Opinie Ciesz się słońcem

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 17 lipca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Proszę Państwa, cud!!! Udało mi się zebrać i posiać badyl z telefonu!!! A żeby było w temacie, to... Wczoraj zrobiłem w młynie i ułożyłem 18 ręczników (a może i więcej? W każdym razie przekłada się to na bodaj 28 gier), dzisiaj 17 tylko zrobiłem. Po południu druga partia. Więc przynajmniej tyle dobrego, że badyla starcza na w miarę dużą ich ilość, wylotek na szczęście (odpukać!) też. Niestety o GT nie mogę powiedzieć tego samego, bo na razie mam ich ledwo 58) Ale w sumie też nie bardzo rajcują mnie nagrody z zakładki "Inne" - Piccolo pewnie i tak w nic ciekawego nie obrodzi a reszta do zdobycia w inny sposób... W sumie z lewej strony też marnie, ale przynajmniej TS'y zachęcają.
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A u mnie z rana taki ładny obrazek.:)

    [​IMG]
     
  3. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Dzień dobry
    A u mnie w niedzielne południe taki obrazek

    [​IMG]

    :p
    i dzisiejszy ,,utarg,, z rozkładania plażowych ręczniczków

    [​IMG]
    - 400 GT już wydałam na Piccolaka (nieumarlak zeń wyskoczył) i 2 skrzynie z farmerskimi bonusami - ale marne bonusy się w nich kryły więc tą 3-cią sobie odpuszczę - zagadkowości też mnie nie kuszą ... chyba jeszcze tylko żetony wezmę i ewentualnie kupony na kombajn - o ile talarków starczy , bo Mietka uznała, że przerzucamy się z talarów na zbieranie SP i farmarek
    W sumie nie taka ,,męcząca,, ta zabawa jak się spodziewałam na początku (zlewające się kolory niektórych ręczników) i gdyby Fortuna na kole okazała choć ciut łaskawości to byśmy się z Mietką tym słońcem cieszyły radośniej i więcej :p
     
  4. hapsak89

    hapsak89 Moguł forum

    Iksorę zdecydowanie polecam pod wypadajki, cały las tropikalny + jeden wygrzebany z paska i odkurzony John Cytryna, plus ten na drzewie dały piękny wynik 146 drinków z palemką :D
     
  5. heady

    heady Forumowy żółtodziób

    zawieszony mam event -nie działa fajka akceptacji - może mi ktoś pomoc to usunąć?
     
  6. bunny132

    bunny132 Generał forum

    spróbuj odświeżyć grę

    u mnie jeszcze tylko 5 ręczników
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Tadam, tadam, skończyłam.:) Wystarczyły 3 doby, jedno +1 z koła i jedno +1 od Franka.

    [​IMG]

    Ewent fajny, podobał mi się.:)
    Generalnie niezbyt lubiłam tą mechanikę, ale tym razem poszło bezboleśnie.:)
     
  8. majka47

    majka47 Analityk forum

    Skończyłam i ja z pikolaka mam florenowca z czego bardzo się cieszę,bo to 5-ty.Pozdrawiam!
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ładna liczba! A u mnie zaraz kolejne 16 ręczników albo i więcej ukręcone w młynie, jeszcze nie ułożone:p;)
     
  10. bogusiania

    bogusiania Analityk forum

    Event skończony, 298 ręczników ułożonych, 489 GT uzbierane. W jednej gierce rekord - 58 GT. Gram dalej, zbieram na więcej GT do maks. zakupów w sklepiku. Powodzenia dla jeszcze walczących z ręcznikami :)
     
  11. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Mam i ja koniec eventu ale nadal sieję i zbieram talarki.
    Z piccolo bukiet kwiatów i cylinder, jest dobrze.
     
  12. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Zostało mi jeszcze 81 ręczników do rozłożenia (może więcej, jeśli będzie mi się chciało nadmiarowo siać). Ze sklepiku wzięłam piccolo, skrzynię z bonusami II i 3 żetony. Teraz już ignoruję wzorki z GT i zbieram SP czy SNZ. Chwilami zastanawiam się, czy nie lepiej wyszłabym na zbieraniu GT i wydaniu ich na ww. paszę czy zosię w sklepiku, ale co tam. Fajnie popatrzeć na inne wzory:)
     
  13. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    U mnie też koniec, z Piccolo dostałam Tańczący z liśćmi i Magiczne... jakby dwa drzewka, ale nie te, co chciałam :p
     
  14. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Dzień dobry
    U mnie koniec lewego paska był już wczoraj, ale nadal sieję i układam te ręczniczki, bo Mietce się jeszcze nie znudziło :p przeciwnie - coraz bardziej jej się to układanie podoba ...
    [​IMG]
    no przy takich osiągnięciach to się i nie dziwię Mietce xD:cry:xD a do tego drugi piccolo parasolką nas uraczył 8)
    tak że cieszymy się słońcem na tych ... dzikich plażach, pomimo tych wszystkich rupieci, których bogowie tam tyle nawtykali , że już chyba więcej nawtykać się nie dało :p toż to więcej rupieci niż piasku na niektórych plażach i nawet dwu ręczniczków nie ma gdzie rozłożyć - toteż z takich czym prędzej się zabieramy szukając tych bardziej dogodnych dla rozkładania się z ręcznikami
     
  15. bester56

    bester56 Forumowy żółtodziób

    Przycisk--- CIESZ SIE SŁONCEM zablokował mi się jak GO odblokować???? pomocy!!!!!!
     
  16. tereska1108

    tereska1108 Moguł forum

    bester56, trzeba się przelogować i powinno wszystko działać:)
    Event skończyłam w piątek, a z piccolo opryskiwacz i tańczący z liśćmi. Co do tych łatek i ich układania, to muszę powiedzieć, że kogoś mocno poniosło, ale my i tak damy radę:)
    Pozdrawiam serdecznie.
     
  17. twardy81

    twardy81 Zaawansowany

    Pomimo urlopu i dużej ilości whisky finito
     
  18. bogusiania

    bogusiania Analityk forum

    Ułożonych kawałków ręczników - 391, zdobytych GT - 695, średnia na 1 gierkę - 1,78 GT, ciągle w górę :) Rekord w 1 gierce pobity - 76 GT, udało się 2x. Z pechowego pola z pojemnikiem z lodem w górnej części udało się zebrać 32 GT. Powodzenia jeszcze walczącym :)
     
  19. MiszkaM

    MiszkaM Ekspert forum

    Koniec, ułożyłam 530 ręczników, kolorki okazały się nie takie złe, ale i tak kwiatki były przyjemniejsze. Z Piccolo poszukiwacze, kijek, zawodowiec, i święto świateł. Ze skrzynek bez rewelacji , żuczki nadal mnie nie odwiedziły. Może i dobrze karma dla nich szalenie droga.
    Powodzenia wszystkim, miłego dnia.
     
  20. gosia198729

    gosia198729 Forumowy żółtodziób

    277 gier rozegranych, w skrzyni bajkowe źródło:/ co 20h 1x super nawóz do odbioru 15 x. Liczyłam na coś lepszego
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.