich fabuły -_-), a Mitologia za długa i nużąca.
     
    patrycja9922 lubi to.
  19. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    A, czyli apki z książkami, a nie książki w same sobie, a widzisz. xD

    Ja tam takich książek nie lubię...
    Co do lektur, to muszę przyznać, nie lubię. Czytam bo muszę, a że mam 6 z polskiego to nie chcę mieć obniżonej i nie korzystam ze ściąg. :) Masz rację... jeszcze wczoraj do wytrzymania, dzisiaj już nie... :p
     
  20. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Jakie apki, takie apki są płatne. Wyszukuje na internetach pdf'y xD, albo jeśli to fanfic- to po prostu na internecie. Ktoś mi kiedyś polecił <już dawno> Harry Potter i Metody Racjonalności- Potter jako Krukon, super mądry, próbujący zrozumieć jak działa magia, każda inna postać jest zmieniona, jest bardzo śmiesznie xd Przetłumaczone rozdziały przeczytałem w tydzień i teraz sobie czytam po angielsku xD
    Też wolę mieć książkę w ręcę, ale mam tak tylko wtedy kiedy bardzo coś chcę przeczytać, np. Igrzyska Śmierci, nie tolerowałem wtedy przy nich e-booków, musiała być książka xD, albo Tunele.
    Ja lektury kiedyś lubiłem, były nawet ciekawe, w podstawówce takie luźne, w gimnazjum były takie potrafiące wciągnąć, ale teraz mam po prostu klasykę literatury każdej epoki. Coś nad czym krytycy się rozpływają, a nikt inny nie wie dlaczego xD.
     
    patrycja9922 lubi to.