danka21

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika danka21, 27 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Basiu, Twoja żona nie jako jedyna miała problem z wypadajkami. Mój mąż też, ale się udało w ostatniej chwili dozbierać.
    Jalka, czy to znaczy, że w przyszłym roku na zrywanie truskawek zapraszasz? ;)
     
  2. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    Zetka pewnie że zapraszam podam czas i miejsce w odpowiednim czasie :p:p:p
    Witaj Adamie:)
     
  3. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Lubię truskawki. Do tego lubię prace ogrodowe i niektóre polowe.
    Najbardziej lubię grabienie suchych liści, skoszonej trawy, lucerny i innego zielska. :)
     
  4. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    Zetka ale zmieniasz kiecki jeszcze trochę a będę do Ciebie pisać Smoczyca xDxDxDxD
    Prace polowe też lubię tylko w umiarze :p:p:p
     
  5. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Dorobiłam się trochę kiecek u dziewczyn w Sygnaturkowni. W sumie one tak przez przypadek są, bo spora kilka osob z forum zaangażowało się w szukanie dla mnie jednego konkretnego obrazka. Wrzucają, co ciekawsze i szkoda mi te smoczątka tak zostawić na pastwę losu. To krawcowe mają zajęcie. :p
    Ale mam już w głowie kolejną tematykę bez smoków i innych stworzeń ;)
     
  6. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    Kiedyś też sobie często robilam ,ale teraz leń mnie dogonił:p:p:p:p:p
     
  7. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Dlatego ja teraz dużo zamawiam, że jak mnie niemoc jakaś dopadnie, to będę miała gotowe :)
     
  8. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    U mnie szafa na razie pełna na każdą porę roku;)
     
  9. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Siemka
    Bo ja mało dojżały 8)8) tak ogólnie ;)
    I jak ta nocka :music:
    Ja też, lubię truskawy 8) i popatrzeć jak w polu robią:music:, ja mogę sprzętem jeździćxD
     
  10. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent


    Nocka przespałam jak aniołeczek bez różków;);););)
    Marcin do jeżdżenia sprzętem to chętnych do .... jest trzeba tych co łubiankę wezmą i zbierać chcą -.--.--.--.-
    doberek wszystkim coś na wzmocnienie zostawię
    [​IMG]
     
  11. limetusia

    limetusia Zaawansowany

    Adam o co chodzi z tą bandą złodziei, bo jakoś kontekstu do tego postu nie widzę...
     
  12. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Pozdrowić
    współczuję8)

    hmm, też się w sumie zastanawiałem o co chodzi, ale się nie wcinałem.
     
    Ostatnie edytowanie: 19 września 2014
  13. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Obawiam się, że już się nie dowiemy, o co chodzi Adamowi... A może to i lepiej -.-8)
     
  14. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    Może chłopina miał zly dzień biedactwo:p:p:p:p:p:p
    a pewnie byłam na wierchu i u mnie się napisało ;);););)
     
  15. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ze zrywaniem truskawek problemu nie mam, tylko mało wydajna jestem, bo za bardzo je lubię :D
    Jak potrzeba do zrywania na akord, to Młodą Ci mogę podesłać. Ona truskawek nie lubi i szybko koszyczki zapełni :)
     
  16. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    Zetka po dwóch dniach już Ci przejdzie lubienie i wtedy będziesz efektywna:p:p:p:p
     
  17. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Jak byłam dzieckiem i u dziadka rwałam, to przez dwa tygodnie mi nie przeszło.
    Na koniec płakałam, bo mało mi dziadek zapłacił. Płacił od koszyczka... zapełnionego. Przez całą dniówkę, jak zapełniłam jeden, to był sukces.
    Była nas piątka takich zbieraczy, więc tego roku dziadek na truskawkach interesu nie zrobił. Babcia osiągnęła mistrzostwo świata w cierpliwości i ogarnianiu pięciu bolących brzuchów. :p
     
  18. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Hej, hej, Jolu :) Co tam słychać? :)
     
  19. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    to cudny wieczór Mistrzostwo świata w piłce siatkowej KOCHAM ICH BRRRAAAWWWOOO 8)8)8)8)8)8)8):inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
     
  20. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    A tak... widziałam Twoją radość :D