dąb

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika wandeusz, 20 listopada 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. wandeusz

    wandeusz Komisarz forum

    witam!! posadziłam 2 dęby i nie bardzo rozumiem dlaczego zaraz po posadzeniu klikając na niego miałam ikonkę zbieraj na którą kliknęłam i drzewko zniknęło. Do kosza nie wróciło i straciłam go - dlaczego?? i czy tylko można go zdobyć na kole??
     
  2. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Wzrost tego drzewa jest w trzech etapach:
    [​IMG]
    Jak widać na załączonym obrazku mogłaś od razu po posadzeniu zebrać plon i dostać zielonego liścia albo poczekać i dostać złotego lub czerwonego.
    Dostałaś zatem zielonego liścia klonowego. Możesz go oddać w evencie, a drzewo faktycznie znika bo zbiór jest tylko jednorazowy, a drzewko można dostać wykonując zadanie na samym dole (to do pnącza). Z tego co widzę w tabelce to za każde zadanie jest jeden stary klon.
     
    Ostatnie edytowanie: 20 listopada 2019
    GoskaK lubi to.
  3. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    fkamil, dziękuję za pomoc :)

    wandeusz, czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
    fkamil lubi to.
  4. wandeusz

    wandeusz Komisarz forum

    serdeczne dzięki i pozdrawiam
     
  5. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Również pozdrawiam i temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.