Dezintegracja zagród

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Perkunis, 1 maja 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy podoba Wam się pomysł?

  1. Tak.

    56,5%
  2. Nie.

    8,7%
  3. Obojętne.

    21,7%
  4. Dobry pomysł, ale zrobił bym to inaczej.

    13,0%
  1. Perkunis

    Perkunis Czeladnik forum

    Pomysł polega na tym, aby móc rozłożyć zagrodę, traciłoby się narzędzia do jej produkcji, jednak odzyskiwałoby się z niej zwierzęta które wchodzą w jej skład. Opcja dostępna byłaby od pomarańczowej do różowej zagrody, aby zapobiec kupowania żółtych zagród i rozkładania ich w celu uzyskania brązowych kur. Pewnie większość osób posiada wielokrotność jakiejś zagrody, a nie chce oddać jej do eventu z pociągiem, bo ma słabe przeliczniki, a zwierzątka do hodowli z chęcią by oddał. Tu właśnie z pomocą przyjdzie opcja dezintegracji, by usunąć zalegające np. czerwone stajnie w liczbie 5, bo dostaliście ich tyle z pnącza, a szkoda oddać rycerskie konie do pociągu, tak więc idziesz do warsztaciku, klikasz opcje w lewym górnym rogu wyskakującego okna, która przenosi cię do twoich zagród w inwentarzu i wybierasz zbędne zagrody. Płacisz 10 młotkami, 3 gwiazdkami i rozkładasz zagrodę i z uśmiechem na twarzy kończysz pewien etap misji hodowlanej. Odzyskiwana losowa liczba ze zwierząt potrzebnych do budowy warsztaciku dałaby dreszczyk emocji. Rozbiórka zagrody trwałaby np 20 godzin, a w tym czasie nie mógłbyś budować zagród.




    Podobny pomysł miał inny gracz, jednak pozwalał na nadużycia, tutaj link do jego postu.
     
    Ostatnie edytowanie: 2 maja 2015
  2. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Proszę o dopracowanie pomysłu, w tym dziale powinny się pojawiać pomysły dopracowane przez Autora, nie do przyjęcia są pomysły jak poniżej:
    W związku z tym proszę o dopracowanie pomysłu, zostawiam czas do jutra do godziny 10.05 :)
     
  3. Perkunis

    Perkunis Czeladnik forum

    Uzupełniłem koszta. Jeżeli ktoś uważa je za niesprawiedliwe w którąkolwiek stronę, proszę o propozycję zmiany.
     
  4. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Jeszcze raz przeanalizowałem Twój pomysł i ten wcześniejszy, który zresztą cytujesz w pierwszym poście, i ponieważ proponujesz zupełnie inne rozwiązania, pomysł dodaję do spisu. :)
     
  5. Perkunis

    Perkunis Czeladnik forum

    Nie chcę żeby ktoś pomyślał że bezczelnie kradnę czyjś pomysł, wpadłem na podobny, ale z innym wykonaniem. ;)