Czas wzrostu "Gumki do włosów"

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika pepe2013, 22 lipca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. pepe2013

    pepe2013 Książę forum

    Witam
    Mam pytanie:
    Dlaczego na Głównej Farmie czas wzrostu "Gumki do włosów" wynosi ponad 4h, a na Dzikiej Łące 3h i 40 minut?
    Różnica to aż 45 minut.

    Dodatkowo informuję, że tu i tu zastosowałem te same dodatki: woda, nawóz i super nawóz (na super polach).

    Posty połączyłam. Na forum nie można dodawać własnych postów bezpośrednio pod sobą. Jeśli chcesz coś dopisać, korzystaj proszę z opcji edytuj.
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 22 lipca 2021
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie ma żadnej różnicy między wzrostem rośliny eventowej na Głównej Łące i na Dzikiej Łące. Jeśli u Ciebie taka różnica wystąpiła to znaczy, że w międzyczasie najprawdopodobniej wygasł lub włączył się jakiś bonus zwiększający efektywność super nawozu. Z poziomu forum nie ma możliwości sprawdzenie Twojego konta. Jeśli chcesz to wyjaśnić, skontaktuj się proszę z Pomocą techniczną.

    Czy masz jeszcze pytania?

    hlnrys, dziękuję za pomoc.
     
  4. pepe2013

    pepe2013 Książę forum

    ok, dzięki za info.
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Również dziękuję i skoro nie masz już pytań zamykam temat.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.