Czas na zmiany

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika zibi1958, 2 czerwca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zibi1958

    zibi1958 Czeladnik forum

    Nie wiem czy ktokolwiek bierze pod uwagę sugestie graczy.Chodzi głównie o koło fortuny.Po pierwsze odsyłam do Słownika Języka Polskiego co znaczy określenie FORTUNA bo wylosowanie na imprezowym kole perfum bądż gwiazdek zakrawa na kpinę od wielu wielu lat te same drzewa te same zagrody brak unkalnych nagród.Proszę przemyśleć temat zmiany uszczęśliwią wielu graczy.Pozdrawiam.
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Cytując WSJP: Fortuna kołem się toczy
    • Definicja: zarówno szczęście, jak i niepowodzenia są w życiu niestałe i jedne następują po drugich
    Jest jednak taki dział, w którym możesz przedstawić swoją propozycję zmian zgodnie z zasadami działu i ankietą. Przed otworzeniem wątku z propozycją polecam spis treści w tym dziale bo może jest już taki pomysł: Zbiór aktualizacji i pomysłów.

    Tutaj temat zamykam i przenoszę do Archiwum. Pozdrawiam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.