Opinie Cukierek albo psikus!

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 18 października 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum


    Ano z wylotkami będzie ciut trudniej
    W horrorach blaskodynia dawała +- 30 wylotek z całego pola, zatem również 6/h.

    Potrzebne wylotki
    Horror 994 szt ale z 2 pól
    Psikus 655 szt tylko z 1 pola

    Horrory zakończyłem z 534szt na plusie, więc i tym razem da się zmieścić.

    Średnią macie podaną, możecie sobie bez problemu wyliczyć ile tego wypadnie jeżeli optymalnie wykorzystacie czas do końca ewentu.

    edit U mnie rosiczka księżycowa (6 godz) dala 34 wylotki.


    ***********************************************************

    Przyklad: Manioczek 6h +Upiorny bukiet + woda = 3.50 (4h)

    Na dobę (24h) można wyciągnąć ponad 36h bazowego wzrostu co powinno dać okolice 216 wylotek. 36*6=216

    3 kompletne doby (72h) są potrzebne na zdobycie wymaganych wylotek.

    Za losowość nie biorę odpowiedzialności -.-

    ***********************************************************
     
    Ostatnie edytowanie: 19 października 2023
  2. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    u mnie az 10 :p i to od znajomych myslałam ze wylotki na dzikiej :oops: za 1h zbieram na pełni ale te nowe roślinki ciekawe ile wyleci :wuerg:
     
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    No to lecimy
    bakłażan dał 69 szt wylotek

    na wylotki posiane ćmie jagody
    na paszę potrzebne :p
     
  4. freska_kreska

    freska_kreska Nadzorca forum

    no racja xD dzięki ;D
    Rozstrzał z losowości wynika niestety, ale damy radę!
     
  5. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    A ja jak zwykle w plecy ostatnio , co zrobię to moje muszę iść do szpitala. Po poprzednim kinie nie mam dużych zasobow sp . Powodzenia wszystkim.
     
  6. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    u mnie wyleciało 65.
     
  7. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    u mnie 51-.-
     
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Mam 66 toreb, w tym 20 od sąsiadów.:p;)
    Nie martwię się, wylecą.
     
  9. grania.

    grania. Stary wyjadacz

    u mnie z bakłażana 88 ale przy odpalonych trzech pnączach wylotkowych. Dalej jadę na nowych roślinkach z upiornym bukietem i też ze wspomaganiem pnączowym
     
  10. Angel

    Angel Komisarz forum

    U mnie 62 wypadajki z bakłażana, na polu stało około 20 drzewek, więc może z nich nic nie wypadło. Teraz drzewka przeniosłam i mam same pola, może będzie lepiej. Krzak - wytrzeszcz teraz dał 20 toreb. Powoli chyba się uzbierają...powoli.:)
     
  11. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    Pierwszy + zaliczony. Czekam na roślinkę. Sieję na dużych polach z zielonymi kropelkami i Zosią.
     
  12. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Event zaczęłam dopiero teraz .Z bakłażana wypadło 84 wypadajki + 7 od sąsiadów.Sieję nowe rośliny na pełni. Sądzę,że uzbieram papierowe worki.
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie był tylko 1 kaktus gromniczny, bo reszta wybranych drzew w Grzybowym;)

    Idę zbierać badyl.
     
  14. grania.

    grania. Stary wyjadacz

    Z ćmiej jagody wypadło 40 szt. Z upiornym bukietem rośnie 4:30. czylim3 x ćmia jagoda +120 + 60 bakłażan na noc =180. lub 3x bakłażan (z upiornym, wodą kupą, da radę). Tak czy siak koło 180 dziennie, 3,5 dnia gotowe. Problem jak ktoś nie ma w dzień dostępu do kompa i wchodzi 2x na dobę.
     
  15. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum


    Powtarzam (patrz), średnia wylotek z całego pola to 6szt na podstawową godz. wzrostu. U Ciebie wyszło z ćmiej jagody 5,7.
    Raz więcej raz mniej, ale wokół 6 się kręci.

    W chwili gdy to piszę, zegar pokazuje że pozostało 142 godz do końca ewentu.
    142*6= 852 wylotki, zbierając 2 razy dziennie bakłażana nie podlewanego i nie przyspieszanego.
    A dokładnie daje to 142/12 = 11.8333 zbiorów. 11 zbiorów x 12h bakłażan = 132h x 6 = 792

    Mając dostęp do kompa 2 x na dobę problemem będzie ewentówka nie wylotki.
     
    Ostatnie edytowanie: 19 października 2023
  16. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    Z opóźnieniem, ale event zaczęłam. Za kilkanaście minut zbiór drugiego rozsiewu, a wypadajek mało, bo zapomniałam coś dłuższego na event posadzić xD Magicznych mam sporo, bukietów też, to powinnam szybko nadrobić :)
     
  17. 53klasa

    53klasa Stary wyjadacz

    A ja nie robię. Zniechęciłam się ostatnio do eventów. Nic z nich nie mam. Z sadzonek samo dziadostwo. Z piccolo jeszcze gorzej, i to już chyba ze dwa lata nic porządnego nie wypadło poza opryskiwaczem i parasolkami, które mnie do szczęscia potrzebne nie są. O drzewach florenowych piszecie, a ja w nie nie wierzę:p. Nie widziałam, to nie wierzę.
     
  18. bogusiania

    bogusiania Analityk forum

    Też zaczęłam późno, po 18. Z bakłażana, ale wspartego 2 gałązkami pnącza (nie wiem, jakimi, bo nie chce mi się szukać na 300 gałęziach, a wyszukiwarki brak) i ławicą wypadły 103 papierowe worki. Dochodzą wypadajki z 8 magicznych drzew i od wspaniałych, niezawodnych sąsiadów i znajomych. Zadanie 6 zrobione, na tylko tyle i aż tyle wystarczyło zapasów SN i SNZ. Do pnącza i ostatniego itemu wystarczy zrobić zadanie 7 i 9, ale postaram się do końca, zależy od wypadajek. Dużo siania, bo oczywiście koło nie dało + do zbioru roślin, jedynie kupony na kombajn, co też potrzebne. Powodzenia i obfitości worków :)
     
    Ostatnie edytowanie: 20 października 2023
  19. kasia6100

    kasia6100 Mistrz forum

    wczoraj na 20 prób kręcenia kołem 7 razy trafiłam główną nagrodę, szkoda tylko, że żaden + do zbiorów... :-/ teraz pewno przez pół roku nie trafię głównej nagrody :)
     
  20. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    wczoraj koło sypneło 100% więc roślinki już prawie są xD ale wylotki to bardzo leniwe i wymagają cierpliwości ;) .Do końca jeszcze 131 godzin więc na spokojnie chyba dam radę, chociaż zbliża się weekend i nigdy nie wiadomo co się wydarzy;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.