Opinie Ciesz się słońcem

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 17 lipca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. mysza199710

    mysza199710 Koneser forum

    Witam masz pośrednio racje, ale pod warunkiem, jeśli jest to duża plansza z dużą możliwością kombinacji, wtedy 100 % racji. Pierwsze trzy klocki i wiadomix co można osiągnąć. Bo po co mam te klocki układać jak po za talarami, dają gwiazdki jak mam ich po korek lub pkt TPD jak już nie pamiętam kiedy osiągnąłem 800 poziom, nie wspomnę o sianogroszach, gdzie wysianie marchewki i jej sprzedaż daje lepszy efekt. Na planszach z małą możliwością kombinacji nie ma sensu kopać się z koniem. Co do SN i klocków z nimi robię je, bo sieje na super polach i w miarę się to jeszcze równoważy ( tzn mniejsze straty). Takie są moje obserwacje. Pozdrawiam serdecznie
     
  2. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Masz rację,ale ja event robiłam sobie dla zabawy.Nie przeliczałam na punkty,gwiazdki itd.Zupełny luzik.Po tych wszystkich zawirowaniach na farmie odpuściłam.Za darmo mogę się tak bawić.Kupuję tylko Premium bo zależy mi na komforcie i na czasie.Podobało mi się układanie wzorów z ręczników.Jak udaje mi się skończyć lub dojść do pnącza to jest ok.Pozdrawiam i życzę udanych eventów.
     
  3. kamder

    kamder Hrabia forum

    Ostatnie ręczniki ułożone :)
    [​IMG]
    Na planszach z SP można sporo wydobyć ;)
    [​IMG]
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zdaje się, że ręczniki przepadną w ilości około 20-30 sztuk, bo gra tak muli...
     
    jotka i bogusiania lubią to.
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.