Opinie Ciesz się słońcem

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 17 lipca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    gosia198729 skrzynia Piccolo jest też za 200 GT w eventowym sklepie, może z niej coś lepszego będzie ;)

    Ja skończyłam wczoraj bo małpki już chciały wrócić na swoje miejsce, średniej nie liczyłam, w sklepie kupiłam to co zamierzałam i czekam na następny, lubię tę mechanikę :)
    Raz się udało :music:

    96.PNG
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jest pnącze, tylko co na nie postawić?

    Małpi obrót trochę szkoda, chociaż mam zapas:
    [​IMG]

    Zapłetwista przyjaźń?
    [​IMG]

    Kto to był?
    [​IMG]

    Kryjówka rozbitka:
    [​IMG]

    Krabowy skarb?
    [​IMG]

    Są jeszcze ewentowe podwójne, ale nie wiem czy dać któryś.
    I który?


    Ot, dylemat. :(
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ja stawiam Wieczne poszukiwanie skarbów, przeważnie mam w pasku jakieś zużyte ;)
     
  4. sobiefarmer

    sobiefarmer Forumowy żółtodziób

    ile moge dostac prezentow za florki na dzien ?
     
    mysza199710, hiacynta oraz Aisha1969 lubią to.
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

     
    mysza199710, hiacynta oraz Aisha1969 lubią to.
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Bez ograniczeń.
     
    mysza199710, hiacynta oraz Aisha1969 lubią to.
  7. hapsak89

    hapsak89 Moguł forum

    Wszystkie pasują tematycznie do pnącza, ale wiesz co? Dzięki za przypomnienie o pnączu:p serio zapomniałam, że tu pnącze było i go nie odpaliłamxD ja, która mam świra na punkcie pnącz i zbieram każde jak leci i z pasją uzupełniam i gorliwie poszukuję itemów super staroci, bo mam też trochę niekompletnych pnącz sprzed wielu lat :p

    Aż niedowierzamxD tak się skupiłam na skompletowaniu GT i wydarciu z evetowego sklepiku skrzynki piccolo, że kompletnie mi pnącze umknęłoxD Swoją drogą z piccolo wypadły zadaniowiec i nieumarły;)

    Jeszcze raz dzięki za przypomnienie;)
     
  8. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    pnącze od 2-ch dni dynda a gierek na liczniku 435 tak nudów mi się zrobiło. Jednak BP jest b. złośliwe bo za dużo GT nie sypie, szkoda. Trzymam kciuki za kończących.
     
  9. bogusiania

    bogusiania Analityk forum

    439 ręcznikowych gierek rozegranych, 779 GT uzbieranych, średnia na 1 gierkę 1,77 GT. Ze sklepiku zgarnięta skrzynka Piccolo z bezcennymi kijkami - jeszcze nie rozpakowana - kupony na kombajn, a za resztę jeszcze nie wiem, co, bo na wszystkie dobra nie wystarczy. 2 żetony sezonowe przydadzą się do następnego eventu i może skrzynie z bonusami dadzą coś fajnego :) Na nowości z zagadkowych zagród nie liczę, bo mam i żuki goliaty, i kapibary :)
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ewent zrobiony wg planu.
    Na luzie, bez strat PD.
    Pikolaki dały święto świateł i kumpla.
    Ze sklepu wziąłem dodatkowo żetony i imprezowe.
    Jeszcze zrobię dwa zbiory, to coś w sklepiku dokupię.

    Dzisiaj miałem powtórkę z planszy startowej.
    Naprawdę nie wiem jakim cudem została tak zaprojektowana, że jest możliwe zablokowanie bez możliwości ukończenia planszy.
    Wystarczy pierwszy element ułożyć tak:
    [​IMG]

    I jeśli z wymian nic nie przypasuje, to plansza jest zablokowana, a tym samym cały ewent.
    I to już na początku!

    Zakładając, że nie projektowali przecież tego ignoranci, i testowali swoją pracę, to należy przypuszczać, że jest to celowe.
    Tylko po co?
    Przecież nie da się tego odblokować w żaden sposób (floreny).
    A skoro nie o kasę chodzi, to o co?
    Chyba że założenie dotyczące ignorancji i testów jest błędne.
     
