Cudowne Pnącze Promocja - Zmiana

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Mateusz, 28 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Głosujcie

 1. Tak

  85,0%
 2. Nie

  15,0%
 1. Mateusz

  Mateusz Ambasador forum

  Proponuję małą zmianę w promocji aby były dostępne wszystkie edycje promocji jakie były dostępne do tych czas w mini evencie nie jedna promocja a wszystkie :)
   
 2. BA_Musa

  BA_Musa Guest

  Nie sądzę,żeby był to dobry pomysł, zauważ jeden szczegół, jest to za realną gotówkę. Jak jest to raz na jakiś czas to ktoś kto chce dany rząd może sobie pozwolić na kupno, a jakby wszystko razem było to automatycznie gracz by wydał więcej pieniążków realnych, bo np. mu więcej brakuje rzędów. Nie każdego na to stać.

  Dopracuj pomysł. Czas zostawiam do jutra do godziny 8:00
   
 3. Mateusz

  Mateusz Ambasador forum

  No tak ale jeżeli już ktoś dodał to dlaczego ma nie być powtarzane ja np jestem zainteresowany takim rozwiązaniem bo mi akurat brakuje jednego pnącza i przecież gra z tego się utrzymuje z pieniędzy graczy nie jest tak ?
   
 4. elzbietka58

  elzbietka58 Forumowy żółtodziób

  witam serdecznie
  ja popieram Mateusza. Każdy mógłby wybrać co chce nie musiałby kupować wszystkiego. Mam pojedyncze braki poszczególnych rzędów i mogłabym sobie uzupełnić a tak - kiszka. a przy okazji zakupiłam cały rzad za 59 fl. ale niestety nie odblokowało się co mam zrobić ?. Zakupu dokonałam już wczoraj.
   
 5. BA_Musa

  BA_Musa Guest

 6. BA_Chris

  BA_Chris Guest

  Pomysł dodaję do spisu. ;)
   
 7. FarmaNirvany

  FarmaNirvany Analityk forum

  no ja potrzebuje zegarów z pozytywkami, mam nadzieje, ze jesz.bedzie mozna je zdobyć!
   
 8. romaskrys

  romaskrys Moguł forum

  To przykład na to, że pomysł jest niezły. Zresztą niekoniecznie od razu w wyprzedaży muszą znajdować się wszystkie pnącza na raz. Niech ich będzie po kilka w danej edycji ale niech się co jakiś czas powtarzają.