Opinie Ciesz się słońcem

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 17 lipca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. d_anulka

    d_anulka Stary wyjadacz

    Ja tak miałam przy drugiej czy trzeciej gierce. I pomogło zwykłe przelogowanie farmy :)
     
  2. bogusiania

    bogusiania Komisarz forum

    Ułożonych kawałków ręczników - 195, zebranych GT - 318, średnia na 1 ułożenie - 1,63 GT, czyli się zwiększa. Do pnącza coraz bliżej :)
     
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Za chwilę minie druga doba, u mnie taka sytuacja:

    [​IMG]

    Owszem zbieram talarki, ale nie gardzę innymi dobrami.;)
     
  4. Rufinka2

    Rufinka2 Aktywny autor

    Ja na razie na luzie.... Połowę już mam (130 sztuk) myślę że podgonie trochę bonusem jak koło da a jak nie to trudno, myślę że na pnącze spokojnie się uzbiera :)
     
  5. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

  6. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja już ukończyłam, dwa picolaki postawione, ciekawa jestem co się wykluje. Gram dalej muszę uzbierać na pozostałe fanty ze sklepiku, jak pójdzie tak jak na poniższym screnie to zbiorę sporo.

    [​IMG]
    Powodzenia walczącym.
     
  7. Makowiska

    Makowiska Aktywny autor

    Pnącze już postawione, jeszcze 15 ręczników i będzie drugi pikolak, ale tak jak moja sąsiadka walczę dalej.
     
  8. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Masz rację Aniu gramy dalej, ja chcę jeszcze skrzynię z farmerskimi bonusami.
     
  9. dorro007

    dorro007 Baron forum

    A ja skończyłam wczoraj, ale sieję na wylotki, picolak z gry dał dyniowego :) a sklepikarz pogonił mnie kijkiem ;) bez większych emocji ten event, maski na baha przyspieszające wzrost warzyw bardzo ułatwiły grę. Po jednej skrzyni ze sklepiku za GT kupione, za chwilę kupię pozostałe dwie. Myślę też wziąć zagadkowe z kapibarami. Tak czy inaczej - gra skończona bez napinki (też trochę dzięki +100% z koła przez 24 h).
    Powodzenia walczącym :)
     
    Ostatnie edytowanie: 20 lipca 2024
  10. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Skończyłam ale sieję dalej.Zbieram wszystkie nagrody nie tylko GT.Z Piccolo Bukiet kwiatów i Kosiarz trawy.Raz tylko koło dało mi+1 do zbiorów.Gratulacje dla wszystkich ,którzy wzięli i nadal biorą udział w tym evencie.Taki wakacyjny evencik.Oby tak dalej do końca wakacji.
     
  11. bunny132

    bunny132 Generał forum

    ja mam ukończone 195 gier zostało 80 najdalej jutro skończę :)
     
  12. TheiaBloom

    TheiaBloom Naśladowca mistrzów

    tak dobrze szło i zdechło :( czy ktoś miał taką sytuację, że po wymianie ręczników już nic nie pasowało i nie dało się ani ułożyć kawałków, ani zakończyć gry? :oops:

    [​IMG]
     
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Kolejny przykład błyskotliwości 'fachowców' z BP.
    Co trzeba mieć w głowie, żeby tak rozmieszczać pola startowe, że możliwe jest takie zablokowanie gry?
    Powtarzam się, ale znowu zapytam:
    Gdzie są testy mechaniki ewentów?
    Testów nie ma.
    Dlatego takie fuszerki były, są, i będą.

    Pisz do PT.
     
  14. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Ja miałam.Zamknęłam grę bo już było mi wszystko jedno co będzie.Po ponownym zalogowaniu wszystko się odblokowało .Ta plansza jest beznadziejna,jak się trafi niedopasowanie to klops.
     
  15. bogusiania

    bogusiania Komisarz forum

    Na tej planszy pojemnik z lodem jest umieszczony bardzo niefortunnie - albo bardzo złośliwie, gdzie możliwe są tylko 3 początkowe ułożenia ręcznika, akurat takie spowodowało zablokowanie dalszej gry, gdy również złośliwie nie pojawił się kawałek, pasujący do wyłożonego wzoru. Bezpieczniej było dopasować ten jeden ręcznik do tego drugiego, wolnego boku pojemnika, wtedy byłby możliwy drugi ruch i następne :)
     
    Ostatnie edytowanie: 20 lipca 2024
  16. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Piccolo dało kijkiem i inwazją. Gram dalej, a grającym życzę pojemnika z lodem w centrum planszy;)
     
  17. Makowiska

    Makowiska Aktywny autor

    Skończyłam, jeszcze tylko jedna skrzynka z bonusami. Pikolaki wystawię hurtem jak ich trochę nazbieram. Miłego dnia życzę.
     
  18. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajcie :)
    Ze sklepu wzięłam piccolo i żetony i nie wiem co jeszcze wziąć. Na wszystko raczej nie starczy. Mam sporo badyla nasiane i jeszcze aktywne bonusy, ale nie wiem czy warto dla takiego asortymenty chlapać SN...Pewnie wezmę jeszcze zagadkowe zagrody, bo może wypadnie coś na handel podczas G&T. hmm...
    Wy co bierzecie ?

    Sama mini-gierka podoba mi się. Relaksuje mnie przy kawusi i jakoś jako jedna z niewielu nie znudziła mi się jeszcze :).
     
  19. MiszkaM

    MiszkaM Ekspert forum

    [​IMG]
    Taki gwiazdkowy rekord mam ;)
     
  20. hapsak89

    hapsak89 Mistrz forum

    Jeszcze 44 kawałki ręczników, badyla mam, teraz tylko oczekiwanie na dojrzenie iksory i systematyczne uprawy zielonej herbaty na wypadajki. Iksora za 7 godzin mi dojrzeje i mam nadzieję, że sypnie trochę tymi drinkami z palemką, bo pić się chce :p I nawet się pochwalę, że jest całkiem realna szansa na wyrwanie pikolaka ze sklepiku yay :D jeszcze trochę mi brakuje, ale już o te kilkanaście GT będę walczyć zaciekle, żeby skrzyneczkę dorwaćxD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.