Opinie Cyrkowe bogactwo tiki!

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 31 października 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Mial byc cyrk- to jest, nawet z nagrodami. Z reszta to nie pierwszy raz jak cos dodaja/ zmieniaja na chwile przed eventem. Zdarzalo sie nawet w czasie ich trwania. No juz nie robia po prostu na mnie wrazenia te posuniecia. xD
    A cyrku ani jednego ani drugiego dalej nie ruszam.
     
  2. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Klamka zapadła nie robię tych cyrków. Polatam z koszem za królową, a potem mam labę.
    Dawno nie odpuszczałam sobie eventu to teraz jest okazja. Czuję się zaspokojona ostatnimi skrzynkami, a patrząc na kalendarz nie będę się nudzić. Przynajmniej zaoszczędzę moje kuponiki na kombajn :)
    Niemniej jednakowoż dobrej zabawy i szybkiego ukończenia życzę robiącym ;)
     
  3. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    BP przeszło samo siebie nakładając czas eventów. Ja królową będę robić dopóki jest. Właśnie pomogła mi złapać kozice, za którymi biegałam :pxD i trochę innych przydatnych przedmiotów a ze skrzynek z pnącza mam coraz większe mizeroty.:sleepy:
     
  4. Grevido

    Grevido Stały bywalec

    Chyba zauważyli, że oba eventy cyrkowe mają po 2-3 strony wpisów na forum z czego większość jest o tym, że ludzie nie zamierzają tego robić, więc zainteresowanie jest wyjątkowo mizerne xD
     
  5. wakapo

    wakapo Czeladnik forum

    Ja czegoś nie rozumiem, mamy dwa eventy do siania na tych samych polach, coś jest chyba nie tak?
     
  6. aisunel

    aisunel Generał forum

    Robie,bo jest prosty,krotki i oczywiscie po buni i z pomocnikamio_O
     
  7. margaretazet

    margaretazet Stały bywalec

    Na Wyspie są dwa ewenty, ale przez krótki czas. Można wybrać np. Królową i po skończeniu robić Cyrk. Można zrezygnować z Królowej lub robić równocześnie - jak kto woli. To nie są skomplikowane ewenty. Powodzenia.
     
  8. Andrzej_Kubata21

    Andrzej_Kubata21 Hrabia forum

    Eventówki na Królową odłożono przeszło 25tyś. dzięki wczorajszej życzliwości koła 4x100% oraz kilka +1 na 6 godz. więc można w pełni zająć się Cyrkiem.
     
  9. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Odpuszczam cyrk na wyspie. Wolę Królową.
     
  10. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Witam. Moje zainteresowanie eventem jest tak ogromne,że dopiero po przeczytaniu forum dowiedziałam się,że coś zmieniono w nagrodach. Nic nie jest w stanie podnieść mnie z leżaka,leżę i pachnę moimi ulubionymi perfumami;)xDMoi kochani sąsiedzi,jeżeli czas Wam pozwoli i tu zajrzycie,to możecie z czystym sumieniem nie wysyłać mi prezentów. Robiącym życzę dużo miłej zabawy w cyrku....Pozdrawiam:)
     
  11. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    I słusznie ;);)8)
     
  12. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    ankieta,,chodzisz do cyrku?
    -raz w roku
    -od czasu do czasu
    -inne
    ja chodzę.... od poniedziałku do piątku,,
    robię cyrk, w realu ,na farmie,,, na wyspie,
    ,,,jakaś inna jestem bo lubię...
     
    Ostatnie edytowanie: 1 listopada 2018
  13. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Robię cyrk wyspowy - po królowej. :music:Na razie mam badyla na wszystkie łąki. Ale i tak leży bo chcę jeszcze choć z 10 rundek z koszykiem zrobić... a może 20 kto wie...8) Drugiego cyrku nie tykam bo mam inne cele na farmie:music:
     
  14. matthero

    matthero Weteran forum

    A ja robię wszystkie eventy, gdzie są fabryki do zdobycia. Pominąłem 2 eventy, w których było dużo ulepszeń fabryk, tak teraz nie pomijam żadnego...
     
  15. Andrzej_Kubata21

    Andrzej_Kubata21 Hrabia forum

    Jeszcze 3 namioty i połowa eventu będzie za mną
     
  16. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Jak mi jest dobrze, nie przejmuję sie badylami ani dropami.
    Jedna gałązka na pnączu czy dwie mniej- i cóż z tego.
    Byczę się do 8.11 a potem się okaże co dalej.
    Powodzenia i wytrwałości orzącym na roli.
     
  17. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Witam,ależ ten wątek jest dynamiczny. Od razu widać,że event cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Tak jak pisałam nie robię bo mi się zwyczajnie nie chce. Robiącym życzę powodzenia
     
  18. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Wczoraj Królowa pojechała - zielsko do sadzenia zostało. Muszę się pilnować żeby siać odpowiednie. Nudno.....co 4 godziny zebrać i zasiać. Ani to kopania dołków za skarbem, ani latania z koszyczkiem, ani układania korytarzyków. Nawet do trumny nie ma zaglądania. ;)
    Wypadajek mam na 10 cyrków każdych. Taśmociąg stoi póki ktoś ze znajomych nie da znać o kryzysie.
     
  19. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    W dalszym ciągu robię tylko na wyspie. Choć na farmie wypadajek sporo, no ale rośliny prawie nie ma:p Działa +1 ale podganiam misje + pusta stodoła miejscami. :music:Poza tym bez tych 12 000 PD jakoś przeżyję. Prawie 38 000 na wyspie na dobę już lepiej brzmi ;) No i skrzynki :music:
     
  20. ewanta

    ewanta Komandor forum

    skrzynki są też z pnącza farmowego
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.