Opinie Cukierek albo psikus!

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 18 października 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    Pnącze jest , cała reszta to już tylko będzie jak wiśnia na torcie :po ile się uda ;)
     
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    ćmie jagody non stop
    dawały
    od ok 40 do 55ze zbioru

    porównując do bakłażana bardzo dobrze

    [​IMG] na wymianie eventówki nie zarobię ;)

    mam i ja cukierka [​IMG]
     
  3. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Dzisiaj ze skrzyneczki pełni wyskoczyła "Jaskinia Wendiego"xD
     
  4. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    A z mojej skrzyneczki niestety tylko gargulce, takaż losowość, z wcześniejszych też miałam gargulce, upiorne świetliki i warsztat czarnego światła.
     
  5. kasia6100

    kasia6100 Mistrz forum

    ostatni siew i event będzie skończony :)
     
  6. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    mialem nie robic tego eventu , ale tak jakos samo sie skonczylo............;):p wpadlo mi 1x 200 % i 1 x 100 % z kola i jakos to poszlooooooo.......;):p pnacze dynda i jest ok. ;):p
     
  7. Niuleek

    Niuleek Młodszy ekspert

    Ukończyłam event i pnącze już wisi oraz oświadczam uroczyście, że w końcu osiągnęłam lvl 201 i widzę misję z której dostanę moje pierwsze, piękne wielkie drzewo :inlove:
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Pnącze na pewno zdobędę, 10 zadanie nie wiem czy skończę.
     
  9. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    na piechotkę ewent skończyłam :)
     
  10. hapsak89

    hapsak89 Koneser forum

    Łiii udało się i mi :D:music::inlove: Event ukończony w całości :D
     
  11. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Event trwa jeszcze 38 godzin więc kto chce ten na luzie go skończy w całościxD czego wszystkim życzę !
     
  12. MiszkaM

    MiszkaM Koneser forum

    O poranku skończone. Ze skrzynki koci elf. Miłego dnia.
     
  13. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    event ukończyłam wczoraj rano ,a dzisiaj takie kwiatki 4 x zakręciłam kołem imprezówki xD

    [​IMG]

    trochę materiałów podrobię ale taki zestaw przydał by się w evencie :music::p
     
  14. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    To jest tak zwana losowość;)xD
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zabrakło mi 6 wylotek do całego eventu a badyl sieję dalej, więc posiałem mroczny kwiat, bo od upiornego bakłażana to mi się już :wuerg: chcexD:cry:xD Ale niestety nie mam pewności czy jeszcze mi działał CMJ jak zbierałem grymuar:cry:
     
  16. bogusiania

    bogusiania Analityk forum

    Event skończony wczoraj po południu, ciężko skończyć szybko sianie eventówki, gdy brak wsparcia z koła i dyniowego. Ze skrzyni nocy pełni księżyca V z 10 zadania również dom kociego elfa, 4 do kolekcji. Odnośnie zadań pełni z misji w spółdzielni, bo chyba nie ma oddzielnego wątku, to już 9 demonicznych dębów i 4 leża ćmiaków pracują pełną parą. Do oporu sieję teraz manioczek do kolejnych drzew, bo resztę produktów już mam. Do skończenia 2 nowych misji pełni w spółdzielni potrzeba jeszcze kosmicznych ilości dębu - aż 5000 sztuk. Oprócz tego 2300 kruczej paproci, 350 ćmich jagód i 185 ćmiaków. Uffff, jest co robić :)
     
  17. anulo1

    anulo1 Czeladnik forum

    Sposób na wypadajki
     
    krasnoludek10 lubi to.
  18. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ze strefy pełni ; zdeponowane puchary na drzewie mądrości i regularne sianie długo rosnącej rośliny
    w slocie upiorny bukiet
    do tego aktywne pnącza skracające dojrzewanie ale to opcjonalnie
     
  19. ShaGGy778

    ShaGGy778 Analityk forum

    Event ukończyłem wczoraj wieczorem, ze skrzynki zagroda dla kociego elfa. ;) Udało mi się, bądź co bądź nieświadomie, ale tak wycyrklować, że po ukręceniu w młynie ostatniej potrzebnej torebki na cukierki, pozostało całe 2 szt. eventowej rośliny. xD Bardzo ekologicznie, nic się nie zmarnuje. xD
     
  20. anulo1

    anulo1 Czeladnik forum

    nie mam takich pnacz
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.