Czerwony koszyk- opcja kup zaznaczone

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika zagma, 8 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Cy chcesz mieć możliwość kupowania w czerwonym koszyku za pomocą jednego kliknięcia?

  1. Tak

    1 głos(ów)
    100,0%
  2. Nie

    0 głos(ów)
    0,0%
  3. Nie mam zdania

    0 głos(ów)
    0,0%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Codziennie robię zakupy w czerwonym koszyku i powoli zaczynam mieć dosyć tego klikania.

    Brakuje mi opcji "kup zaznaczone", która by pozwalała na jednorazowe (przy kolejnych logowaniach wybór jest nadal widoczny) zaznaczenie ptaszkiem interesujących mnie roślin, na górze przy nazwie zakładki przycisk "kup".
    Bez limitu optaszkowanych roślin, czyli można zaznaczyć wszystkie lub tylko kilka.
    Zapraszam do głosowania ;).
     
    ania1713 lubi to.
  2. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    ania1713 nie wiem jak to się stało, że nie napisałam o dodaniu Twojej propozycji do spisu ale na szczęście jest w spisie i ankieta nadal otwarta. Tak że zapraszam tutaj: Targ nasion - opcja zaznacz/kup.

    zagma w związku z powyższym Twój wątek zamykam jako dubel i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.