czarno biała gra

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika sabiba15, 1 kwietnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. sabiba15

    sabiba15 Hrabia forum

    robicie sobie żarty czy karta graficzna mi padła? xd
     
  2. elzbieta1

    elzbieta1 Chodząca legenda forum

    żarty.
     
  3. tusia2000

    tusia2000 Czeladnik forum

    Mi też. Chyba, że to taki żarcik na 1 kwietnia
     
  4. pawi5

    pawi5 Mieszkaniec forum

    cały dzień mają zamiar tak żartować?? to może trzeba olać te grę
     
    jakacper78 lubi to.
  5. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    żarty prima aprilisowe :p
    klikaj w pojawiający się samolot lub fotografa, wtedy kolor wraca na krótko ;)
    co ileś kliknięć dostaniesz drobne prezenty np. floren, SN, PD skrzynki, itp.
     
    sabiba15 lubi to.
  6. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum


    po 86 kliknięciach na samolot, to okropne migające coś znika....
     
  7. pepe2013

    pepe2013 Baron forum

    Ostatnia nagroda jest po 85 kliknięciu, nie wiem po co jest ten 86 raz - pewnie kolejny żarcik hahaha. Ja się zalogowałem dzisiaj zaraz po północy - trochę zajmuje to klikanie ok. 40 minut - ale nagrody za takie klikanie nie są złe - Polacy to naród, który od razu chciałby za darmo mercedesa albo porsche, jak czytam opisy marudzenia, że nagrody są do kitu etc. to proponuję stanąć w kolejce w dowolnym sklepie i poprosić o gratis - nic nie dostaniecie, bo nawet promocje to pseudo promocje.
     
  8. -orim-

    -orim- Zaawansowany

    popieram ! cos innego a i prezenty OK ,jezeli dobrze pamietam to w zeszlym roku padal deszcz tak jak kiedys tyle ze zbiory nie gnily a wrocily wspomnienia
     
  9. elka2712

    elka2712 Forumowy żółtodziób

    a gdzie pojawia się samolot i fotograf?
     
  10. elzbieta1

    elzbieta1 Chodząca legenda forum

    Elka wyskakują w róznych miejscach
     
  11. wiesKingi

    wiesKingi Czeladnik forum

    ot w órz jedną z łąk zaczekaj jak łąka zrobi się szara ,wtedy pojawi się samolocik zbierz go zaczekaj ok 14 sek wtedy pojawi się następny i tak moza szybko pozbierać wszystkie
     
  12. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Graczom dziękuję za pomoc i temat uważam za wyjaśniony więc kłódka.
    elzbieta1, Twój post prowokujący do kłótni usunąłęm.
    jojo212, Twój wulgarny wpis usunąłem.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.