caharin2

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika caharin2, 11 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    O tym bigosie Zetka, to już legendy opowiadają ... a ja tylko słucham i czytam i słucham i czytam ... :cry:xD
     
  2. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    Marku, tak, małe mieszkanko :) Ciasne, ale własne :) Moje pierwsze własne 4 ściany :)

    Zła Kobieto, dziękuję za ekspres, przyda się ;) Musa nie będzie krzyczeć, że jej brakuje kawy :D

    Do jutra Muska, spokojnej nocki :)

    Marku, nie zapominaj dodać: i się ślinię na ten bigos :D
     
  3. MOD_Dotti

    MOD_Dotti Guest

    Widzę, że Agatka i Tereska uciekły w czasie mojej krótkiej nieobecności :p - a więc nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Wam kolorowych snów. :)
    ZetKa - widzę, że wiesz, co dobre :D
     
  4. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Przyniosłam Wam miseczkę :)
    [​IMG]
     
  5. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    To będzie piękna chwila :)

    ... a tak się starałem to jakoś ukryć xDxDxD
     
  6. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    Taaaa... ZetKa wie co dobre, kaloryczne... i wie, jak zmusić moje kubki smakowe do wytężonej pracy :D

    Marku, czekam na to. :) Bardzo. Jeszcze ścian nie ma w budynku, a ja już wiem, co gdzie będzie. Ściągnęłam sobie program do urządzania mieszkania i tworzę :) Fajny jest ten proces twórczy...
     
  7. MOD_Dotti

    MOD_Dotti Guest

    Marku, teraz możesz go już nawet spróbować - zatem spokojnie, nawet ślinotok opanujemy. :D A w razie czego podrzucam jeszcze taki mały gadżecik :D

    [​IMG]
     
  8. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    oooo tu Cię złapałam :p Fajnie, że masz swój domek :)
     
  9. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Nina, gratulacje na razie decyzji o własnym mieszkaniu.
    Samego mieszkania będziemy gratulować, jak już tam zamieszkasz i parapetówę zrobisz.
    Nawet coś serowego Ci wtedy przygotuję :)
     
  10. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    Dorka, ja sobie jednak wezmę to:

    [​IMG]

    Mi śliniak nie starczy jednak :D

    Edycja: cześć Magiczna :)

    ZetKo, decyzja jeeejjj, rodziła się w wielkich bólach... Potem kupa papieruchów, załatwiania... a teraz po prostu czekam i zbieram kasę na urządzanie :)
     
  11. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    I kto Ciebie - Dobra Kobieto nazwał Złą ... ? Mniam :)
    Na dzisiaj miseczka wystarczy, ale w dłuższym terminie taki numer nie przejdzie - weryfikacja musi być xD
    Pewnie, że fajny - przecież to sama radość :) A jak już będą klucze - no, tego opisać się nie podejmuję xD
    Jestem tak blisko tematu, ponieważ kilka tygodni temu, zakończyliśmy taki właśnie proces zdobywania mieszkania dla Syna :)
    I ten moment, kiedy zostaje złożony podpis pod aktem notarialnym i już wiesz ... że - "tu jest Twoje miejsce, tu masz swój ciasny, ale własny dom" ... ten moment dostarcza tylu wrażeń i takiego szczęścia, że opisać się nie da :)
    xDxD ... ale gustowny i elegancki - dziękuję - teraz mogę jechać po bandzie xDxD
     
  12. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    Znając życie, ja się poryczę... I przy podpisywaniu aktu notarialnego i przy odbiorze kluczy... I potem, jak już urządzę, siądę na własnej kanapie i rozejrzę się w koło... :) Już wiele emocji dało mi podpisywanie aktu notarialnego roszczenia wybudowania budynku i wyodrębnienia lokalu mieszkalnego (jak to nieludzko brzmi :D ) A jak się cieszyłam z wypisuj z księgi wieczystej :D
     
  13. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Teraz trzeba się tylko uzbroić w cierpliwość i odliczać ... :)
     
  14. MOD_Dotti

    MOD_Dotti Guest

    Marku - nie ma za co :D
    A co do własnego lokum - teraz Ninka wystarczy czekać i planować co i gdzie postawić - no i przed Tobą jeszcze jedna ważna przyjemność: zakupy mebli, urządzeń domowych i wszelakich drobiazgów - a jest w czym wybierać :D
     
  15. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    Odliczam i obserwuję budowę codziennie ;)

    Dorka, meble to chyba będzie zabudowa wszędzie, żeby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń :)
     
  16. MOD_Dotti

    MOD_Dotti Guest

    Mój internet zaczyna niestety mocno niedomagać, zatem życzę Wam dobrej nocy i oczywiście kolorowych snów ;)
     
  17. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    Ja też już zmykam ;) Do jutra zatem :) Spokojnej nocy :)
     
  18. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dobranoc :)
     
  19. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Pchły na noc :)
     
  20. MOD_Nikita

    MOD_Nikita Guest

    Chwilkę mnie nie było i już musiałam tyle nadrabiać. :D

    Dobranoc. :)