CM/MOD_Nikita

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika MOD_Nikita, 23 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Nikita

    MOD_Nikita Guest

    Jakoś mnie to nie dziwi. :D

    Grateczki. :D
     
    chrumcia91 lubi to.
  2. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    ja nie szaleje tak jak kiedyś, a były i takie edycje co nie kupowałam żadnej sztuki albo jedną sztukę, dokupiłam jeszcze 3, no zobaczymy :)
     
  3. MOD_Nikita

    MOD_Nikita Guest

    Ja przestałam szaleć od kiedy mnóstwo żółtych dostałam. Kupiłam wtedy 25 zagród, a dostałam 20 żółtych... >:(-.-
     
  4. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    o_O o_O o_O o_O o_O o_O o_O co ty mówisz?? o_Oo_O o_O o_O o_O o_O

    no a z wczorajszych dostałam dwie pomarańczowe zagrody dla strusi i pomarańczowy chlew :oops: lepsze niż żółte ale przy 92 poziomie to trochę marnie :oops: kupiłam jeszcze jednego rano, no zobaczymy co się wybuduje.
     
  5. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    to ja tez sie 'pochwale' :D 19 zagrod zoltych, kilka wilkow, zab, kretow i innych TSow :D a i rozowa obora :)
    jak pojawi sie ekspres trzeba sie pozbyc tych zoltek ;)
     
  6. Krzychu2907

    Krzychu2907 Baron forum

    Puk, puk, jest tu ktoś?:)
     
  7. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    19 żółtych? o_O przy takim poziomie? o_O a miało być adekwatne do poziomu :oops:to w ogóle jest chore, że przy takim poziomie gracze trafiają takie zagrody :oops: ale dobrze, że chociaż wilki trafiłaś :)
     
  8. MOD_Nikita

    MOD_Nikita Guest

    Mówię to co otrzymałam kilka mini eventów wcześniej dlatego nie szaleje i kupuje mało, albo nie kupuje ani jednego Tsa. :D xD
    No ja też mam 92 poziom, więc dostałabym pewnie nie lepsze rzeczy. :D


    Witaj. :)
    Gratki różowej obory i wilków. :)


    Hejka. :D
    No jest ktoś. :p
     
  9. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    przywyklam do tego ze z TS dostawalam same zoltki wiec przez ponad pol roku zrobilam sobie przerwe- braklo duzo nowosci a teraz stopniowo wszystkie zdobylam ;)
    no coz.. do ekspresu tez trzeba miec co wrzucac tylko szkoda tych florenkow ;)
     
  10. MOD_Nikita

    MOD_Nikita Guest

    Hej. :)
    Chciałabym się z Wami pożegnać i podziękować za miło spędzony czas, jak i za te wszystkie miłe pogawędki. :)
    Niestety studia i przygotowywanie się do obrony licencjackiej pochłaniają naprawdę dużo czasu i nie mogę już sprawować należycie powierzonych mi funkcji.
    Ściągam mój mundurek mając nadzieję, że jeszcze się zobaczymy na forum i czacie. ;)
    Pozdrowienia i całuski dla wszystkich.
    ;)