Opinie Dary bogini

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 31 sierpnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Marzenocha

    Marzenocha Koneser forum

    Z tych misji zostały mi tylko do zrobienia ostatnie etapy. Więc czeka mnie mozolne ciułanie gwiazdek.
     
  2. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Krzyki o treści: "o nieee, znowu nam chcą ogołocić stodołę" za 3..2...1

    I 40 zł wydane u mnie na kombajny za 3...2...1 i tak się długo broniłam.
     
  3. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    faktycznie, coś cieniutkie te nagrody :(
     
    Magdam.1__ lubi to.
  4. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Jak zawsze chętnie poczytam jakie nagrody przy tym konkretnie evencie nie byłyby marniutkie , słabiutkie , cieniutkie , beznadziejne , nie warte wysiłku itd. ?
    Pytanie jak najbardziej poważne 8).
     
  5. weekend12

    weekend12 Okazjonalny autor

    Ja nie wezmę udziału bo nie chcę:wuerg: i mam pustki w stodole:cry:
    Zresztą nagrody coś marne:(
     
    Magdam.1__ lubi to.
  6. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    znowu sianie na potęgę, daliby dychnąć trochę :p no ale jak jest event to żal nie robić, nagrody słabe, czy dobre- zawsze to jakieś urozmaicenie.
     
    draculik34 lubi to.
  7. Megan

    Megan Komandor forum

    Może i pnącze słabe, itemy też nie należą do tych najmocniejszych, lecz dla mnie i takie są dobre, każde dodatkowe ilości PD czy TPD liczy się, gdyż ciągle jestem na dorobku, przyjmę każdą ilość ;)xD

    Event robię, bardziej mnie ciekawi jak wyjdzie w rzeczywistości to PD i SG w zależności od wkładu, jak to będzie liczone.
     
    .Robaczek. i majajandzinska lubią to.
  8. Alutka

    Alutka Okazjonalny autor

    Chętnie podzielę się z Tobą żółwiami podczas następnego G&T :) Mam ich "tylko" 4 w pasku i dwie zagrody wystawione :)
     
    renia111979, draculik34 oraz blazers lubią to.
  9. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry!
    Ewent zrobię z przyzwyczajenia ...
    A i dodam ,że pnącze też się przyda ...
     
  10. Peonia

    Peonia Wyjątkowy talent

    Bry bardzo zadowolone! :)
    Event robie, czy caly to sie okaze. Dwa itemy sliczne - kotek i ta owca nurkujaca w piach. Usmialam sie. Bede na nie polowac plus wszystkie ts-y. Reszta mnie nie obchodzi.
    A propos co to za okreslenie "mgielka pylu"? Rozumiem tuman pylu, ale mgielka? I do tego falujaca! xD Przepraszam, ja sie nie czepiam, ale takie okreslenie jest zaskakujace.
    Tez tak mysle. Takie wrazenie juz mialam przy Nublonach. Tym bardziej ciekawi mnie co moga wymyslec na Dozynki.

    Mam nadzieje, ze uda mi sie tez co nieco sprzedac i zarobic. :)
     
    draculik34 lubi to.
  11. mahartka

    mahartka Baron forum

    ciekawe ile razy będę musiała przeczekać zmianę wybranych towarów do oddania xDxDxD
    w urodzinowym trochę mi zeszło z czekaniem aż w końcu te kotły, których nie miałam (i dalej nie mam xD) przestaną się pojawiać ;);)

    zastanowię się czy cały będę robić.. na pewno do tajemniczości :) a potem się okaże :)
     
  12. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    PD i SG w zależności od wkładu, pewnie będzie tak,że Ci gracze, którzy mają niski poziom będą oddawać mniejsze ilości np gracz z 23 poziomu będzie miał oddać np 2 000 marchewki i dostanie np 1 000 PD i SG, a gracz z 90 poziomu trafi 20 000 marchewki i dostanie np 5 000 PD i SG za to samo zadanie:) przynajmniej ja tak to rozumiem i gracze z niższym lvl tym sposobem mają szansę ukończyć event :) co jest sprawiedliwe, bo mają mniejsze zapasy, a ceny w trakcie eventu polecą w gorę:) więc gracze z niższych poziomów mogą przemyśleć ile zrobić eventu i wziąć się za zarabianie kasy i pchnąć farmę do przodu:)

