Opinie Dary bogini

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 31 sierpnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Oczywiście robię, tyle ile dam radę. Już wiem, że zapoluję na tego rozkosznego Sfinksa. To jest mój eventowy cel. Wolnego czasu za dużo nie przewiduję, zatem ..... mocno pokombinuję.
    Blazers przy tym evencie nie byłyby marniutkie, słabiutkie , cieniutkie , beznadziejne, nie warte wysiłku:
    godzinne kupony na kombjan w ilości ....12 sztuk zamiast jednego 12h, o ile Bastet zechce kuponem rzucić,
    oraz
    objuczony osioł gubiący florki,
    barman pawian robiący smoothie z mango jak tylko chce mi się pić,
    sama Bastet w formie itemu, bo fajnie wygląda na tej naklejce.
     
    Ostatnie edytowanie: 31 sierpnia 2015
  2. piechanna

    piechanna Analityk forum

    Skoro Las Tropikalny jest wyłączony z eventu, to zastanawiam się czy
    będzie też wyłączony z wypadajek ? Mam nadzieję, że jednak nie.
    Chociaż, z drugiej strony patrząc, Ci którzy go nie mają byliby pokrzywdzeni.
    Event zrobię dla zasady, bo jednak w nagrodach jak dla mnie brak SP, która
    będzie nieodzowna za kilka dni dla boberków. Mam naprawdę malutko, po
    ostatnim hodowlanym i liczyłam na jakiś zastrzyk, a tu zonk !!!
    Ale dla zasady i tak nie kupię !
     
    kotwbutach., sylwiajj oraz dantic3 lubią to.
  3. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam wieczorkiem;),
    wszystko super, ale w nagrodach nie widze TPD, czyzby nie bylo do zdobycia w tym ewencie ?,moze cos przeoczylam, a banankow jeszcze potrzebuje:p
    milego wieczoru
     
    kotwbutach. lubi to.
  4. cheray

    cheray Aktywny autor

    ja poluję na ts-y może się uda no i oczywiście na kombajn a może i jakiś ładny itemik się uda zdobyć:p
     
    kotwbutach. i dantic3 lubią to.
  5. Sadakot

    Sadakot Aktywny autor

    Item sfinks :) Muszę go mieć. Reszta wypada dla mnie mało atrakcyjnie, szaleć nie zamierzam ;)
     
    dantic3 lubi to.
  6. pppppp26

    pppppp26 Forum Pro

    Oj ludzie więcej optymizmu, dawno nic nie sialiśmy, wszystko było gratis np utylizator a teraz taki standard tygodniowy
    Teraz jest dziesięć smoków i to nic że z kociego miałem ponad 15-cie i w tym 6 bobrów ++ ;) (a zółw uciekł w siną dal) i jak teraz pięknie zarabiają na siebie a i żółwia złapię no ale trzeba dać szansę, SP szkoda to tylko boli a te symboliczne 30 szt by firmy nie zrujnowało
    A jak był poprzedni urodzinowy to nie grałem (przerwa) więc jestem ciekawy tych losowości ale bez przesady zawsze można dokupić tym bardziej ze rynek ruszył (produkty, zwierz) i to napawa optymizmem, bo co że drogo kupię (innym też się należy :p) jak inne drogo sprzedam xD
    Czekam do startu niecierpliwie z fabrykami przygotowany na 14 tą:)
     
  7. JJoanna

    JJoanna Książę forum

    A ja dopiero ten ewent zacznę od piątku i to wieczorem bo mam problemy z siecią :( ale mam nadzieję , że się wszystko ułoży i chociaż część tego ewentu zrobię - teraz siadam sobie sporadycznie na kompa jak mi sieć nie n ( ciach ) la . Albo jak coś mnie najdzie to pewnie kupię super nawóz i zrobię wtedy rach ciach tj. ewent - ale czy warto wyrzucać prawdziwe pieniądze ? Ech jeszcze się zastanowię - bo itemy fajne .

