Czemu taki syf ?

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika QQRYQ333, 3 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    Mam pytanie do pilnujących tegoż forum

    Czemu niemożna było zrobić poszczególnych działów na zasadzie starego forum np. oficjalne rozmowy kącik itd. itp a teraz co drugie pytanie gdzie znajdę ten czy tamten wątek o_O
     
  2. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    boshe... Kogut o_O 5 minut czekam na zapowiedziane następne fascynujące pytanie a Ty o forum pytasz? o_O
    normalnie czuję się zawiedziona :(
    :p
     
  3. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    kurka rurka Ja się rozgrzewam a Ty mi tak od razu z grubej rury :eek:
    poczekajmy na odpowiedź - wiesz czytałem z krzaków czasami i mam wrażenie że ten syf był celowy (Czekamy na odpowiedź :p)

    EDIT- Ekipo proszę nie zamykać do 17:00 dnia jutrzejszego - OK? ( dziś już idę spać a o 16:00 jutro wracam z pracy i ewentualnie zależnie od odpowiedzi pojedziemy dalej hehehe ale wiecie obiadek kąpiel to do 16:55 zejdzie heheheh)
     
  4. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    no właśnie mam nadzieję, że się rozgrzewasz ;)
    witaj na nowym forum ;)
     
  5. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    łe, kogut, nie zdążyłem Ci odpisać w poprzednim wątku, więc wiedz tutaj, że zawiodłem się na Tobie.
    Wojchilla wyciąga jakieś stare kotlety, które były już ubijane na starym forum pół roku temu, a Ty je łykasz jak ryba muchę.

    A odnośnie syfu: to jek nie wiesz gdzie czegioś szukać, to najprawdopodobniej jest w Klubach użytkownika. Z jednym wyjątkiem jakim jest temat Czego właśnie słuchacie znajdujący się w rozmowach o grze :D
     
  6. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Nie było możliwości stworzyć takich samych działów na nowym forum, gdyż nowe forum musi być dostosowane do nowych standardów, weź pod uwagę też fakt, że obecnie wszystkie fora Farmeramy, które są ze sobą połączone bardziej niż miało to miejsce dotychczas, wyglądają bardzo podobnie i podobne mają też działy, wszystko zostało zorganizowane na zasadzie kompromisu tak jak na forach innych gier BP gdzie nowe forum zostało wprowadzone już znacznie wcześniej. ;)

    Zapewniam Cię także, że usilnie przez cały czas staraliśmy się by nasze nowe forum było jak najbardziej zbliżone do starego i by nasi gracze nie odczuli tak bardzo tych wszystkich zmian. :)
     
    TL_Mouse i BA_Czerwona lubią to.
  7. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Szukam przycisku "nie lubię". Bajki dla dzieci opowiadasz i tyle. Działy można ustawiać niezależnie od tego, jakie są w innych wersjach językowych. Trzeba tylko mieć uprawnienia i chcieć tego. Tu staje wielkie zadanie dla naszej administracji - znaleźć osobę z uprawnieniami i przekonać ją, żeby chciała :)
     
  8. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Nie chodzi o to, że trzeba mieć uprawnienia, czy też znaleźć osobę, która takie uprawnienia by posiadała i chciała inaczej ustawić działy, bo gdyby tylko o to się rozchodziło, to byśmy z pewnością załatwili to jeszcze długo przed pojawieniem się nowego forum, chodzi o to że takie są wymagania postawione bezpośrednio przez centralę BP. ;)
     
  9. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    To też mówię właśnie, że trzeba kogoś przekonać :)
     
  10. yvonnege_

    yvonnege_ Baron forum

    BP ustala jakie mają być działy, tematy, wątki itd ? To dlatego nie wolno założyć wątku " Pytania do moderatorów", padła odpowiedz, że łaskawie pozwolicie w "stosownym czasie". Przecież to forum ma być dla graczy, a Wy ciągle utrudniacie. Wystarczyło założyć takie działy jak na starym, a nie robić taki bałagan i bez sensu umieszczać watki (np "czego słuchacie"). :(
     
    Anhedrea lubi to.
  11. herbaciarkaAnia

    herbaciarkaAnia Komisarz forum

    ciekawa propozycja :D już widzę jak szukają kogoś w centrali BP i zadają mu pytanie "hej nie masz czasem ochoty pobawić się na polskim forum farmeramy bo się tam burzą że nie maja wątku 'pytania do moderatorów'?" chciałabym to zobaczyć :D
     
  12. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    Myślę, iż uwagi dotyczące tematyki wątków zakładanych przez graczy nie powinny być kierowane w stronę ekipy :)

    Odnosząc się do pytania odnośnie wątku, który był na poprzednim forum "Pytania do moderatorów" uważam, że jest zbędny. Zapytasz dlaczego? Już uzasadniam:
    - nie cieszył się powodzeniem pośród graczy (miał kilku stałych bywalców analizujących każdą wypowiedz moderatora, a powiem więcej - rozkładana ona była na części pierwsze, czasami wyczytywane było nie to co zostało napisane, a to co ktoś chciał przeczytać) - zniechęcało to moderatorów do udzielania się w wątku, a przecież zakładający liczył chyba na dyskusję, prawda?
    - Regulamin forum Farmeramy zawiera punkt, cytuję:
    "2.10. Podważanie decyzji członków ekipy/skargi na ekipę

    Ekipa dba o porządek na forum i należy stosować się do jej poleceń. Ignorowanie tych poleceń będzie skutkować nałożeniem punktów karnych.

    Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją członka ekipy, to możesz napisać skargę w odpowiednim dziale na forum. Na forach, które nie posiadają działu skarg, zgłoszenie należy kierować bezpośrednio do pomocy technicznej. Zabronione jest omawianie decyzji ekipy w wątkach innych niż do tego przeznaczone." - a nasze forum takiego wątku nie posiada, więc uwagi dotyczące bana, czy pracy któregokolwiek z moderatorów powinny być tylko i wyłącznie kierowane do Pomocy Technicznej :)
     
  13. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Mnie wcale nie zależy na wątku "pytania do moderatorów". Jak będę miał jakieś pytania, zadam je gdzie indziej :)
    Chciałbym jednak więcej porządku na forum. Jakoś niespecjalnie mi się podoba, że Kluby użytkowników są śmietnikiem, do którego wrzuca się wszystko jak leci, a w rozmowach o grze nie można samodzielnie założyć wątku.
     
  14. yvonnege_

    yvonnege_ Baron forum

    Dokładnie o tym pisałam.

    To do mnie to wszystko kierujesz? Straszysz mnie punktami karnymi, bo śmiałam napisać że na forum jest bałagan i nie pozwoliliście założyć wątku: "pytania do moderatorów". Chyba trochę przesadziłaś, naprawdę obojętne mi jest jakie watki będą, a moja opinię na temat tego co się dzieje na forum mam prawo napisać i nie musisz mnie strofować. Przestańcie nas traktować jak przedszkolaki :mad:
     
  15. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    Oj Mouse,dlaczego tak egoistycznie podchodzisz do sprawy?Ty uważasz że jest zbędny,a my "stali bywalcy" być może potrzebujemy takiego tematu i uważamy że jest wręcz niezbędny(przynajmniej ja tak uważam)-.-Wytłumacz mi proszę,dlaczego na forach innych gier BP istnieją tematy,w których gracze mogą zadawać pytania moderatorom i nieważne czy to gracz,który wchodzi na forum raz na pół roku czy to stały bywalec8) To forum jest, jakby nie patrzył- dla nas graczy,to my je tworzymy i to jest właśnie miejsce na nasze uwagi,odnośnie gry czy też zasad panujących na forum.To że Wy ekipa ustalacie zasady i pilnujecie aby były przestrzegane,to jeszcze nie znaczy,że my nie mamy prawa wyrazić swojego zdania,na ten czy inny temat.Jeśli gracz zachowa się niestosowanie,złamie zasady,itd....to naturalną rzeczą jest,że członkowie ekipy zwrócą mu uwagę,upomną czy też 'nagrodzą" punktami karnymi,a co z Wami naszymi "opiekunami"? w sytuacji kiedy moderator zrobi coś nie tak,to już na forum nie wolno tego wyjaśnić,tylko pomoc techniczna,a jak odpowiada w takich sytuacjach PT wie każdy,kto przynajmniej raz prowadził korespondencje w takiej sprawie:eek:
    A właśnie dlaczego nasze forum nie posiada działu skarg,choć jest o nim mowa nawet w regulaminie,czyżbyście tyle mieli "za uszami",że obawiacie się,że nie nadążycie wyjaśniać skarg na forum?A w PT szybciutko i cichutko załatwicie sprawę stwierdzając,że moderator "ma zawsze rację' -tak jak kapitan na statkuxD
    A może nie chce Wam się dyskutować z graczami i wyjaśniać niestosownych poczynań ekipy publicznie?Właściwie na to pytanie,już odpowiedziałaś powyżej cyt..'zniechęcało to moderatorów do udzielania się w wątku" A dlaczegóż to zniechęcało?Przecież jednym z wymagań stawianych moderatorom jest :
    • jesteś odpowiedzialny, samodzielny, zdolny przyjmować i wyrażać krytykę
    Powiem Ci tak : "Prawdziwa cnota krytyk się nie boi " cyt.Ignacy Krasicki :)

    Nie rozumiem jeszcze dlaczego z góry zakładasz,że w temacie "Pytania do moderatorów" będziemy analizować i rozkładać na czynniki pierwsze Wasze odpowiedzi?Może warto dać nam szansę i otworzyć taki temat?Przemyśl to proszę :)

    Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)
     
    herbaciarkaAnia i yvonnege_ lubią to.
  16. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    Ależ cieszył się. Był to kolejny Klub Użytkownika, w którym rozmawiano o wszystkim i tylko ten jeden nie został tu przeniesiony
    ;)

    Z tego, co pamiętam poczynania Ekipy nie były analizowane publicznie. Co najwyżej pojawiała się informacja, że moderatorowi zwrócono uwagę. Nikomu chyba nie zależy na upokarzaniu moderatorów.

    Mi również, ale widzisz chyba, że są tacy, którzy czują taką potrzebę ;)
     
  17. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Ja to widzę, że bardziej by się przydał wątek pt. 1 vs. 1. Wojna na gołe klaty :sleepy:
     
  18. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    a nie nie... nie byłoby to 1 na 1, tylko chmara userów na jednego mederatora xD a w pozostałym czasie słodkie pitu-pitu ;)
     
  19. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    Przypomnę, że zadaje się tu pytania, a nie prowadzi dyskusje, a takowa tu powstała. Autor otrzymał odpowiedz.
    Zamykam :)
     
    WojchillA lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.