    A TS,może żółwie przyniosą, bo na zimorodki nie ma szansy :)
     
  13. zagma

    zagma Chodząca legenda forum


    Czesc Aniu:inlove:
    Wypluj te 20 tysi marchewki, bardzo Cie prosze:eek: Ludze sie, ze ilosci do oddania beda takie, jak na zalaczonym przez Norbiego obrazku8)

    PD i SG- mam nadzieje, ze chodzi o to, ze kazda roslina/zwierze/produkt maja inne wartosci i to od tego beda zalezaly nagrody, a nie od ilosci do oddania
     
  14. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Witam.
    Poczytałam i FAQ i tradycyjnie robię. :p
    Ostatni taki event był akurat jak wróciłam do gry czyli urodziny farmeramy, nie przyłożyłam się do niego bo nie planowałam zostać, coś tam zasiałam coś tam zebrałam, oczywiście bez cmj i innych dopalaczy i mam chyba dwa item'y z niego.:oops: Dziś żałuję że nie przyłożyłam się bardziej bo tam było o niebo lepsze pnącze od tego.:eek: Tu słabiutkie przez czas zbioru, ale w sumie te po 2500 TPD dwa razy dziennie są jeszcze słabsze. Miałam do Was kilka pytań ale po przeczytaniu postów chyba już znalazłam odpowiedzi. :)Nie wiedziałam jakie ilości produktów, owoców, roślin i drzew wchodzą w grę. Ale jak przeczytałam o 130 tys sałatyo_O i 20 tys marchewki o_Oto mogę mieś problem, takie zapasy nie kryją się w mojej stodole. Mam nadzieje że TS'owe zagrody i drzewa nie wchodzą w grę bo z tym biednie w mojej stodole zwłaszcza w nowościach. Nawet amherstii jeszcze się nie dorobiłam a w ostatnich ts'ach była po raz ostatni a co mówiąc o nowszych rzeczach.
     
  15. Peonia

    Peonia Wyjątkowy talent

    Te z poprzedniego lub kociego sa "fajniutkie", te z obecnego wypasione - wreszcie fajne grafiki. Przeciagajacy sie i kichajacy Sfinks - rewelacja!!

    Owca pchajaca glowe w piach z czyms mi sie kojarzy, z jakims itemem. Byl podobny?
     
  16. pppppp26

    pppppp26 Forum Pro

    To poważnie odpowiem: Brak super paszy :cry:a bobry tuż tuż;
    Reszta a zwłaszcza TSy wypas, ja zawsze się cieszę jak są
    Pnącze bywało lepsze ale gorsze też, ja tam robię całość.
    Pozdrawiam
     
  17. Megan

    Megan Komandor forum

    Zgłoś się do mnie po amherstie jak będzie G&T, podzielę się:)
     
    draculik34, .Robaczek. oraz bari06 lubią to.
  18. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    A dziękuję dziękuję, nie odmówię :p Może w tym evencie z ts,ów mi się w końcu wykluję... jak do niech dotrę :)
     
    draculik34 lubi to.
  19. foska75

    foska75 Okazjonalny autor

    Witam :D
    Event robię , lubię jak coś się dzieje :) Nadzieja na żółwiki ogromna :inlove:
    W kwestii nagród - gram, bo lubię. Najczęściej i tak sytuacja wygląda następująco: pod koniec eventu mąż pyta: A co dostałaś??? A ja skruszona, z pochyloną głową..... nie wiem. Skleroza?
    Czasem nawet zapominam itemy z paska wyjąć.... Marny ze mnie strategxD
    Ale grą się bawię, sieję, bo lubię, nie przeliczam co się opłaca.... Liczę w pracy (księgowa-.-), tutaj odpoczywam. I nawet jeżeli w realu karkówkę od biodrówki odróżniam tylko po doczepionej karteczce, to tutaj sieję, zbieram, karmię, rozmnażam i jakoś to wszystko się kręci.
    Nie muszę, tylko chcę :D
    Pozdrawiam farmerów i idę na spaghetti:inlove:

    *real - świat rzeczywisty
    *spaghetti- makaron z pysznym sosikiem
     
  20. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    zobaczymy, co będzie do oddania z losowych roślin, zwierząt i produktów....
    w tajemniczych sadzonkach i zagrodach nie mam szczęścia, może tym razem los sie uśmiechnie ?
     
    kybek93, 0olimpia0 oraz draculik34 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.