chodowla chomikow

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika zgrredzik60, 2 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zgrredzik60

    zgrredzik60 Czeladnik forum

    Dzis wykosili mnie 8 chomikow dymionych mialem 19 po kolejnej hodowli zostało 11

    Pytanie do administratora gdzie to sie podziewa wszytsko

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 2 lipca 2020
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Być może oddane zostały do zadania lub użyte w następnej hodowli. Napisz proszę w tej sprawie do PT zgodnie ze wskazówkami z poradnika: Pomoc Techniczna. Tam Twoje konto i losy chomików zostaną sprawdzone.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. zgrredzik60

    zgrredzik60 Czeladnik forum

    Nie tylko poznikały mi chomiki ale wpłaciłem 15 kolowrotków i właczam gre a tu pojawia sie znowu ze nie dostarczylem wiec za duzo jak naraz dziwnych sytuacji

    Jeszcze taka sytuacja nie zdarzyla mi sie a dzis wyjatkowo na tym evencie znika wszytsko
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 2 lipca 2020
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    zgrredzik60 Twoje posty ponownie połączyłam, korzystaj proszę z opcji Edytuj jeśli chcesz coś dopisać.

    A w sprawie chomików i kołowrotków napisz proszę z poziomu gry zgłoszenie do Pomocy technicznej, wyżej podałam link do poradnika.

    Czy jeszcze w czymś mogę Ci pomóc?
     
  5. zgrredzik60

    zgrredzik60 Czeladnik forum

    ok dziekuje mam nadzieje ze cos uda mi sie cos wyjasnic bo troszke to nie fair wychodowac 8 chomikow dymnych troszke trzeba wszytskiego stracic
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Z pewnością w PT wszystko zostanie sprawdzone i wyjaśnione.

    A skoro tutaj nie masz już pytań to temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.