    Pozdrowionka i udanego ewentu życzę :)
     
  8. ruda7

    ruda7 Czeladnik forum

    Mam nadzieję, że uda mi się zrobić cały event, choć przy nublonach trochę zabalowałam i stodoła pustkami świeci, na targu już niektóre ceny szalone - kerstol 63tys o_O?? No poszaleliście ;) a chlebek marchewkowy na którym do tej pory zarabiałam 2300 :/ na 2 chutneje chociaż wystarczyło.
    Życzę wszystkim powodzenia :)
     
    kotwbutach. i dantic3 lubią to.
  9. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Witajcie! [​IMG]
    Teraz tak sobie liczę od rana, że wypadajek, to średnio potrzeba 129 dziennie, żeby skończyć. Trzeba będzie się, jak zwykle, wspomagać.
    To odliczamy do rozpoczęcia [​IMG]
     
  10. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    ja póki co mam mieszane uczucia :oops: nie przepadam za grą w ciemno zabierze a nie wiadomo co da mam słuchać kaprysów kotaxD nie będzie mnie przy starcie eventu a jak będę to luknę jak wam idzie i pomyślę wtedy czy warto oddać znów więcej za mniej tym bardziej że wieczny problem z wypadajkami mam
     
  11. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    W ostatnich czasach żaden event nie był mi groźny, teraz jestem ciekawa czy jednak mnie czyms nie zaskoczą, w koncu napisali że event nalezy do trudnych;).Niby stodoła pełna,ale nigdy nic nie wiadomo co wymyślą,ale ja lubię emocje więc zabawa o 14 się zacznie:))))
     
    kotwbutach. lubi to.
  12. lysy77

    lysy77 Czeladnik forum

    UWAGA: Obu roślinek eventowych NIE posiejemy w Tropikalnym Lesie Deszczowym.
     
    kotwbutach. lubi to.
  13. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    jeśli zrobię ten event to przez przypadek i od niechcenia:p Bo dla mnie teraz priorytetem są gwiazdki :) No może ze smokiem powalczę ;) Niczego tak od niego nie chce jak żółwia :music:
     
    kotwbutach. i zonaania2122 lubią to.
  14. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Przecież to wiadomo z poradnika od początku. Teraz to tylko wyraźnie napisali.
    Nie to jest najgorsze, najgorsze jest to, że zapomniałem posiać długo rosnących na start... [​IMG]
     
  15. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie gozdziki niedługo dojrzeją, ale zbiore po starcie, czyli nie wiem o ktorej bo mam dzis troche jazdy i spraw :)
     
  16. Alan1907

    Alan1907 Wyjątkowy talent

    ja tym razem nic nie siałem długorosnących a jedynie pozostawiłem wszystkie postawione drzewka i mnóstwo zagród by nadgonic co nieco zwierzaków :music:obadamy czy sie opłaciło jak sie zacznie 8)
     
    kotwbutach. lubi to.
  17. RAFIX23

    RAFIX23 Moguł forum

    Można natomiast przenieś wszystkie zagrody, drzewka oraz fabryki do lasu a na bahamaramie postawić same pola ,ja właśnie tak zrobię po zbiorach :p.Są 2 wyjścia 1. roslinka eventowa do siania w tropikalnym co 2,3 event
    2. brak możliwości siania eventowki w tropikalnym lesie ;).
     
    kotwbutach. lubi to.
  18. Karamba_ll

    Karamba_ll Okazjonalny autor

    Mam tylko nadzieję, że te losowe ilości towaru nie pójdą w tysiące tylko 200 może 300 sztuk roślinek i max 50 zwierzaków bo w przeciwnym wypadku będzie to bardzo kosztowny i chyba mało opłacalny event. A swoją drogą to który event był opłacalny? :p
    Życzę wszystkim ukończenia :) ...
     
    kotwbutach. i eliza9070 lubią to.
  19. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    nie szkodzi, na wypadajki czasu jest dosyć, gorzej z losowymi produktami i zwierzakami :eek::cry::cry:
     
    kotwbutach., 0olimpia0 oraz eliza9070 lubią to.
  20. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Mi się podobają eventy podczas których można poszaleć na targu :)
    Zrobić evencik i może jeszcze zarobić miliony :p:music:
     
    kotwbutach. lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.