Opinie Ciesz się słońcem

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 17 lipca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy!

    Pora ruszyć na plażę i cieszyć się słońcem! Czarnołusek ma dla wszystkich kolorowe ręczniki plażowe. Odbierz je i połóż na piasku, aby spędzić wspaniały czas na plaży..

    [​IMG]


    [​IMG]
    Czwartek, 18.07.2024, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa, 24.07.2024, godz. 22:00

    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    hiacynta lubi to.
  2. MaksM

    MaksM Czeladnik forum

    Na 265 ręczników (275 - 10) potrzebnych na zapełnienie paska do Piccolo potrzeba:
    17225 parasolokwiatów
    i
    1325 drinków z palemką

    Przydałby się jakiś dzień obniżek, żeby oazę do wypadajek zaprzęgnąć :)
     
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ewent do zrobienia całkiem na pieszo.
    Nawet dla mnie, bez strat PD.
    Mogę badyl zebrać x18 + rozsiew.
    Mam do dyspozycji 360 poletek - 1.080 na czysto
    17.225 / 1.080 = 16 zbiorów.
    Mam dwa zbiory zapasu.

    Tyko czy mi się chce?

    Kolejne pnącze dedykowane.
    Ktoś to spamięta, zapisujecie na kartkach?
    Żeby te dedykowane pnącza miały dedykowane nazwy, to pół biedy - jest wyszukiwarka.
    Np:
    Rząd chmur "Ciesz się słońcem Galloway'u"
    ------------------------------------------------------

    W zasadzie itemy i pikolo mogę odpuścić.
    Wtedy sprawa jeszcze łatwiejsza.

    Potrzebuję 245 -10 = 235 elementów (ręczników, dawniej łątek).

    235 x 65 = 15.275 parasolokwiat (badyl)
    235 x 5 = 1.175 drink z palemką (wylotka)

    15.275 / 1080 = 14 zbiorów (u mnie 360 pól) + 155 z rozsiewu (będzie 490)

    Czy wersja mini, czy całość, to zobaczę w trakcie.
     
    Ostatnie edytowanie: 17 lipca 2024
  4. grania.

    grania. Stary wyjadacz

    Szczególnie, że na Baha słabo lecą. Chyba że z okazji wakacji coś poprawili. Przecież w czas wywczasu nie można się stresować brakiem czegokolwiek 8)

    Zrobię na tyle ile wypadajek poleci z ewentówki na piechotę. Jak zostanie czasu i będzie taka potrzeba to podgonię warzywami z maską tiki. Na baha i tak sieję bo sieję w zasadzie składniki na paszę, to mogę i ewentówkę posiać.
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wysiać bym może i wysiał, ale nie przepadam za mechaniką z "Łatek dostatek"... Mimo wszystko karnegia olbrzymia króluje w Lesie a na Plantacji ona wraz z kakaowcami po bokach.
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    chciec to jest mniejszy problem...wiekszym jest czy warto miec pnacze,ktore z duzym prawdopodobienstwem nie zostanie nigdy wykorzystane
     
  7. pbkl

    pbkl Nadzorca forum

    Jesli hodujesz zwierzyne to moze raz na jakis czas sie spikna ;)

    Nie robie, bo: latek mnie drazni, nagrody nie dla mnie i zwyczajnie znowu mi sie nie chce :)
     
  8. Marcinwin

    Marcinwin Moguł forum

    Widzę że co róż wprowadzane są nowe skrzynki, aby można było pokazać że się coś daje, ale w praktyce to w tych skrzynkach jest napchane tyle śmiecia, że trafienie czegokolwiek dobrego i przydatnego graniczy z cudem...
     
