Opinie Dary bogini

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 31 sierpnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dosias

    dosias Generał forum

    witajcie, ja rzutem na tasmę skończyłam event dzisiaj rano bo dopiero teraz wróciłam. Dziękuje wszystkim za pomoc bez was by sie nie udało, TS wystawione dam znac za 5 godz co wyszło, może trafie w końcu żółwiki i baobab bo ich nie mam
     
  2. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    gratuluję tym, którym udało się skończyć event :)


    pinia XXL mnie uwielbia, dostałam ich 4 z tego eventu xD

    a 3 miałam już wcześniej xD
     
  3. Sylwiunia

    Sylwiunia Mieszkaniec forum

    To i ja się pochwalę, co dostałam. Wejściówki: 2x 20 sn, wiązanka weselna, 4 tnZ, magiczny strach na wróble, kapitan strach. Sadzonki na wyspie: mandarynka xl, karambola xl, 2x karambola xxl, granatowiec xxl, pitaja xl, kiwi xxl, kumkwat xl, pistacja xxl, papaja xxl. Sadzonki na farmie: kowhai, buk xxl, jarząb domowy, nieśplik japoński, morela xl, morela xxl, daktylowiec xl, migdałowiec xl, śliwa xl, pinia xxl. Tojtojki: bobry ++, wilki, koguty, pomarańczowe króliki, pomarańczowy punkt zbioru piór.
     
  4. Asiulek_jo225

    Asiulek_jo225 Czeladnik forum

    A tak na marginesie to ktoś oddawał jakieś inne produkty niż: strusie jajka, garnki, karpie koi, miód czy drewno? bo mnie sie nic innego nie trfiło, mimo kilkudziesięciu zmian?
     
  5. kheme

    kheme Analityk forum

    Niestety nie udało mi się ukończyć eventu, zabrakło mi 32 wypadajek. Najważniejsze, że wpadło dużo pieniążków i doświadczenia, SN, drzewek i zagród. Najbardziej mi szkoda, że nie mam żółwi, bo inne rzeczy mam na stanie od dawna. No ale :)

    Dziękuję wszystkim, wszystkim, wszystkim za pomoc, bo to ile wiadomości i prezentów dostałam przeszło moje najśmielsze oczekiwania.

    I na koniec, gratulacje dla tych, którym się udało! :)
     
  6. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Na wyższych lvl chyba tylko te możliwe były do oddania.

    Event mi się podobał tak jak urodzinowy :) Oprócz tego co w nagrodach (nie liczyłam sg i pd) dorobiłam się ponad 18mln. sg :D
     
    panoramaogrodnicza i kheme lubią to.
  7. koniczynka2288

    koniczynka2288 Forumowy żółtodziób

    To i ja się pochwalę, co dostałam. Sadzonki na wyspie: 3x karambola xl, 3x granatowiec xxl, pistacja xl, guawa xxl, bananowiec xl, kakaowiec xl. Sadzonki na farmie: jarząb domowy, 2x nieśplik japoński, morela xl, jodła xxl, daktylowiec xl, klon cukrowy xxl, śliwa xxl, pinia xxl, czarny bez xxl, pigwa xxl, tarnina. TS-y: kiwi,bociany,krety,szopy i żaby.
     
  8. .Farmerkaa.

    .Farmerkaa. Koneser forum

    Moje TSy na Bahamie: liczi xl, drzewko kaki xxl, granatowiec xxl, mombin xxl, tamaryndowiec, moringa xl, cedrat, figowiec xl, karambola xl, orzesznica brazylijska xxl 8)
    Jeśli zabrakło do zdobycia itemu, to nie ma się czym przejmować, bo pewnie będzie za jakiś czas do zdobycia podczas G&T a jeśli do pnącza, to też nie ma co płakać, bo szare nie wisi a itemy można postawić na wyspie skarbów. :)
    Też mi szkoda, że nadal nie mam żółwi, ale może następnym razem. Ważne, że te TSy nie były za realną kasę. Wtedy byśmy mogły płakać :)
     
  9. kheme

    kheme Analityk forum

    Do ostatniego itemu mi brakowało, także się nie martwię :D Ale powiem Ci, że nie wiem czy na obecnym G&T będę się chciała wymieniać, bo pewnie będą ludzie chcieć niewiadomo co, za ten item, także odpuszczę chyba, bo pnącze nie urywa.. :p
     
  10. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    udało mi się skończyć w nocy ;) zarobiłam sporo pieniedzy :p z tsów na farmie wszystko poszło do paska :p
    czekam na bobry :p
     
    eliza9070 lubi to.
  11. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Dziękuję wszystkim za pomoc:) Udało mi się ukończyć event:) Pnącze odpalone, farma przywrócona do normalności:music:
     
  12. Evra1

    Evra1 Forumowy żółtodziób

    Mnie nie udało się skończyć z powodu trudności z logowaniem:(. Szkoda, mam nadzieję, że wreszcie to naprawią, w tej chwili to loteria, połączę się czy nie.
     
  13. Marzenocha

    Marzenocha Koneser forum

    Odkryłam "Smoki" A tam....
    Kurnik czerwony, żaby, pomarańczowa strzygalnia królików, Bobry ++ i jeże...

    Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda, ale po cichu liczyłam na dziobki... Cóż może kiedyś przestaną omijać moją farmę szerokim łukiem :oops:
     
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ja zdobyłam żółwie :inlove:, do reszty wstyd się przyznać same starocie niewiele warte, np. żółte kury, trzy morele, bananowiec, figowiec itd. No cóż takie życie .....
     
  15. Dagulka_1608

    Dagulka_1608 Mistrz forum

    Ja również się pochwalę co odkryłam, i tak:

    Wejściówki: staw z karpiami koi, kurka miniaturka, kwiatoładowarka, 4xTNZ, 8xSZN, 8xSP
    Drzewa na wyspie: kowhai, XL(pomarańcza, buk, morela), XXL(2 morele, jodła, 2 czarne bzy, pigwa)
    Drzewa na baha: 2 cedraty, XL(2 pitaje, 2 granatowce), XXL(orzesznica brazylijska, pistacja, 2 granatowce)
    Zwierzęta: 2x myszy, koguty, kiwi, żółwie:inlove:

    W końcu na moją farmę zawitały żółwiki :D co mnie niezmiernie cieszy :D:D, szkoda tylko, że na baha nie trafiła się amherstia :cry:, ale na nią będę polowała przy kolejnym GT :) :D
     
    {Monia}, toDzasta oraz eliza9070 lubią to.
  16. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    To chwalmy się dalej.
    Efekt końcowy to itemy Sfinks i Obelisk. Nie mam pojęcia co wpadło z wejściówek, ale w tym wpadło +200 %PD.
    Do tego Bogini obdarowała mnie:
    • żółtym kurnikiem, podwójną porcją bobrów ++, zagroda kiwi / ostatnio mnie bardzo lubią - jak ich nie było to nie ,a jak są to już 4 z kolei/ oraz różowymi kaczkamixD, które mogą z różu u mnie pozostać,
    • na Wyspie 10 nowymi drzewkami, w tym z tych ciekawszych to amherstia i cedrat,
    • na Farmie 3 x daktylowiec XXl , czarny bez XXL , 2 x tarnina, 2 x niesplik i jakieś 2 XL , czyli ....
    nadal wypatruję np. jarząba czy baobaba . Jest ok. bo mam czego szukaćxD Event uważam za udany zwłaszcza, że trochę SG zasiliło mój budżet.
     
    {Monia} i Anhedrea lubią to.
  17. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    Temat zamykam. Dziękujemy za wspólną miłą zabawę i rozmowy :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.