co z tajemniczym ładunkiem?

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika siasia48, 11 czerwca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. siasia48

    siasia48 Naśladowca mistrzów

    Gdzie mam znaleźć tajemniczy ładunek? Wymieniłam 26 żółtych strzygalni owiec za 13 fl. w inwentarzu mam 5 tajemniczych ładunków i to jednego rodzaju a wymieniałam 2 naprzemiennie. Dalej wymieniam otrzymuję info , że TŁ znajduje się w moim inwentarzu, ale tam nadal jest tylko 5 szt. San Gigantica gigantycznie kombinuje? Halo! Czy tylko ja mam ten problem? Przelogowanie nic nie zmieniło. Póki co mam w plecy 10 fl. Strzygalni miałam 169 pozostało i tak dużo bo 139 więc z tego powodu nie płaczę. Ale wyjeżdżam i mam mało czasu dlatego gram za florki. A tu kicha!
    Minęły prawie 3 godz. i nadal nikt nic nie umie mi powiedzieć? Gdzie się podziały TŁ? Obecnie mam w inwentarzu farmy 6 TŁ a w inwentarzu Bahamy 0. Wysłałam 15 pociągów. Nijak mi się rachunek nie zgadza.
     
    Ostatnie edytowanie: 11 czerwca 2021
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    siasia48 skoro masz ładunki na farmę to takie też zapewne zostały wybrane. Z pozycji forum jednak nikt nie ma możliwości żeby to sprawdzić i Ci tutaj odpowiedzieć. Taka możliwość istnieje w PT, napisz proszę zapytanie zgodnie ze wskazówkami z poradnika: Pomoc Techniczna.

    Czy tutaj chcesz jeszcze o coś zapytać?
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pytań nie ma, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.