Opinie Czas wypoczynku

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 27 lipca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Odpowiedz na wezwanie letnich wakacji w zupełnie nowej planszówkowej akcji specjalnej. Każdy znajdzie coś dla siebie: wyspa, góry czy wycieczka pod namiot.

    [​IMG]

    [​IMG]
    Środa, 28.07.2021, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 03.08.2021, godz. 22:00


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    pnącze kpina. w sumie to dobrze bo się nie namęczę, polecę tylko po punkty sezonowe i może piccolo.
     
  3. eurb

    eurb Zaawansowany

    co im ostatnio odbiło z tymi pnączami, niedługo raz na miesiąc po 50 pd będą dawać. To ma być motywacja do gry?
     
  4. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    gracze mają dość siania mało motywacji
     
    Ostatnie edytowanie: 29 lipca 2021
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Pnącze, jak pnącze... 1 imprezówka co tydzień szału pewnie nie robi, ale zawsze coś... Zresztą pnącze zrobi się "przy okazji" bo chcę wykupić możliwie dużo skrzyń ognistej ścieżki. Całkiem przyzwoicie Piccolo z nich wypadało, mam nadzieję, że nie zostało to przykręcone... No i lubię tę mechanikę, a że roślina dość długo rośnie, to i sianie nie będzie uciążliwe:)
     
  6. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam ;)

    a jak zwykle bede siała tylko na głównej to zbyt dużo nie zrobie ale zawsze cosik podłubie :),na jakie nagrody starczy ..zobaczymy 8)
     
  7. 22vader

    22vader Zaawansowany

    tylko zrobię pierwsze picollo i kończę
    a jeżeli chodzi o pnącze - mam takie które daje co 20 godzin lepsze itemy więc śmiech xD
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Po moim 10-dniowym zwiedzaniu słonecznej Czarnogóry i powrocie do pochmurnej ostatnimi czasy Polski poważnie zastanawiam się, czy robić event, ponieważ przez pogodę jestem wiecznie zmęczony.
     
  9. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Komentarz na temat pnącza pozostawiam w głębi duszy, ale przypominam sobie jak robiłam takie co dają do tej pory po 3 do 5 tyś PD i nic więcej, więc zrobię to pnącze przy okazji. Imprezówka wpadnie raz na tydzień tez dobrze.
    PNS,piccolo i ognista ścieżka a przeciez to spowoduje ,że dojde szybciej do nakładki w sezonie i co za tym idzie zaoszczędze towar dla darmozjadów:)
     
  10. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Witam. Skrzynie ognistej ścieżki to wielka niewiadoma. Ja osobiście w poprzednim evencie z ich udziałem nie dostałam żadnej. Coś tam poskubię,ale bez spiny. Pozdrawiam. Uważajcie na siebie Farmerzy.
     
  11. yogi16296

    yogi16296 Wyjątkowy talent

    siemka. tak jak już pisano szału nie ma z pnączem no ale rolnik ma przeważnie pod górkę więc nic nowego. porobię dla skrzynek a jak się nie uda to też bez żalu. pozdrawiam i życzę odpoczynku
     
  12. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Może dajcie pnącze aktywujące się raz na rok albo na dwa .....
     
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jak sama nazwa mówi - czas wypoczynku.
    Ale ze względu na PNS - taki połowiczny.

    Naliczyłem 3.300 PNS
    2.810 na planszach i 490 w sklepiku za zagadki - 50 PK
    Licząc 4 PK za zagadkę, to 13 gier.
    Wysiać muszę na 12 gier, bo jedna darmowa będzie na start.

    [​IMG]

    12 x 323 = 3.840 - dzika karta (badyl)
    12 x 23 = 276 - plecak sportowy (wylotka)

    Nie ma co rozpisywać.
    Trzy zbiory (1.200) + 240 z rozsiewu.
    Wylotki pewnie wpadną na start.

    Doba i hamaczek.:D
    *****************

    Jak ktoś chce robić całość, to musi zebrać 1840 GT - 46 gier (-1)

    45 x 323 = 14.400 - dzika karta (badyl)
    45 x 23 = 1.035 - plecak sportowy (wylotka)

    Bady rośnie średnio długo, do zebrania x3 na dobę.

    [​IMG]

    Z wodą i nawozem - 5:24 (da się nawet x4 na dobę).
    Potrzeba 12 zbiorów z dwóch łąk - 12 x 1.200 = 14.400 + rozsiew.
    Licząc nawet tylko x3 zbiory na dobę, to 4 dni i po sprawie.
    1.035 wylotek też nie powinno być problemem, nawet bez przygotowania na start.
    Także można śmiało iść na pieszo.
     
  14. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Co fachowiec to fachowiec. Prosto jasno i dosadnie. Reszta należy do grających. U mnie będzie przygotowany na start krokus, bo ten piekielnik nie chce dać ostatniego ulepszenia ( 20 % skrócenia czasu wzrostu). A resztę to zobaczę jak będzie.
     
  15. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Pięknie rozpisane :inlove:
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No i teraz mam zagwłozdkę czy robić, czy nie. Nawet nie wiem, co mam posiane na farmiexD

    EDIT: Okej, krokusa. Chyba dość długo rósł.
     
    Ostatnie edytowanie: 27 lipca 2021
  17. puniak3

    puniak3 Moguł forum

    oczywiście robię bo bardzo lubię tą mechanikę eventową może pnącze nie powala szczególnie czasowo ale zawsze można coś dla siebie znaleźć więc krokusik posiany i jutro do roboty
     
  18. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    jak widzę skrzynki piccolo miecio zaczyna przebierać nogami więc robie :)
     
  19. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Z 2-ch pol Hortensji 340 wylotek
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Z 2-ch pól krokusa 233 plecaki
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.