caharin2

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika caharin2, 11 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    heeeej :) co tam słychać?

    życzę cudownego roku, pełnego radości i samych pozytywnych doświadczeń :)
     
  2. Anja8787

    Anja8787 Generał forum

    Wpadłam życzyć Ci wspaniałego Nowego Roku, aby był lepszy niż poprzedni. Dużo zdrówka, szczęścia, samych pomyślnych chwil, spełnienia marzeń i czego sobie zapragniesz. :*
     
    dantic3 lubi to.
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    szampany szczelają wiwat ole Do sigo :D
     
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Nina wszystkiego dobrego w Nowym Roku ;)
     
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ninaaaaaa, a Ty znowu zapomniałaś o swoim domku.


    Gdzie kiełbasa dla mnie z ogniska? Bo wiesz, że ja co najwyżej mogę na środku pokoju rozpalić ognisko (tylko nie koniecznie Ci z hotelu byli by szczęśliwixD:cry:xD:cry:)
     
    Ostatnie edytowanie: 1 maja 2016
  6. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    Dobry :) przybyłam na moment. Ogarnąć czy coś... :music:
     
    ankagdw lubi to.
  7. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    raz do roku by wypadało? :p:p życzenia z zeszłego przeczytać i tak dalej... :p:p
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ogarnełas?czy wzielas sie za "czy cos"?:p
    bedziesz jeszcze w tym roku ?bo nie wiem czy juz na zas zyczen swiatecznych nie skladac ?xD:cry:
     
  9. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum


    Hahhahhh :D No wiem wiem... wstyd tak nie zaglądać na forum... Ale czasu brak o_O Wpadam ewentualnie zajrzeć do poradnika, na ogłoszenia i znikam :) Postaram się być jeszcze przed świętami. Swoją drogą, strasznie ten czas szybko leci...
    Cześć Ananke ;) Weźźźź... życzenia świąteczne, a tu już następne święta idą :D
     
    BA_Czerwona lubi to.
  10. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    W takim razie mam nadzieję, że zdążysz przeczytać życzenia jeszcze przed świętami ;)
    [​IMG]
     
    caharin2 lubi to.
  11. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    w sygnaturę można sobie wpisać: za życzenia dziękuję i wzajemnie :p będzie uniwersalnie :p:p
    a poważnie, to dobrze, że Ci się udało trafić po takim czasie :p:p

    no dobra, teraz to już poważnie będzie ;) co taka zaganiana jesteś, że nawet na kilka minut nie wskoczysz?
     
    caharin2 lubi to.
  12. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    Aaaaa.... Dzieje się w realu :) Ganiam, latam, to tu, to tam :) A nawet jak przed kompem jestem, to jednym okiem w farmę, jak trzeba, drugim - w robotę. :)
     
  13. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    czyli mamy czekać, aż trzecie wyrośnie? ;)
     
    ankagdw lubi to.
  14. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    A przydałoby się czasami :D
     
  15. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    o_OxDxDxDxD:cry::cry:
    nie wiem czy to istotne ale od niedzieli czesciej bywasz na forum niz ja :pxD:cry:niebywałexD:cry:8)
     
  16. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    Aniu, nadrabiam nieobecności :D chociaż trochę :p
     
    ankagdw lubi to.
  17. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    i dobrzexDja za to nieco odpoczywam -przesyt chyba :wuerg::p
     
  18. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    bardzo proszę o zmianę sygnatury, obecna jest niestosowna i nie nadaje się na forum;
    przypominam, że

     
  19. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    dobrze zaraz sciagam :) szkoda bo to przeciez moja graficzka z konkursu graficznego organizowanego przez ekipe :ptemat byl skad sie biora bąki o_OxD:cry:zacne jury nie mialo nic przeciwko ale co ja sie tam znam 8)kopac w archiwum mi sie nie chce -ahh to lenistwo jesienne :sleepy: wyklocac tez chyba wiekszego sensu nie ma z gory zakladajac przeciez ,ze i tak nie mam racji :cry:xD:cry: takze daj 2 minuty na zmiane garderoby 8)
    a tak priv to powiesz co w niej niestosownego?jakis argument sensowny sie znajdzie?:p

    edit: tadaaam gotowe :music:stara kiecka z tamtego roku:inlove:lepiej?:p