  11. 3mimoza7

    3mimoza7 Moguł forum

    Witam farmerska brac,
    mam wlasnie ten sam problem, wszystko na szaro i jeden recznik na planszy, i na tej samej planszy, tylko ja nie mam strzalek na wymiane, co w takim wypadku robic,
    na szczescie pnacze mam,
     
  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Pisać do PT.
    Niech naprawiają błędy 'fachowców'.
     
    bogusiania, mysza199710 oraz hiacynta lubią to.
  13. 3mimoza7

    3mimoza7 Moguł forum

    pisalam wczoraj, bo mialam juz problemy, ale nie moglam wyslac, jest kod, kliknelam na obrazki ale nie moglam zjechac nizej zeby wyslac wiadomosc, i trudno zebralam nagrody i gralam dalej, ale dzisiaj plansza juz mnie denerwuje,i tez pisac do PT ta sama sytuacja, gram z klienta, nie chce co chwile zmieniac przegladarki, wrrrr, szkoda ze ta gra tak sie psuje, gdzie sa dawne czasy
     
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    3mimoza7 musisz zmniejszyć okno gry bo jak jest za duże to nie widać przycisku Wyślij czy też Zapytaj.
     
    bogusiania i hiacynta lubią to.
  15. 3mimoza7

    3mimoza7 Moguł forum

    niestety nie pomaga,
    zostawilam wiadomosc, moze Moderatorzy moga to sprawdzic
    jezeli nie , trudno, nie sieje dalej,
     
    bogusiania i hiacynta lubią to.
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Pisanie z klienta jest skopane.
    Pewnie każdy ma okno powiększone i tu jest babol.
    Klient przy zgłoszeniu odpala stronę przeglądarki wymuszając powiększenie strony stosowane w nim.
    Trzeba zgłaszać bezpośrednio z przeglądarki.
    Zresztą trwa to od jakiegoś czasu i dziwi mnie, że sama strona zgłoszeniowa jest tak źle wyskalowana, czy raczej wcale.

    Widać nawet tak prosta rzecz jak skalowanie strony zgłoszeniowej przerasta możliwości 'fachowców' BP.

    Wciśnij ctrl i pokręć rolką myszy.
    Sprawdź na innych stronach, czy to działa.
     
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    hiacynta i 3mimoza7 lubią to.
  18. 3mimoza7

    3mimoza7 Moguł forum

    tu masz racje, klient ma czesto problemy i programatorzy nic nie poprawiaja,
    za chwile zbieram rosliny i hmm, to bedzie koniec ewentu, szkoda
     
  19. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Hmmm...:music:przywilejem bogów - szczególnie Naszych - jest wymaganie od swego ludu zaradności na każdej ze ścieżek , które mu wyznaczą ...
    Tu akurat bogowie wpuścili nas w maliny - znaczy w te plażowe rupiecie , być może dla sprawdzenia ile procent farmerskiej populacji będzie trzeba z onych rupieci wygrzebywać :pxD;)
    No mnie udało się nie utknąć , chyba dlatego, że nigdy nie kładę pierwszego ,,skrawka,, tak by całkowicie zagrodzić dostęp do pola startowego (i w razie ,,wu,, nie mieć możliwości dołożenia jakiegokolwiek kolejnego - a 2 skrawki wystarczy by czmychnąć z tak niegościnnej plaży/planszy)
    A w podobnym przypadku co pokazałeś tym bardziej nie położyłabym tego ręczniczka w ten sposób , lecz wcisnęła drugi koniec między ten stołek ze świecą (czy czymś tam) a koło ratunkowe , by mieć szersze pole manewru dla kolejnych ręczników z talarkami - bo w tym przypadku najprawdopodobniej jeszcze tylko jeden ,,talarkowy,, udałoby się doczepić (no podwójne zdarzają się na tyle rzadko , że nie ma co liczyć na trafienie kolejnego w tych pięciu wymianach)
    Tak, że... Nasi bogowie nie są ignorantami , to raczej my czasem bywamy za mało przewidujący i... i utkniemy gdzieś (z czymś) ,,na amen,, :p

    [​IMG]
    Tyle ręczników na tych dzikich plażach porozkładałam przy pomocy 2 dyniowych (raz odpalonych) 2 x,,+ 1,, (od Franka i z sezonu ) , oraz ,,setki,, z koła
    (wczoraj rano przy pierwszym kręceniu wpadła) . Trochę fantów ze sklepiku wzięte, ale najbardziej jestem zadowolona z SP , bo około 250 szt. udało mi się z tych plaż ,,wygrzebać,, 8) no i z tego , że jaśki dały radę nadążyć z wygrzebywaniem wylotek (na spokojnie z samej ewentówki wystarczały )
    Jeszcze ten ,,ostatni,, zasiew parasolokwiatu zbiorę i ... nacieszona słońcem od grzywki aż po pięty idę cieszyć się przyjemnym chłodkiem przy koszeniu trawy w obejściu :p tylko jeszcze przestudiuję Poradniki do jutrzejszych ewe-neme-ntów xD:cry:
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Pierwsza gra dzisiaj i 25 GT - coś jest na rzeczy:D

    EDIT: Finalnie wieczorem będą 172 gry - i tak nieźle jak na późne rozpoczęcie i zbieranie raz-dwa razy dziennie. Natomiast te wysokie sumy GT niestety nie trwały długo:(
     
    Ostatnie edytowanie: 24 lipca 2024
    bogusiania, AngelGina oraz mysza199710 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.