  9. MiszkaM

    MiszkaM Ekspert forum

    Bardzo lubię taką mechanikę i fajnie że w tropikach bo moje misje stoją, jak farma ciągle zajęta pod event.
    Nie podoba mi się grafika, nie wiem czy sie nie będzie zlewać, zawsze celuję pod określony zysk - farmeramki, gwiazdki ,SP , a tu takie rozmyte podobne kolory. Kwiatki jednak były urocze a przy tym bardzo wyraziste. Może w praktyce wyjdzie lepiej niż demo.
    Pnącze warte dla skrzynki, no i oczywiście Poccolaczek:inlove:
    Miłego dnia:)
     
  10. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Bardzo się cieszę, że tym razem działamy na Bahamaramie, a nie na Farmie:) Zauważyłam, że w tej edycji zwiększono liczbę nagród dodatkowych, jakie zdobywamy zależnie od liczby zgrupowanych wzorów. Sklepik ofertą nie poraża (Piccolo wezmę, PNS-y chyba zignoruję), ale może kosztem gwiezdnych talarów będę maksymalizować ilość SP czy SNZ:music:... Zobaczę:)
     
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    nawet z beznadziejnego eventu zrobisz cos megaxD:p
    BA a biedna jesli chodzi o sp oraz snz....
     
    Ostatnie edytowanie: 17 lipca 2024
  12. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Od dawna nie było eventu na Bahamach ;) więc nie ma co marudzić i robić ;) ......ale po co? chyba tylko dla samego robienia, bo i tak coś tam sieję i hoduję ....taka tradycjaxD
     
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    U mnie dedykowane na zielono łatwiej znaleźć ;)

    ***
    wersja mini to co w tym jest ?
    pnącza nie bierzesz ?
    bo jak itemy odpuścisz to pnącza nie odpalisz :sleepy:
    e no nowa skrzynka to będzie odpalane :pxD

    w sumie już wiele takich dedykowanych pnącz odpalam na bieżąco
    xD

    nooo
    szewc bez butów chodzi :pxD

    ***
    event jak event
    nic odkrywczego siać trza xD
    nowa skrzynka
    hm
    2 piccolo
    i całkiem fajne itemy i to podwójne :inlove: na pnącza

    entuzjastyczne podejście
    gdyby nie wyjazd :p oj marudziła bym , bardzo xD
     
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Mini to tylko do pnącza właśnie.
    Itemy są po drodze.
    245 ręczników (-10 na start)
    [​IMG]
     
  15. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    a no tak
    ok :)
     
  16. mjanakiewicz

    mjanakiewicz Aktywny autor

    Różnica między tą wersją mini, a pełną to raptem 20 ręczników (1300 eventówki i 100 wypadajek).
    Ja jutro włączę bonusy, żeby szybko zebrać eventówkę, a na weekend wystawię jakieś drzewka(wypadajki), żeby nie było za dużo roboty przy obrabianiu farmy :)
     
  17. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    moja ulubiona mechanika, robiłabym nawet za darmo...
     
  18. hapsak89

    hapsak89 Moguł forum

    Wiecie co, boli mnie demolowanie Lasu Tropikalnego :cry: mam tam drzewa i zwierzaki:cry: Na Bahamie na co dzień pod siewne mam przeznaczoną tylko Plantację, a na obu pozostałych mam wszystkie możliwe drzewa, zagrody i fabryczki, po jednym egzemplarzu. Na Bahamie ten system jeszcze da się wykonać, na Farmie już lata temu przestało to się sprawdzaćxD. Boli mnie jak mam demolować Las Tropikalny, potem na nowo będę musiała to wszystko ustawiać, aby się w tym nie pogubić wystawiam to wszystko alfabetycznie :p ale i tak układanie tego aaaaa nie chcę:(:cry:

    Czy będę robić zapowiadany event? Pfff no raczej, że tak! :D Czy będzie demolka Lasu Tropikalnego? Z bólem serca niestety tak, idę zanotować co mam w dendrolgu i wjeżdżam z buldożerem xD

    Sieję karnegię, na wszystkich dwóch planszach i zobaczymy jak tym razem Szanowny Pan Kurkowy się spisze :p;)
     
  19. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Czemu wszyscy zawsze sieją karnegię ? Ja wolę iksorę - ma ten sam czas, a wyższą wartość w stodole, a to zawsze podczas dożynek można dopchać pasek tym kwieciem.

    Event oczywiście robię, bo na wyspie, więc nie ma bulu :p...eee to jest bólu głowy xD.
     
  20. hapsak89

    hapsak89 Moguł forum

    Nie wiem jak inni, ale u mnie jest na to proste wytłumaczenie, zawsze mam ustawione sortowanie roślin ze względu na czas wzrostu (najbardziej wygodna opcja dla mnie) i karnegia jest po prostu na samym końcu:p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.