danka21

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika danka21, 27 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    Dzień dobry :)miesiąc nie zaglądałam ani Tu ,ani na farmę praca. praca. praca;) i znów zaskoczenie nowe drzewa nowe zagrody ,już nie nadążam za zmianami i chyba ponad 7 lat to już granica grania w jedną grę :sleepy:
     
  2. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Cześć, Jolu :*
    To graj w dwie ;)

    Przyszła, nie napisała co u niej i uciekła, no...
     
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Aj tam zaraz granica :) tu niema granic :) gramy, czasem ponarzekamy no ale dalej gramy :)
     
  4. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    Witam Kochani chyba granica to granica .Emilka proszę zamknij mój wątek za rzadko zaglądam :sleepy:wstyd trzymać taki nieużytek:sleepy:szkoda mi ,ale.....
     
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Szkoda, ze nas opuszczasz :(
     
  6. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    Aguś jaki sens jestem tak rzadko, składowych jest wiele , jak napisałam szkoda mi, tyle lat ....:sleepy:ale wszystko ma początek był zajefajny , tyle godzin przebytych na forum cudnych godzin i poznanych ludzi wyliczyć nie możliwe ,Sabinka ,Emilka Ewa, Dzwoneczek, Jarte, Baśka,Małgoś Aguś, Grześ:inlove: i wiele innych cud ludzów :inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 16 lipca 2017
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj kochana, wiadome ze te dawne czasy przeszły bezpowrotnie :) nawet sporo osób z dawnej ekipy nie ma juz z nami, wiadome ze nie zawsze jest na wszystko czas, ale od czasu do czasu przeciez możesz we własne kąty zajrzeć, pogadać troche a może własnie dawne czasy powspominać :)
    Oj fakt działo sie wtedy oj działo :)
     
  8. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    Nawet nie wiem co mam Ci Słońce napisać :)
     
    agucha31 lubi to.
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No jak to co kochana, ze zostawiasz domek i zaglądasz od czasu do czasu na pogaduchy :)
    Oj przypomnij sobie te późne godz nocne jak sie w kilku na raz miejscach siedziało i gadało i wszędzie juz sie żegnało bo spać sie chciało ale co chwila ktos gdzieś odp no to sie jeszcze zerkało, przeczytało no i coś odp i pożegnania czasem trwały i trwały i wydawały sie nie miec końca :)
     
  10. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Za nieużytki się dostaje pieniądze w Unii :) Ja Ci nie mam serca kąta na tym forum zabierać Jolu :)
     
    MOD_Zła i agucha31 lubią to.
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    I to mi sie podoba :) Może jednak nas nie opuści tak całkowicie, choć czasem niech zajrzy i pogada o starych dobrych czasach :p
     
  12. John_Shaft

    John_Shaft Mieszkaniec forum

    Ja... ja... jeszcze ja... o mnie zapomniałaś... :p:p:p;):cry::cry:xDxDxDxDxDxDxD

    AVE Joluś... xDxDxDxDxDxDxD
     
  13. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    Kurcze czemu ten forum dziś działa ,a wczoraj jak miał być zlot starych młodych użytkowników to lipa forum padło jak pies ,a ja nawet czas wysupłałam żeby ,przynajmniej na chwilę poczuć się jak prawie 8 lat do tyłu .:(-.-:cry:
     
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj kochana te czasy juz nie wrócą , brak tamtych osób, mało kto juz nam tu został :(
     
  15. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Bo forum jest kapryśne ;)
    Dobrze Cię widzieć :)
     
  16. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    witam o poranku ::)
    [​IMG]

    Pozdrawiam cieplutko...
     
    krasnoludek10 lubi to.
  17. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    Witam ,aż mi wstyd, że nie zaglądłam ,dziękuję za życzenia, życzę cudnych balów karnawałowych ,niestety czas tak ogranicza mnie, że nawet czasem myślę o Was ,ale bardziej marzy mi się podusia :oops::oops::oops:
     
    krasnoludek10 lubi to.
  18. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Zrób sobie taką podusię z naszymi nickami. Będziesz miała dwa w jednym :D
     
    krasnoludek10 lubi to.
  19. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    A kto by ponaszywał ja za leń jestem :pDobry Wam Wszystkim :):):)
     
  20. wojciech70

    wojciech70 Nadzorca forum

    [​IMG]
     
    danka21 lubi to.