Opinie Cukierek albo psikus!

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 18 października 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. CaprisCornis

    CaprisCornis Zaawansowany

    skąd się bierze ten grymuar, ja go nie mam
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Do rozsiania tylko na dzikiej łące.
     
  3. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Cukierek chyba mi się należy - koniec eventu.:)
    Na wypadajki siałam w dzień ćmie jagody, a na noc bakłażana. Tak było korzystniej. No i oczywiście cudowni sąsiedzi, którzy codziennie 20 prezentów przysyłali.:)

    [​IMG]
     
  4. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Roślina w komplecie :)
    Teraz tylko wypadajki - brakuje 241 :(
    Kiedyś wypadną, jeszcze sporo czasu zostało 8)
     
    Ostatnie edytowanie: 21 października 2023
  5. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Jestem już na etapie osiągnięcia pnącza. Brakuje mi teraz grymura do wyprodukowania czaszkowej torby. Zaczęło mi się ślimaczyć, brakuje dopalaczy, na szczęście mam jeszcze CJM. Koło mnie delikatnie mówiąc lekceważy, na 180 kręceń sam szajs. Teraz to już się męczę:cry::cry:
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Kolejna stacja - 2 czaszkowe torby:p Ale to dopiero jutro, maksymalnie pojutrze;)
     
  7. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    też tak mam,powodzenia krasnalku:inlove:
     
  8. incasent

    incasent Ambasador forum

    Ja dopiero zaczynam...
    Dzięki Sąsiadom zebrałem troszkę wylotek, ale i tak muszę podgonić, bo na piechotę nie zdążę.
    --------
    Gratuluję wszystkim, którzy ukończyli i powodzonka wszystkim, którzy walczą :)
     
  9. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    ja jak zwykle spóźniona z prezencikiem. A po drugie Ty jeszcze nie skończyłeś????
     
  10. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Do eliksiru brakło 57szt wypadajek więc rano będzie koniec ewentu.Powodzenia wszystkim życzę.
     
  11. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    mi zostały 3 zadania ukręcić 3 dynie 2 czaszki i 1 torba eliksirów :music:;)xD
     
  12. bogusiania

    bogusiania Analityk forum

    Pnącze i 3 itemy zdobyte, do zrobienia jeszcze tylko zadanie 8 i 10 - papierowych worków 66 i 3900 rośliny brak do ukończenia eventu. Wylotki będą gotowe dzisiaj, grymuar - do siania i zbiorów 6 razy, czyli ew. do poniedziałku. Powodzenia jeszcze walczącym i gratulacje dla tych, którzy już skończyli :)
     
  13. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    [​IMG] Teraz idę po cukierki.Pochodzę po mieście bo tak ładnie wystrojone.U mnie wylotki tylko z bakłażana ,nie wiem skąd różnica w ilości raz było 74 innym razem 89.Ale skończyłam.:)
    Po bakłażanie posiałam ćmią jagodę i wypadło z niej 59 torebek z bakłażana tak jak napisałam wyżej.Ta losowość jest perfidna ,gdy skończysz event wypadalce lecą ze wszystkiego w dużych ilościach.>:(:mad:
     
    Ostatnie edytowanie: 22 października 2023
  14. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    skończyłam wczoraj życzę powodzenia walczącym
     
  15. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    ukończona całość xD przydało by się jakieś dodatkowe miejsce na itemy bo w pasku trzeba robić;) kolejne dziurki aby się dopiąćxD
     
    Ostatnie edytowanie: 22 października 2023
  16. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    pnącze w całości a reszta musi dojrzeć czyli 2 czaszki i itemy.

    PS prezencik poleciał do sąsiada.
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No to skończyłam i ja.:)

    [​IMG]
     
  18. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    brawo Panoramko:)
     
  19. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Ewent skończony można odpoczywać.Powodzenia walczącym.
     
  20. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    Jeszcze 1200 zielska i 158 wylotek. Zielsko będzie niedługo, zaraz zbieram bakłażana który u mnie daje ok 60-65 worków, koło wieczora drugi zbiór i rano koniec. U mnie leje jak z cebra więc kocyk i dobry film albo książka:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.