czekan a baby boom

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika marysiad8, 8 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. marysiad8

    marysiad8 Książę forum

    Ma pytanie
    Z każdej hodowli można utrzymać czekan. To wiem. Ale...
    Czy podczas Baby Boom jest możliwość ze czekanów otrzyma się więcej niż tylko jeden z każdej hodowli??
     
  2. abg47470

    abg47470 Forumowy żółtodziób

    Mam takie pytanie.................Jak zlikwidować tę"zimę" która mi przeszkadza.Szukałam w ustawieniach i nie mogę znaleść.Proszę o podpowiedż.
     
  3. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    marysiad8 z każdej hodowli otrzymujemy karabinek. Czekan otrzymujemy z itemu, który jest do zdobycia.
    [​IMG]
    abg47470 motyw wyłączamy w ustawieniach konta → ikona klapsa filmowego z kluczem
    ust..PNG

    potem wybierz opcję "bez motywu" → zapisz → odśwież grę

    motyw.PNG

    Następnym razem załóż własny temat z pytaniem.

    Czy mogę jeszcze jakoś pomóc?
     
  4. marysiad8

    marysiad8 Książę forum

    Przepraszam ale chodziło mi o karabinek.
    Pomyliłąm się
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    marysiad8 tak jak jest napisane w tabeli, którą wyżej podał BA_Ghost, karabinek otrzymamy z każdej hodowli w oazie miłości.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  6. marysiad8

    marysiad8 Książę forum

    Czyli 1 z kazdej hodowli?? czy Tak?
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tak, 1 karabinek z 1 hodowli.

    Czy mogę jeszcze w czymś Ci pomóc?
     
  8. marysiad8

    marysiad8 Książę forum

    Dziękuję. Można zamknąć
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę i skoro można to zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.