Czy mamy obecnie minievent Mega PD ?

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika feniks1414, 30 kwietnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam .
    Z tego co widzę , to zauważyłam właśnie , że w zegarze mamy Mega PD.
    a w ogłoszeniach nie ma żadnej wiadomości ....
    Czy to jakaś pomyłka ?
     
  2. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam. W tej sprawie wysłałem zapytanie wyżej więc proszę o chwilę cierpliwości. Jak tylko pojawi się informacja to wtedy damy odpowiedź.
     
    feniks1414 lubi to.
  3. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Oki, no to czekamy...;)
     
  4. eldena

    eldena Młodszy ekspert

    Tak, mamy Mega PD do jutra (niedziela) do godz. 14:00. Na niemieckim forum jest Oficjalne Ogłoszenie.
     
    feniks1414 lubi to.
  5. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    No właśnie .... , ale u nas żadnego ogłoszenia nie ma ....i jestem w plecy na kilka milionów PD i TPD ....:wuerg:
    To już nie są żarty....
    Nie po to gram , i wydaję kasę , żeby przez śpiące niedźwiedzie mieć takie straty....-.-
     
  6. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Event Mega dzień PD nie został zapowiedziany ponieważ jest to event niespodzianka dla Graczy.

    Czy masz jeszcze jakieś pytania?
     
  7. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Znaczy niespodzianka dla polskich graczy, bo na innych forach ogłoszenie powieszono
     
    aleksandra i feniks1414 lubią to.
  8. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ha , ha , ha , ha.....-.-
    Świetne ! Naprawdę świetne...
    Bez komentarza....-.-
    Ale na innych forach zagranicznych jest informacja o tym minievencie...
    więc proszę o solidną informację chociaż do kiedy ten minievent będzie trwał....
    a może to tez jest dla nas kretonów kolejna niespodzianka ...?
     
    janekkostuchna i aleksandra lubią to.
  9. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    W związku z niejasnościami związanymi z czasem trwania eventu Mega dzień PD na prośbę Graczy pojawiło się Oficjalne ogłoszenie >>LINK<<.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  10. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzięki !..... Jest ogłoszenie w OO...!
    No i o to właśnie chodziło...
    super !
    Żeby pojawiło się porządne ogłoszenie 8)
    sława i chwała Wam za to....-.-...AVE....!
    Ale moje straty niestety zostaną.....-.-
    Może to i troszkę reorganizacja w ekipie po ostatnich wydarzeniach....:oops:
    ale proszę więcej nie ściemniać o niespodziankach dla graczy ... tym bardziej polskich....-.-
    To naprawdę ...niestety nie przechodzi....8)...
    i powoduje niesmak...niechęć....do dalszej gry.:(

    Pytań więcej nie mam , więc
    załóżcie kajdany na wątek ....
    Dobranoc.
     
  11. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    dobranoc, zamykam :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.